reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Aniam, podziwiam Szymona, ze taki dzielny i od razu z grubej rury na kanalowe sie zalapal.

A u nas- o dziwo - pogoda calkiem niezla, pojechalismy dzis na caly dzien na piknik do lasu, Pola biegala i szalala jak to ma w zwyczaju ostatnio, i efekt byl taki, ze zasnela dopiero przed 15sta, gdy normalnie o tej porze jest juz po drzemce. Ale oczy od 13stej to juz miala jak narkoman...
 
reklama
A dziękujemy z mężem za życzonka rocznicowe :-D:tak:
No podziwiam Szymka :tak: dzielny facet z niego :tak: ucałuj go ode mnie :tak:
Kittek cieszę się że diabeł okazał się nie taki straszny

A nam pogoda nie straszna była i choć zachmurzone i nie za ciepło to na grilla i ognisko zwaliliśmy się prawie całą rodziną (zawiodła oczywiście jedna i ta sama rodzinka ale to już szczegół). Impreza mega udana. Śmiechu było dużo. Ojjj trzeba było nam takiego spotkania :tak: :tak::tak::Tak:
Atrakcją wieczoru poza ogniskiem była przywieziona przez kuzyna Szisza czy jak to się tam nazywa…ta fajka wodna z Egiptu :-D uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ale była frajda :-D
A dzisiaj pada….
 
Szymek dzielny z Ciebie chłopczyk
Agnieszka spóźnione wszystkiego najlepszego dla Was i 100 lat razem,fajka wodna fajna sprawa, uwielbiam z tytoniem arbuzowym ;-) ale tylko od wielkiego dzwonu

cieszę się, że zdj się podoba :tak:

ja dopiero otworzyłam oczy, Żuk pojechał na tydzień z dziadkami nad jezioro a my się lenimy ,:-D
coś bym porobiła ale pogoda nie sprzyja wychodzeniu w domu :no:
 
Agnieszka ja sobie szisze przywiozłam z bułgari bo tam też można kupić ale jeszcze nie testowana , w wawie łaziłam do takiej knajpy gdzie można sobie zamówić , do tego mają super jedzonko


http://sheesha.pl/

zreszta widać po nazwie co tam mają he he
 
I ja się melduje niedzielnie...Zamiast leżeć na plaży siedze w domu w skarpetach bo mi zimno w stopy. Qrde ta pogoda jest już nie do wytrzymania-jesień na całego- bo kto to widział żeby w lipcu nosić długi rękaw jeansy i trampki zamiast spodenek, bluzek na ramiączkach i japonek:/

Przeczytałam o zębowych atrakcjach- dla mnie to temat tabu największa fobia - ale bohaterom gratuluje. Szym- chyba muszę się do Ciebie udać na lekcje odwagi:)

Aga i wszystkie pozostałe Panie obchodzące rocznice niebawem- gratulejszon i sto lat wspólnej drogi przez życie miodem płynącej.

Chłopaki śpią- jak wstana jedziemy do teściowej na rosołek ze swojskim makaronem i pobuszować po polu - przywioze trochę ogórasów to zakisze- niestety nie jestem na tyle kreatywna co np dagosława i judysia żeby słatki robić:)


ide poczytać inne wątki póki chłopaki śpią
 
cześć wszystkim

My jednak wczoraj wybyliśmy, pogoda się nie poprawiła, ale stwierdziliśmy, że na kawę i ciasteczko warto wyskoczyć. Tam mamy fajnie, bo jest kilka kuzynek mojego B bezdzietnych, więc praktycznie dzieciaki mamy z głowy, jedynie, że wokół stawów trzeba mieć na nich oko, szczególnie na mojego starszaka.
Jeszcze brat B z dzieciakami był, więc już w ogóle luz.
Ja już w domu zapowiedziałam, że nie wracam samochodem, więc mogłam sobie nawet na drinka pozwolić.
Dzisiaj znowu deszcze, więc ze spacerku nici, popołudniu na urodziny wybywamy, więc ciasteczko znowu, ale w wakacje jakoś człowiek się więcej rusza i nawet jak więcej zjem to nie tyje.
Wronka to my w ten sam dzień świętujemy, my też 7 rocznica, 7 w tym roku:-)
Dzielny Szymek, naprawdę, podziwiam, pomijając nieprzyjemny zabieg, że wytrzymał na fotelu. Mój Igor był raz u dentysty, ale tylko na przegląd i łatwo nie było.
Aniam a gdzie kupiłaś sziszę, ogólnie dostępne są w Bułgarii, czy jakieś szczególne miejsce? Mojemu B pani co u nas sprząta ten dół stłukła, więc fajnie jakbyśmy mogli dokupić. W ogóle jak znajdziesz chwilkę to wyślij ma na prv co warto na miejscu zwiedzić i lepiej u nas kupić walutę czy tam wziąć euro?
uciekam
 
