reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

No to jestem po wizycie u lekarza. Diagnoza: górne drogi oddechowe. Przepisał 2 syropki (cholera zapłaciłam 60 zł!!) i jest duże prawdopodobieństwo że do niedzieli skończy kaszleć i w poniedziałek może mykać do przedszkola i do stomatologa. Jeśli będzie kaszleć to wiadomo... jak mu nie przejdzie do 7 dni to na kontrolę
 
reklama
Agnieszka Sz-r zdrówka dla J.
Elvie- jasne ;-) mysle, ze mimo szczerych checi poprzestaniemy na naszej dwojce... maz ma obawy, ze bylby trzeci chlopak (u mnie w rodzinie sa takowe przypadki, dziewuch jest malo), wiec chyba nie da sie namowic ;-)
 
hej
wlasnie wpadlam z małym do domu , od rana latalismy po urzedach.
mały usnął po drodze wiec juz przeniesiony z auta śpi, naszczescie jestesmy po obiedzie po drodze u mamy.

wszystkim małym i duzym chorującym szybkiego powrotu do zdrówka.

Gosia- gratulacje, nie martw się wsZystko się ułoży w należytym porządku. spokojnej ciązy życzę.

Gosieńka- tak , w organizowaniu jestem dobra , tylko jeszcze zeby uczestnicy stoważyszenia mieli teraz taki zapał, jak na poczatku jego tworzenia.

tak wiec dzis jeszcze spotkanie mnie czeka wieczorne, a jutro calyyy dzień w garach, bo musze upiec chlebek, i tone ciasteczek na sprzedaż.:tak::cool:
 
brrrr zimno - jak wychodziłam do pracy było 8 stopni - do tego deszcz - i ja się pytam gdzie jest piękne lato, i ta polska piękna złota jesień



NIe narzekaj, kochana, nie narzekaj. Jest 8:45 na dworze -2°C, tak MINUS DWA STOPNIE CELCJUSZA.

Laski, ja wiem, ze na Was mozna polegac - szykujcie akcje ewakuacyjna dla mnie i mlodej. Heh. Powaznie, boje sie co to bedzie jak jesien lub zima przyjdzie... Wszak to wciaz kalendarzowe lato...

Aniez, mam nadzieje, ze jak mowi Annaoj, wyniki poprawia sie wkrotce.

Agnieszka, zdrowka dla J.

Kici, ale ze co one tak miedzy soba beda sie replikowac? A swoja droga cos dziwnego w tym wroclawskim powietrzu lata. Moja kolezanka z wrocka tez zaciazyla.


Mloda miala w nocy temperature, to chyba dzieki niej Kostka byla taka uczuciowa. Zobaczymy jak bedziedzisiaj.
 
zielona - no cholera je tam wie :-) może wiesz jakaś partenogeneza czy cosik takiego... albo będą takie wniebowzięte po spotkaniu, że endorfiny je przystymulują i później wymęczą swoich chłopów...
 
reklama
Hej dziewczyny

ledwo żyję, po dzisiejszej bieganinie w szkole od 8mej do 15tej śmiało mogę się szykować do maratonu z obciążeniem w dodatku bo prawie codziennie targam ze ok sobą 12cie książek, które po nocach zresztą wertuję i kopiję dla uczniów bo wydawnicta się nie wyrobiły z publikacją.
Jestem na maxa przeziębiona i dziś z tego powodu spałam aż 5 godzin więc oczy mam na zapałkach.
Od kilku dni powtarzam sobie w pracy pytanie: I co ja robię tu?

Już wiem skąd się bierze średnia płac nauczycieli jaką wszędzie podają.
Otóż wliczają do tego śrenią łącznie ze wszystkimi nadgodzinami (łącznie do 1,5 etatu), bony, trzynastkę no i tak im wychodzi na przykład 2000 tysiące.
Ja po tym jak odejdzie mi w kwietniu kasa maturalna to będę zarabiać uwaga: niecałe 600zł. Nic tylko to przepić!

Wieczorkiem spróbuję ponadrabiać bo teraz Maja czeka na wspólne czytanie książeczek.

Miłego popołudnia :)


ps. Aga zdrówka dla Jasia :)

Marta buziaki dla Oli, niech szybko wraca do zdrówka.
 
Ostatnia edycja:
Do góry