reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

To mam dla ciebie przepis, można truskawki (świeże a jeśli masz tylko mrożone to musisz zostawić do rozmrożenia) lub maliny lub to i to :-D:-D:-D ja tak robię;-)
Wkładasz do blendera ,dodajesz banana, troszeczkę miodu i soku pomarańczowego(odrobinę) miksujesz potem dodajesz lody ;-);-)waniliowe(lub śmietankowe) i jogurt naturalny i znowu miksujesz... pychota. Ja robię sobie to rano a potem w ciągu dnia tylko dolewam do szklaneczki :-)Można stosować różne owoce. Jest to zdrowe dla fasoli a dla nas te lody.....:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
To mam dla ciebie przepis, można truskawki (świeże a jeśli masz tylko mrożone to musisz zostawić do rozmrożenia) lub maliny lub to i to :-D:-D:-D ja tak robię;-)
Wkładasz do blendera ,dodajesz banana, troszeczkę miodu i soku pomarańczowego(odrobinę) miksujesz potem dodajesz lody ;-);-)waniliowe(lub śmietankowe) i jogurt naturalny pychota. Ja robię sobie to rano a potem w ciągu dnia tylko dolewam do szklaneczki :-)Można stosować różne owoce. Jest to zdrowe dla fasoli a dla nas te lody.....:-D

Pyszności :szok: Muszę koniecznie spróbować :tak:
 
Ella1 nie jestes sama w tych bolach i gnieceniach i ciagnieciach i sama juz nie wiem czym. Ja kilka razy nospe musialam wziac, bo jak w pracy jestem, to ciezko raczej mi sie polozyc i poodpoczywac :-( ale mam nadz, ze nie zaszkodzi Kropkowi. Wszedzie mowia, ze nospa nie szkodza, ale tak jak mowisz, raczej nie jest obojetna...
Jesli chodzi o Ilone, to o ile pamietam, to ona miala miec podszycie szyjki (czy jak to sie tam poprawnie nazywa) i mowila, ze moze jej dluzej nie byc, ale to juz bylo baaardzo dawno temu :-( Tez mam nadz, ze u Niej i u Jej Malenstwa wszsytko ok!!:tak:

Dzięki Aga i Wam Dziewczynki- przynajmniej wiem, że nie jestem sama w tydz dziwnych "bólach" ;-)
Co do Ilony to fajnie, że napisałaś bo mi to gdzieś umkneło i zaczełam się martwić, bo wcześniej pisała często a od dłuższego czsu cisza kompletna, ale miejmy nadzieję, że wszystko ok i dochodzi do siebie po tym zabiegu. :tak:

Dobra, uciekam do gina a Wam życzę miłęgo wieczorku! :-)
 
acha malena81 gratulacje! a tez sie ostatnio wlasnie zastanawialam co z toba i z ilona, ale sprawa sie jak narazie wyjasnila, ty sie odezwalas i miejmy nadzieje ze ilona tez sie niedlugo zamelduje:happy2:
najadlam sie frytek i zle mi teraz:-p
 
To mam dla ciebie przepis, można truskawki (świeże a jeśli masz tylko mrożone to musisz zostawić do rozmrożenia) lub maliny lub to i to :-D:-D:-D ja tak robię;-)
Wkładasz do blendera ,dodajesz banana, troszeczkę miodu i soku pomarańczowego(odrobinę) miksujesz potem dodajesz lody ;-);-)waniliowe(lub śmietankowe) i jogurt naturalny i znowu miksujesz... pychota. Ja robię sobie to rano a potem w ciągu dnia tylko dolewam do szklaneczki :-)Można stosować różne owoce. Jest to zdrowe dla fasoli a dla nas te lody.....:-D

mniam...!! mój B już poprosił aby mu w weekend zrobić taki deser :-D
 
To mam dla ciebie przepis, można truskawki (świeże a jeśli masz tylko mrożone to musisz zostawić do rozmrożenia) lub maliny lub to i to :-D:-D:-D ja tak robię;-)
Wkładasz do blendera ,dodajesz banana, troszeczkę miodu i soku pomarańczowego(odrobinę) miksujesz potem dodajesz lody ;-);-)waniliowe(lub śmietankowe) i jogurt naturalny i znowu miksujesz... pychota. Ja robię sobie to rano a potem w ciągu dnia tylko dolewam do szklaneczki :-)Można stosować różne owoce. Jest to zdrowe dla fasoli a dla nas te lody.....:-D
Aguś no normalnie Anielica z ciebie...
to juz wiem co jutro na deser bedzie D:D:D:D:D!!!
 
Od wczoraj zaczęły mnie boleć piersi i nie wiem czy je "przewiałam" czy to znowu objaw mojego(naszego;-)) stanu bo bolały mnie na początku ale teraz:dry::dry:
U was też tak było?
 
reklama
od wczoraj zaczęły mnie boleć piersi i nie wiem czy je "przewiałam" czy to znowu objaw mojego(naszego;-)) stanu bo bolały mnie na początku ale teraz:dry::dry:
U was też tak było?
aga mnie bolą cały czas , może pare dni był spokój a tak bolą ale dzięki temu wiem że dzidzia tam się dobrze czuje :-):-):-). Ja mam tylko nadzieję że już nie urosną bo mam rozmiar "f" a co będzie jak urosną większe to będą mnie prowadziły bo przy mojej wadze 55kg pierw widać biust a później mnie.
 
Do góry