Witam i ja:-)
Potworek śpi, więc sobie maskę na włosy nałożyłam, wszelkie balsamy świata - leżę i pachnę:-D

Świętującym - duuuuuuuużo miłości!

My o 15.00 jedziemy szeregówkę oglądać, ale jakoś wielkich emocji to we mnie nie wzbudza. Zobaczymy "po";-)
 
cześć wszystkim

My jednak wczoraj wybyliśmy, pogoda się nie poprawiła, ale stwierdziliśmy, że na kawę i ciasteczko warto wyskoczyć. Tam mamy fajnie, bo jest kilka kuzynek mojego B bezdzietnych, więc praktycznie dzieciaki mamy z głowy, jedynie, że wokół stawów trzeba mieć na nich oko, szczególnie na mojego starszaka.
Jeszcze brat B z dzieciakami był, więc już w ogóle luz.
Ja już w domu zapowiedziałam, że nie wracam samochodem, więc mogłam sobie nawet na drinka pozwolić.
Dzisiaj znowu deszcze, więc ze spacerku nici, popołudniu na urodziny wybywamy, więc ciasteczko znowu, ale w wakacje jakoś człowiek się więcej rusza i nawet jak więcej zjem to nie tyje.
Wronka to my w ten sam dzień świętujemy, my też 7 rocznica, 7 w tym roku:-)
Dzielny Szymek, naprawdę, podziwiam, pomijając nieprzyjemny zabieg, że wytrzymał na fotelu. Mój Igor był raz u dentysty, ale tylko na przegląd i łatwo nie było.
Aniam a gdzie kupiłaś sziszę, ogólnie dostępne są w Bułgarii, czy jakieś szczególne miejsce? Mojemu B pani co u nas sprząta ten dół stłukła, więc fajnie jakbyśmy mogli dokupić. W ogóle jak znajdziesz chwilkę to wyślij ma na prv co warto na miejscu zwiedzić i lepiej u nas kupić walutę czy tam wziąć euro?
uciekam

Anna to jednak jedziecie ? Shishę można kupić wszędzie na bazarkach których jest tam pelno , małe kosztują ok 30-40 zł większe koło 50-60 . Zwiedzić warto nessebar
nessebar - Szukaj w Google
i tam chyba kazdy jedzie , to stare miasto z którego niestety tez zrobiono bazar , koleżanka która teraz była z miejsca gdzie mieli hotel płyneli tam statkiem pewnie można kupić taką wycieczkę . Jeśli dzieciaki są zwiedzające to mozna pojechać do stambułu też sa wycieczki , 1 lub 2 dniowe ale to jest gnanie autokarem pare set km więc nie wiem jak u was z dzieciakami .
Tak to jeszcze do varny , burgas można pojechać choć tam już mniej do zwiedzania jest .
Co do kasy to lepiej mieć euro i tam wymienić na levy bo lepiej kursowo wychodzi , prawie wszędzie też można euro bez problemu zapłacić . W nessebarze jest też na wjeździe aqua park , nie wiem czy fajny bo nie byłam .
Kasy nie trzeba brać jakoś wiele bo tam jest bardzo tanio . A macie już coś wybrane ?


U nas dziś pogoda do bani jak zwykle ostatnio
 
Z zębami to jest tak, że może dziecko robić cuda wianki, myć itd. a i tak ząbek się zepsuje. najważniejsze to w porę ułapać problem i poczłapać gdzie trzeba :-)
Anna oj teraz do mnie dotarło, że mamy 6 rocznicę 6. sierpnia :-)

Rano było słońce, do 14:00 plażowanie, taraz zaszło, ale ciepło jest, więc znowu grill... przerzuciliśmy się na rybę z grilla, stary w porcie kupuje i smaczniejsza niż w smażalni :-D
 
reklama
Do góry