reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam,
noc przespałam, ale od rana ząb nadal boli:-( Bez dentysty się nie obejdzie.
Jeszcze mi ciocia o 10.00 na kawę wpadła, a o 14.30 zapowiedziały się psiapsióły.
Lecę młoda przebierać, usypiać i do dentysty śmigam.
 
reklama
Elvie marsz do lekarza nawet jak nie będzie bolało . jak do leczenia to wylecz i będzie z bańki .

Zielona moja też mało gada i też czytałam że dzieciaki dwu języczne później mówią , bo muszą sobie w główce ułozyć że na każdą rzecz się różnie mówi ..

Kolezanka z pracy pojechała na urlop i jestem tydzień sama . nie ma do kogo pyska otworzyć dobrze że jest net bo by szło zwariować
 
Uff.. wcale tak strasznie nie było. Zrobił mi się ropniak w kieszonce między zębem a dziąsłem, kawałek orzecha mi tam wlazł - zachciało mi się czekoladę z orzechami jeść.. Antybiotyku nie dostałam, bo w ciąży jestem, zdjęcia też mi nie zrobili, ale mam maść i płukać szałwią mam. Jak za 2 dni nie przejdzie to znów mam przyjść. Oby przeszło..

Mała dzisiaj do Pajdokracji nie poszła, bo spała jakoś nijako, a chwilę później moje psiapsiółki przyszły, więc Lenka była atrakcją;-)
Zaraz pakuję ją w wózek i wraz z M. lecimy na pocztę. Pogoda śliczna,więc tatuś z młodą się przespacerują, a ja wysyłkę załatwię.

W ogóle to sobie dzisiaj przypomniałam, że jutro Dzień Chłopaka!! Mam jutro z M. szkolenie na 19.00, więc z romantycznej kolacji nic nie wyjdzie, więc jakiś prezent-niespodziankę kupię, ale pomysłu mi brak.
A co Wy planujecie?
 
Elvie ja mojemu powiedziłam że ma sobie śpiwór do samochodu kupić bo czasami jak wraca bardzo późno i jest zmęczony a nieopłaca się wykupywać pokoju w hotelu (np. wyjeżdża z obiektu o 12 w nocy...) to po co ma mu być zimno?? Najlepsze jest to że A. tak się ucieszył na ten pomysł że teraz chodzi i szuka śpiworu dla siebie do autka :-D
 
Kurcze, zapomniałam o dniu chłopaka :zawstydzona/y: muszę coś wymyślić.

Mała dostała dziś od mojego brata paczkę ze stolikiem grającym i zajmuje się nim, więc mogłam sobie porządki zrobić.
Do tego ciągle wchodzi i wychodzi z łózeczka, albo siada i macha nogami :-D
 
Witam wieczorkiem :-)
Cisza dzisiaj tutaj że :szok:

Z okazji dnia chłopaka zabieramy z Helenką naszych chłopaków w góry :tak: oby w niedzielę była ładna pogoda:tak:

Elvie dobrze że byłaś u dentysty i że wiadomo od czego bolało

Agnieszka śpiwór a tyle radości potrafi sprawić :-p facetowi :-D

MamoPaulinki Paulinka to widać zafascynowana nową umiejętnością wchodzenia i wychodzenia z łóżeczka:tak:

Emil ma do przeczytania Dzieci z Bullerbyn więc mam super wieczorek bo synuś nam czyta a że ja przepadałam w dzieciństwie za tą książką to siedzę i pękam ze śmiechu co te dzieciaki potrafią wymyśleć:tak:

miłego wieczorku:-)
 
A ja poszłam z Lenką do Pasażu i trafiłam na promocję - przy zakupie dwóch koszul trzecia gratis.
Tym sposobem M. dostanie trzy nowe koszule z Lamberta. Ucieszy się, bo dawno nowych nie kupował, a on wybitnie koszulowy jest.
Śmieję się, że dostanie jedną ode mnie, druga od Lenki a trzecią od Zdzisławy, bo On zakłada, że w brzuchu dziewuszka siedzi:-)
 
hej dziewczyny, czasu mam mało na cokolwiek, przez to tak mało się udzielam! Podczytuje, ale napisać nie mam jak! mały się taki marudny i absorbujący zrobił, że nie mam nawet w ciągu dnia jak do toalety pójść. Od poniedziałku chodzi do żłobka, coś nie może się przystosować. Płacze, nie da się dotknąć, nic nie je, nie pije. Poczekamy, zobaczymy, czy mu minie. Lecę go uśpić, wpadnę później
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was miałą do czynienia ze stroną Pobieraczek?

Na początku września chciałam zgrać jedną piosenkę dla uczniów, zalogowałam się, nic nie ściagnęłam, no i dostałam wezwanie do zapłaty na jakieś 94 zł za rok z góry. Czytam na necie i oczom nie wierzę, bo oni podobno niezłe przekręty robią.
wystarczy tylko wygooglować:
pobieraczek oszustwo - Szukaj w Google

Kurcze nie wiem co robić bo sądem mnie straszą,ale czytam,żeby im nie płacić bo to niezła ściema,ale boję się...
 
Do góry