reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Aniam- zapraszam w okolice Słowińskiego Parku... ani kropli deszczu, pogoda stabilna, wiec nie będe marudzić, bo nie ma po co ;-) dzieciarnia cały dzień tyłki wietrzyła, a to najważniejsze ;-)
Monia- buhahahahaha... mówisz, że trzeba smaki zabezpieczyć... tak sobie będę to tłumaczyć... z wagą przez najbiższy czas nie chcę się spotykać ;-) Może we wrześniu :-)
 
reklama
My rocznicę mamy 6 w sobotę :-)
Agnieszka- spóźnione życzonka wszystkiego NAJ!

A dzisiaj leniwie, jak nigdy... książke sobie czytam, młody śpi, starszy lata po podwórku z nowymi kumplami ;-) Pogoda się wyciągnęła, ludzie na plaży koczują tłumnie, ale ja mam lenia i nie mam siły się tam ruszyć :p

Monia- miałam się Ciebie jeszcze zapytać, gdzie Ty masz te krągłości? Tzn. te co masz mieć, to masz tam gdzie trzeba, ale 'naddatków' to ja u Ciebie nie widziałam :-D ale salsa ponoć dobra na wszystko, na ciało i na duszę też ;-)
A my mamy 7 w niedziele:-)

Matko...juz nie wiem co robic w chacie, mam plan coby jechac jutro do znajomych na dzialke...ale czy ja wiem czy to padac nie bedzie.....co za lato:-(

zielona...trzymam kciuki za Cancun, a Twoje opowiesci mnie powalają hehehe, juz wiem skad oni pomysły na te seriale czerpią:-)
 
Witam się i melduję,że żyję, nie zwijam się z bólu więc nie jest źle :)
W nocy owszem miałam kryzys,ale jak o 1 w nocy wzięłam ibuprom to do tej pory mam spokój.
Dziś żona lekarza dwoniła się umówić na ekstrakcję drugiej ósemki i zapytała jak się czuję :)

Dobija mnie tylko ta pogoda, liczę na to,że od wtorku ma być ładnie, plażowo, tego sę będę trzymać więc jedziemy na kilka dni do Łeby i do Jarosławca. Zaczynamy objazdówkę :)
 
Witam,
cały dzień sprzątałam, prałam i robiłam remanent. Po 16.00 padłam i spałam 2h. Teraz już młoda śpi, więc mam chwilkę dla siebie;-)

Rocznic GRATULUJĘ! U mnie M. ostatnio coś nawet o ślubie podgadywał, ale udałam, że nie słyszę:-D

monia - tekst o magazynowaniu smaków - bezbłędny!

Zielona - dołączam do tych, które kciuki za Cancun trzymają;-)

aniez - ..a we Wrocku pada:/

Zmykam jeszcze pranie rozwiesić i łazienkę ogarnąć, bo mnie noc zastanie.
 
komu miły , to miły wieczór.

sobota pracowita, odwiedzinowa w goście.
dopiero usiadlam,
na dodatek czekam na ciepla wode bo Ka. naprawia bo cos sie spieprzyło.:wściekła/y:

kwiatus- ja, ja , ja .
love- i wszystko jasne
zielna- współczuje nocki. i 3mam &&&& za spełnoenie marzeń mieszkalnych.
elve- gratki jakby co za nowe lokum
kittek- to super ze atmosfera przynajmniej był spoko. i oby nie bolało juz..

wszystkim pozostałym wspólczuje z przekreslonych planów z powodu pogody.
i od razu wszystkim małzenstwom obchodzacym rocznice wszystkiego najlepszego .
 
Elvie- wiem, mama na froncie to mi doniosła ;-)
U mnie M. ostatnio coś nawet o ślubie podgadywał, ale udałam, że nie słyszę
laugh.gif
a dlaczego? W sensie, dlaczego udawałaś, że nie słyszysz?
Kittek- to z Łeby masz rzut beretem do nas :-D Super, że nie bolało w nocy za bardzo :-)
 
Aniez ja czekam na pogode jeszcze z innego powodu , czeka nas w tym roku malowanie dachu dziś już był kolega oglądać wszystko, oczywiście oględziny w deszczu , a na takie akcje musi być pogoda .
No ale nic przecież wkońcu kiedyś musi się poprawić .
 
Ostatnia edycja:
Filonka
to życzę powodzenia !!! ;)
Aniam
dzielny Twój Szymuś
Hanka nie była jeszcze nigdy u dentysty i aż się boję co to by było, jakby poszła, jaka panika by byla
na szczescie zęby myje regularnie i jak na moje oko wszystko z nimi ok
 
reklama
Filonka
to życzę powodzenia !!! ;)
Aniam
dzielny Twój Szymuś
Hanka nie była jeszcze nigdy u dentysty i aż się boję co to by było, jakby poszła, jaka panika by byla
na szczescie zęby myje regularnie i jak na moje oko wszystko z nimi ok

Widzisz Szymek tez myje a tu taki los że gdzieś przywalił . Mogło to być kilka dni temu a mogło być i rok temu . Ząb ściemniał bo w środku zaczął obumierać . także powinno być kanałowe , zrobiła ale ile się dało czyli wyczyściła i zabezpieczyła ząb .
Dobrze że dał sobie zrobić cokolwiek .
Przy okazji ząbki zabezpieczone jakimś lakierem z fluorem
 
Do góry