reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

U nas jest nowość :-) mamy druga dolną 2 w końcu w 100% na wierzchu :-) ale jeszcze nie zaktualizowałam suwaczka :-D
 
reklama
Ella, ja Ci współczuję z tym karmieniem małej, naprawdę ciężka sprawa...to na pewno jest takie normalne ? Pisałaś, że byłaś u lekarzy, ale jakoś ciężko mi to zrozumieć, że nie ma na to lekarstwa...co jest przyczyną ?

Ten typ tak ma...nie ma lekarstwa ani przyczyny- ja bylam taka sama :baffled:

Kittek-ciesze sie ze zab ok

Love-jaka gigantyczna kapucha! czad! Zosiek wyglada slicznie- super fotka :)

Kwiatuszek-no z tymi urlopami chlopow to ciezka sprawa...malo pomagają i chodzic kolo nich trzeba...ehhh

Agnieszka- wspolczuje wczorajszej pobodki jaka wam smyk zafundowal...ehh..maluchy sa nieprzewidywalne

beti- udal sie spacer? jak ani wczoraj ani dzis nie bylam bo po pierwsze leje a po drugie brzuch boli ze masakra

kici-wspolczuje tych zębów- wredne to strasznie i dzieciaczki tak cierpia...

Z okazji rocznic ślubu- najlepszego wszystkim :)

Zielona- ja tez trzymam kciuki za Cancun...aleś miała noc...wspolczuje

Ja nadrabiam i cierpie...czymś sie z małzonem struliśmy i od doby brzuch mnie boli ze masakra- jakby mi ktos granat zdetonowal w jelitach :( slow brak...
nie mam weny na pisanie, sorki...
milego wieczorku :)
 
Ella - zdrówka!


Byliśmy tą szeregówkę ogądać, okolica super spokojna, szkoła blisko, lokalizacja ok, ogród jak z bajki, ale dach z blachy, bez ocieplenia, oprócz ścian i okien dosłownie wszystko do wymiany, na korytarzu całość, a do tego metraż kosmiczny 219metrów, więc dla nas za dużo. Podziękowaliśmy pięknie, bo cena też kosmiczna jak na ten stan, 715 chcieli:szok: Żałuję tylko, że zdjęć tego ogrodu nie zrobiłam, bo tam brzoskwinia tak urodziwa, że uwierzyć nie mogłam i winogrona i kwiaty, jak w raju!

Szukamy nadal..
 
Z zębami to jest tak, że może dziecko robić cuda wianki, myć itd. a i tak ząbek się zepsuje. najważniejsze to w porę ułapać problem i poczłapać gdzie trzeba :-)
Anna oj teraz do mnie dotarło, że mamy 6 rocznicę 6. sierpnia :-)

Rano było słońce, do 14:00 plażowanie, taraz zaszło, ale ciepło jest, więc znowu grill... przerzuciliśmy się na rybę z grilla, stary w porcie kupuje i smaczniejsza niż w smażalni :-D

Toż to w moje urodziny, właśnie nadrabiam i doczytałam :-)
 
Witam się na chwilkę między pakowaniem :)

Pogoda się zrobila więc jutro wybywamy do Czaplinka na kilka dni. Będzie mnie mało w sierpniu bo jak pisałam zaczynamy objazdówkę. Do nas przyjeżdża siostra T i będą sobie od nas jeździć nad morze jak nas nie będzie.
Później w planach Łeba i Jarosławiec więc jakby któraś się wybierała w tamte strony to chętnie się spotkam :)

Życzę wszystkim ładnej, słonecznej pogody, odpoczywajcie duuuuużo :)


ps. Dziewczyny były, spotkanko miałyśmy fajne. Maja tak się z dziewczynami wybawiła,że padła w łóżeczku od razu. Z nadmiaru wrażeń spała dziś w dzień tylko raz więc w szoku jestem,że tak dzielnie długo wytrzymała :) Fajne mamy dziewczyny na forum oj fajne. Kombinujemy już następne spotkanko. Może Monia zdradzi szczególy, ja zmykam bo mi trochę pakowania zostało :)
 
Ostatnia edycja:
Kittek
szerokiej drogi!!!
Ella
zdrówka!!!
Aniez
gratuluje Bartuli nowego ząbka
Elvie
tak to jest że czasem trzeba się trochę naoglądać zanim się coś fajnego znajdzie na rynku nieruchomości, bo to w końcu poważna inwestycja
 
:)))))) no to mój post był wczoraj ostatni
a dziś jest pierwszy :))))
od dziś mam dwójkę w pakiecie, bo przedszkole H było do końca lipca
Tymek od jakiegoś czasu budzi się na butle o 4:30
i wstaje o 6:30 na dobre
wiec ja juz na nogach
mały zbój lata
starsza jeszcze spi o dziwo- nikt jej do przedszkola nie budzi to korzysta, a nigdy jej nie robilo różnicy, czy ma wolne, wstawala o 7 jak w zegarku
mąż wraca dzis późno więc będzie dziś dłuuuugo dzień
 
hej hej wszystkim :)
kittek udanego wypoczynku a przedewszystkim słonecznej pogody!
elvie WOW cena powala na kolana no i jak sobie wyobraziłam posprzątać tyle m2 to mi się od razu odechciało ;-) udanych poszukiwań

ale się wytańczyłam na weselu nogi wczoraj cały dzień dochodziły do siebie tak mi palce zdrętwiały że jeszcze dzisiaj do końca ich nie czuję ;-) ogólnie impreza udana
Natalka pierwszy raz spędziła całą noc bezemnie ależ ja to przeżywałam w przeciwieństwie do mojej córki która jak przyjechałam to dała mi buziaka i pobiegła dalej się bawić :baffled: a ja taka stęskniona ehhh
 
reklama
witam się poniedziałkowo... jestem zmordowana po weekendzie bo Q był non stop marudny... była u mnie ciężarna przyjaciółka... pozbyłam się pierwszej wanienki (profilowanej) huśtawki z leżaczkiem bujaczkiem, elektronicznej niani, fotelika samochodowego 0-13 z kompletu z wózkiem (wózek dostaną później jak wymienie dętki i wentyle), trzy siatki ubranek, podgrzewacza samochodowego do butelek i kilku ciuchów ciążowych... uff... mina męża przyjaciółki kiedy pokazałam mu co ma zabrać do domu bezcenna :-D
 
Do góry