reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

e.salamandra bo odgruzowanie było we czwartek a ciasta wczoraj… dobrze że wyszło to drugie ciasto ;-) bo już miałam obawy że pójdzie do kosza. Popis zmęczenia dałam przy wystawianiu faktury…dobrze że się zorientowałam przy drukowaniu…
Monia trafiłaś w dzień rocznicy ;-) 29 lipca :-D
Kittek[ i jak?? Mam nadzieję że wsio ok. :tak:
Love czaderskie zdjęcie Z.!!! cudna :-D

Witam.
O 7 J. zrobił taką pobódkę jakiej nie pamiętam w jego wykonaniu... darł sie, ryczał i w ogóle był OKROPNY...:no: i tak godzinę... :no::no::no:
Kurcze mam nadizeję że pogoda się wyklaruje bo dzisiaj zjazd rodzinny grillowo-ogniskowy u mamy... upału być nie musi ważne żeby nie padało i nie było za zimno
Wpadnę później. Ide zrobić sos do grilla z przepisu Judyśki bo po ostatnim razie mam zamówienie na niego :-D
 
reklama
Jakby ktoś miał wątpliwości skąd się wzięła Z.:-D

o przecież wiadomo, że Żuczki w kapuście siedzą :-)

U nas wieczór pracowity, ale i radosny, bo zadzwoniła agentka i nas umówiła na oglądanie szeregówki którą być może kupimy. Oglądanie w niedzielę, ale wprowadzać byśmy się mogli dopiero w maju 2012. Mimo to w domu radość:-) M. tak intensywnie i pozytywnie myśli, że już prawie całość urządził:-D

Elvie, to trzeba było mówić, że szeregu szukacie, u mnie jeszcze miesiąc temu był fajny i niedrogi do wyrwania...no ale już nieaktualne...

Witam się

nie pada, hehe...

Kittek, i jak ? Jak coś to wiesz - my jutro reflektujemy, bo mamy po drodze...

a dziś to musimy się jeszcze poopalać wiatrem :-)....dobre sobie, nie wierzę że to piszę...

dobrego dnia !
 
Witam:-)

Ella, no to masz zacięcie kobieto... ja dzisiaj biorę z Ciebie przykład i też wybywam na spacer:tak:mam tak samo jak mój jest w domu:-D
Kot-kot, mam nadzieję, że spokojnie dojechałaś...
Agnieszka, spóźnione życzonka dla Ciebie i Twojej połówki... 100 lat w szczęściu i dobrobycie razem przez życie:tak:
Salamandra, mam ale kiepsko widać... ale wrzucę;-)
Monia, zyć nie umierać... oby troszkę słoneczka było więcej:tak:
Kittek, no to się nazywa wyrywanie zęba w przyjaznej atmosferze... życzę dnia bez znieczulenia i bólu;-)
Love, zdjęcie pierwsza klasa:-D:-D:-D wprawiłaś mnie w świetny humor z rana:tak:
Elvie, mam nadzieję, ze spodoba się Wam mieszkanko:tak:

Widzę, że wieczorne winko i piffko króluje... a ja wciąż abstynentka:zawstydzona/y:

No i ja dołączam do mam dzieci wyjących bez powodu...:eek: tylko ja mam w 2-paku;-)
 
witam się sobotnio... dzisiaj mieliśmy do aniam jechać, ale niestety mały tak cierpi przez te zęby, że kolejny dzień na ibum jedziemy a on i tak wrzeszczy z bólu :-(

Love - Z mnie rozwaliła na tym zdjeciu
 
witam weekendowo
wiem, że się powtarzam, ale mam już serdecznie dość tej pogody! Mieliśmy dzisiaj jechać do rodziny B na ognisko, no ale, że jest jak jest to siedzimy w domu, no chyba, że nagle wyjdzie słońce.
B pichci obiad, więc ja sobie film oglądam i podczytuje co u Was.
Love zdjęcie Z jest obłędne, gdzie takie pole znaleźliście
Kittek jak dzisiaj, mam nadzieje, że dobrze.
Aga spóźnione życzenia rocznicowe.
My mamy rocznicę za tydzień, ciekawe czy mój będzie pamiętał. Na jego szczęście Igor ma dwa dni wcześniej urodziny, więc jest szansa, że nie zapomni.
uciekam
 
My rocznicę mamy 6 w sobotę :-)
Agnieszka- spóźnione życzonka wszystkiego NAJ!

A dzisiaj leniwie, jak nigdy... książke sobie czytam, młody śpi, starszy lata po podwórku z nowymi kumplami ;-) Pogoda się wyciągnęła, ludzie na plaży koczują tłumnie, ale ja mam lenia i nie mam siły się tam ruszyć :p

Monia- miałam się Ciebie jeszcze zapytać, gdzie Ty masz te krągłości? Tzn. te co masz mieć, to masz tam gdzie trzeba, ale 'naddatków' to ja u Ciebie nie widziałam :-D ale salsa ponoć dobra na wszystko, na ciało i na duszę też ;-)
 
Zielona współczuje

Love fotka rewelacyjna .

Aniez gdzie ta pogoda bo u nas nie ma

Szymek przeżył dentystę wyczyściła mu ten kanał i coś takiego założyła co wytrzyma jakieś 2-3 lata . Albo potem będzie miał już stały albo się go zapełni . Jakoś dał chłopak radę pod koniec troszkę płakał ale buzię trzymał otwartą . Myślałam że będzie gorzej ale jakoś poszło . Ja też się wzbogaciłam o dwie plomby
 
Zielona to ja trzymam kciuki za Cancun :-) Ciągle dostajesz jakies znaki z niebios, wiec moze juz blizej Twojej przeprowadzki :tak:

dla Kittek i Szymka gratki.
Ja nie wiem czy wyrywac, bo mam diastemę, a ze dziasla slabe, to zeby mi sie rozjezdzaja z wiekiem.
 
reklama
Monia- miałam się Ciebie jeszcze zapytać, gdzie Ty masz te krągłości? Tzn. te co masz mieć, to masz tam gdzie trzeba, ale 'naddatków' to ja u Ciebie nie widziałam :-D ale salsa ponoć dobra na wszystko, na ciało i na duszę też ;-)

hehe, Kochana, bo ja je skrzętnie ukrywam :-)
a teraz po tych wszystkich goferkach i lodach kręconych, to będę dłuuugo bała się wejść na wagę :-) no ale trzeba zabezpieczyć smaki na cały rok, także bimba mi to...

familia na basenie, a ja dostałam wychodne na BB...uwielbiam to :-)
 
Do góry