reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

dziękuję wam za życzenia :-)
jestem żyję trochę w głowie szumi bo tato Andrzej i wczoraj wspólnie świętowaliśmy.
Jeszcze kilka dni i obiecuję że będę więcej pisała muszę tylko listy płac zrobić i ZUSy powysyłać.
buźka dla wszystkich
 
reklama
Witam:-)
Nie wyspałam się, bo za późno wypiłam pyszną kawę z mlekiem i czekoladą (taką 5 warstwową M. potrafi czarować), zasnąć po niej nie mogłam aż do 2:30 mimo, że kilka minut po północy leżałam już w łóżku.
M. mnie od rana wkurza, bo katar ma i chrumka od 7:00, co doprowadza do szaleństwa.

Lenka mnie rano zaskoczyła, leżę i słyszę takie odgłosy jakby jakieś myszy w domu były i coś podjadały. Otwieram oczy a tu na środku pokoju w bujaczku siedzi moja córcia i podjada kulki nesquick:-D Wstała bez słowa, kulki wzięła, rozsiadła się i wcina:-DSłowem się przy tym nie odezwała, tylko odgłos jedzenia ją zdradził:-D Butlę jej szybko zrobiłam, M. w tym czasie pampersa zmienił i tym sposobem moja niunia śpi do teraz:szok:

nata - o tilapii nie słyszałam, tylko o pandze.

Mykam kudły myć i się szykować, bo spotkanie dyrów o 11:00 mam, a po nim kawkę z liderkami. Małej też muszę naszykować wszystko, bo od 13:00 do 14:30 będzie z nią moja ciocia, a jak pogoda dopisze to pójdą na spacer:-)

Miłego dnia!
 
Doberek
Salamandra super że z Fasolką wszytko ok. Dbaj o was :tak:
Teraz mam trochę luzu ale normalnie szaleństwo i tak :no: wiadomo koniec i początek miesiąca w firmie... płatności itp. wczoraj spędziłam na papierkowej robicie bite 3 godziny...oczywiście nie cięgiem bo mi M. nie dał. Dzisiaj trochę lżej ale i tak trochę roboty mam... Jeszcze muszę odebrać J. z przedszkola po południu i muszę jechać tam z M. bo nikogo w domu. A potem na 18 mykam z chłopcami do sąsiadki na kawę a chłopaki idą się pobawić chociaż na godzinkę bo o 19 musimy być w domu. Kolacja i do łóżek.
M. się cos poprzestawiało. Wstaje mi o 6 lub przed 6. Masakra jakaś. Dzisiaj bardzo niespokojnie spał. Tak mi o 23 zaczął płakac że masakra. Dawno nie słyszałam żeby tak płakał. Biduleczek mój kochany. Ja też jakoś nieszczególnie spałam...

uuuuuuuuuuuuuuuuuuu bomba ekologiczna wzywa...do potem
 
Witam panie!

Zielona
no przegięcie z tym zimnem tam macie... ale jak się uda wyjechac na północ do Kanady to się rozgrzejesz, ciekawy paradoks:-)

Agnieszka widzę że M jak i S, coś się poprzestawiał i ze spaniem i z ogólną histerią nie wiadomo o co... łączę się w bólu!

Elvie
jak idzie wykonywanie postanowień?

Zdrówka dla Paulinki!

na szczęście dziś mi mały padł na drzemkę więc mam chwilę, ale dłużej się tu nie będę rozpisywać, bo mnie Aga strasznie zaciekawiła, a nie wiadomo kiedy bestyja wstanie...
 
Dzieńdoberek :-)

Tak na szybciutko bo żarłoki zaraz ze szkoły wrócą i gary będą przeglądać;-)

Ewka kurcze moja Helenka to o drzemce ani myśli tylko z kotem dokazuje na całego:-D

Kici miłej pracy :tak:

Agnieszka papierkowej roboty nie zazdroszczę :no:

Salamandra super że z dzidzią wszystko ok :tak::-)

Zielona wesoło oj wesoło :rofl2:

MamoPaulinki jak już kalendarz będzie to poproszę o kilka sztuk:tak:

Marta przytulam, dzielna jesteś i Olka też.

Miłego dnia

 
Witam.Troszke poczytalam bo wczoraj mnie nie bylo.
e.salamandra super ze dzidzia dobrze sie czuje.

U nas pogorszenie pogody.Tak fajnie do tej pory bylo.W poludnie temperatura byla 30 stopniowa to i domek sie troche nagrzewal po nocy i bylo git,a dzis jest 8 stopni.Masakra jakie zimno.W domu milam 16 stopni.Piecyk chodzi od rana i teraz sie przyjemnie zrobilo.
Moj szogun szaleje jesc nie chce.Zaraz bedziemy sie znowu meczyc z obiadem.

Agnieszka jakie dyskusje?
 
reklama
a ja się chciałam pochwalić, że moja najlepsza przyjaciółka urodziła dzisiaj :-) dwa dni przed moimi urodzinami :-) szkoda, że nie poczekała i nie zrobiła mi prezentu, no ale ważne że grudniowy strzelec :-D i że zdrowy dorodny chłopak
 
Do góry