reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Zielona Helenka mówi mało ale wszystko rozumie małpka moja, to słowo cztery to tak samo przyszło a ser to kiedyś stała przy otwartej lodówce i się darła mąż się wkurzył i się jej pyta co chce a ona że Ser:-D i tak już zostało.
Woła Mama, tata, niania to generalnie ciocia bo ma ciocię Anię, na chłopców to generalnie krzyczy i oni wtedy do niej podbiegają ale po imieniu do nich nie mówi.Na kuzyna woła Kaku bo to Karol i to by było na tyle więc szału nie ma :-D
 
Elvie ja czasami smarowałam sobie ząb Amolem i to pomagało ale też na chwilkę
Nie mam amolu w domu.
Ząb cały czas mnie ćmi, mam nadzieję, że mimo to uda mi się zasnąć. Dziąsło przy zębie mam delikatnie zaczerwienione i opuchnięte chociaż już chyba mniej niż po 20.00. Nieciekawie się to zapowiada kurcze - kanałowe albo wyrwanie na moje oko:-( Podobno wyrywanie w I i III trymestrze jest niebezpieczne i to mnie martwi:-( Na zębie zmian nie mam, to jakby od środka coś złego się działo.
 
Ostatnia edycja:
Barteq tez malomowny, ale co tam... wszystko kuma pchla jedna :)

Nie mowcie o bolu zeba, bo mnie szczeka boli, z zebami nie mam co prawda problemow, ale nienawidze wlasnie bolu zeba, mam ze 4 plomby, ale za to z kamieniem sie paluje co jakis czas.

Elvie a po co wyrywac, jak da sie leczyc, to lecz :) tylko powiedz, ze w ciazy jestes. Mam nadzieje, ze na noc Ci minie, rumiankiem poplucz, mozesz tez posmarowac zelem dla dzieci np.dentinox jak masz :) moze pomoze zasnac.
 
kurcze, czy tylko moja nie gada?

Właśnie się wypowiadałam na wczesniakach na ten temat. Moja przestała, w ciągu pół roku z kilku ciągów sylabowych dziś już nie ma nic:-( Porozumiewamy się wzrokiem, znaczy ja pytam ona patrzy w danym kierunku i tyle... Ale u nas problem może być bardziej złożony, do 7,11 tkwię w domysłach, aż usłyszę diagnozę od neurologopedy.

Elvie współczuję, lepiej wybierz się do dentysty, apap możesz brać ale to na krótką metę, na większy ból mnie nie pomagał

Idę spać, bo za duzo myślę
 
Zielona, gdzies czytalam, ze przy wielojezycznych dzieciach jest tak, ze pozniej zaczynaja mowic, ale za to od razu z grubej rury :-) Tak wiec jeszcze pewnie bedziesz marzyla o tym, zeby Kostka przestala nadawac :-D
 
Hej dziewczynki pogoda się zepsuła szaro buro i ponuro nienawidzę takich dni

Moja tak nawija że nie raz już mam dosyć gada do siebie samej, do nas, do zabawek, do telewizora, śpiewa i coś tłumaczy a przy tym gestykuluje.
Dzisiaj rano ją ubieram i mówię zakładając sweterek "jedna rączka, druga rączka" a Natalka kończy "tsi" hehe jeszcze trochę i będzie dodawać i odejmować ;-) a wczoraj tak się kłóciła z babcią "babu nieee!!! babu nunu!!! aty aty! babu babu daj" myślałam że padnę ze śmiechu

elvie jak tam ząb? ja w 2tc miałam wyrywaną ósemkę i potem brałam ketonal nie wiedziałam jeszcze że jestem z ciąży ale całe szczęście nic się niuni nie stało :tak:
 
Dzieńdoberek:-):-):-)

Kochane moje nie raz będziecie miały dość gadania waszych dzieciaczków:-D

U nas dzisiaj szał ciał bo zaspaliśmy ale daliśmy radę i chłopcy na czas dotarli do szkoły.
Emil dzisiaj zestresowany bo ma szczepienie:tak: więc jak gdzieś usłyszycie wielkie darcie to znaczy że mój duży- mały syn dostaje zastrzyk :-p
Potem maraton ja na masaż, chłopcy na zajęcia a gdzie jeszcze obiad ugotować,nie lubię takich dni kiedy grafik tak napięty:no:

Elvie jak tam nocka, ząb bolał ?

Miłego dnia babeczki:-)
 
reklama
kurcze, czy tylko moja nie gada?

Mój nie gada ;-)
Tylko Mama, Tata, Baba (lub Babcia), da, dać (czyli daj), patrz, Abiś i to wsio... czasem mu jakieś pojedyńcze słowa wyjdą.
Ze wspomnianego już ubierania mówie mu daj jedną rękę, drugą a M. "duga" i podaje drugą rękę... ale szybko zapomina...tyle ze zrozumiałych słów. Za to po swojemu gada jak najęty :tak:

Witam się i spadam sprzatać póki zadnej pchły w domu nie ma :-) Wpadnę później
 
Do góry