reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Żeby w Meksyku coś sprzedać za skandalicznie wysoką cenę, wystarczy zaznaczyć, że produkt pochodzi z Europy lub jest najczęściej wybieranym przez Europejki. Tym oto sposobem w telesprzedaży pelno jest badziewia, reklamowanego jako produkt zaprojektowany przez najlepszych technologów i projektantów europejskich... SIC!!! NIewatpliwym hitem są saszetki na karty elektorniczne, telefon i klucze. Brzydkie to ustojstwo i na kilometr cuchnie produkcja chińską... Niech im tam będzie. Na drugim miejscu wśród cud wynalazków europejskich plasuje sie safetox. Jest to jakaś opaska rodem ze Star Treck. Wysyła cud drgania. Drganiom tym Europejki zawdzięczają piękną cerę pozbawioną zmarszczek, a rozświetloną blaskiem świeżości... To nic, że tak naprawdę biała skóra starzeje się szybciej, że białe kobiety wyglądają dużo starzej niż ich kolorowe rówieśniczki. Grunt, to nawiązać do odwiecznych kompleksów i na nich zarobić.
 
witam
u nas lato w pelni, takze trzeba wykorzystac i caly dzien jestesmy na dworze... ja wygladam juz prawie jak murzynek a niunia jak mulatka.. smaruje ja faktorem 30, ale jak nad morze pojedziemy to chyba kupie ta 50-tke... nie wiem...

zielona - dobre hehe, to otworz jakis handel a my ci bedziemy slac chinskie badziewie z europy
 
Zielona no przynajmniej się możesz pośmiać oglądając te programy z głupoty tych ludzi.

Justa mam nadzieję,że trochę tej pięknej pogody przywieziesz nam ze sobą :)


Aniez miłego urlopowania, niech ci jedzonko na zdrowie idzie!!!

Gosieńka ciacho powiadasz? Jak już kroisz to ja też kawałek poproszę :-p

Monia piękny deszczowy pochmurny dzień... okropne,ale prawdziwe...


U nas dziś jesienna pogoda, wieczór szykuje się nam barowy. Znajomi przyjadą, mieliśmy na dworku siedzieć,no ale w deszczu to grilla raczej nie zrobimy...

Umówiłam się na wyrwanie jednej ósemki.... na jutro na 20:25 i już mam stracha. Niby mi chirurg kazał zrobić zdjęcie aby mógł zobaczyć jak ząb jest ułożony i stwierdził,że jest ok, nie powinno być problemów, to wiem z doświadczenia znajomych,że ból po wywraniu ósemki jest gorszy od porodu....Nie wiem czy nie zwieję z fotela....
Wyrwać muszę wszystkie cztery ósemki bo nieźle mi poprzestawiały zęby i jeszcze mogą bardziej. Nawet nici dentystyczne ledwo wciskam między zęby.... U góry jest ok,ale lekarz powiedział,że skoro wyrwie mi dwie dolne to górne nie będą potrzebne,ale kurcze ten ból no i tyle kasy bo wyrwanie jednej
kosztuje ok 200-300zł..

Miłych spacerków tym, którym pogoda na to pozwala i lepszej pogody dla tych, u których jest szaro, buro i ponuro:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Justa, zazdroszcze opalenizny :-)

Tutejszy rynek nasycony jest badziewiem made in China... No, ale powaznie ta saszetka koszytuje okolo 100 dolcow, a opaska chyba ze 200... W telezakupach test tez taka wkladka do torby - ma ona mnostwo kieszonek i jedna duza. Reklamujaca ja kobieta wykrzykuje, ze owa wkladka zmienila jej zycie... No bo teraz juz nie musi przerzucac zawartosci jednej torby do drugiej, tylko myk wkladke przeklada i gotowe! Wszystko uporzadkowane i w mgnieniu oka "zmieniam aparencje"... Cudo kosztuje 1300 pesos - to jest 100 dolarow i mozna wybrac sposrod 3 kolorow. A jesli zadzwoni sie szybko to dorzuca gratis w postaci mniejszej wkladki. Takie okazje nie zdarzaja sie czesto hehehe

Byl moment kiedy myslalam sobie, ze otworze sklep z ciuchami z Europy, bo tam wszystko 2 a nawet 3 razy tansze... No i piecset razy ladniejsze... Niestety przesylka wyszlaby za drogo. Poza tym Meksykanki lubia plastikowe barachlo. Wazne zeby bylo ciasne i blyszczalo...
 
Zielona- Ty nie kombinuj z przesyłkami, otwórz sklep z 'duperelami' skądkolwiek, dopisz wielki szyld, że z Europy i sprzedaje Europejka i już masz biznes jak ta lala :-D

Kittek- mój stary miał wyrywane 8 i o ile po pierwszej były jazdy i ból, o tyle kolejne rwała mu znajoma, super dentystka i nie było źle, dobrze go znieczuliła, ładnie wyrwała, właśnie na podstawie zdjęcia i było cacy. Nic się nie bój idź i rwij :-D dasz radę!
 
Aniez dzięki za pocieszenie, tego się będę trzymać. W sumie ten stomatolog ze specjalizacją hirurgiczną jest najlepszy u nas i koleżanka mówiła,że mimo jej problemowych ósemek i konieczności 'wyłuskiwania' zęba z kości to nic ją nie bolało jak wyrywała u niego,ale stwierdziła,że najgorzej było po...
 
Genialny numerolog odkryl w czym tkwi problem dziecka. Otoz zanim jej mama zaszla w ciaze, jakas czarownica rzucila na nia urok. I trzeba zajac sie tym, a pozniej choroba dziecka.

Dzwoni Guadalupe Moralez costam. Przed 15 laty miala romans z facetem, ktory porzucil ja jak zaszla w ciaze. Ma z nim corke. Teraz niewierny kochanek wrocil i blaga o szanse. Lupita nie wie, co zrobic, czy dac mu szanse...

Ja piernicze, to lepsze niz listy do Bravo Girl

tłumaczyć to na nasze i komedia jak ta lala :-D:-D
sprowadz kontener badziewia z chin pod tytułem wszystko za 5 zł i tam sprzedawaj po 50:-D:-D to się ubawiłam :-D

Ja dziś w wawce u koleżanki byłam zachaczyłam też o CH kupiłam kilka rzeczy dla Szymka , nawet nowy zestaw Tomków mu się dostał bo bardzo tanio trafiłam w smyku jakiś ostatni przeceniony dużo , już nawet facet jeden za mną krązył czy aby napewno biorę :-D:-D
 
reklama
Kittek- Zakup środki przeciwbólowe, Nurofen forte czy coś podobnego i jak tylko lekko znieczulenie zacznie odpuszczać, bierz maksymalną możliwą dawkę. Zapytaj też tego dentystę, co możesz brać i w jakich ilościach, na pewno Ci powie. Będzie dobrze! Dziecko urodziłaś, to taki ząb to jest pikuś :-D

Tak, dewocjonalia ze Swiebodzina made by Zielna Matka :-D ale poważnie, jak tam jest ta takie duperele popyt, to może Zielona pomyśl ;-) najpierw po znajomych wszelkiej maści rozprowadźcie wieści, że jakiś tam talizman, opaska, nie wiem... gumka do włosów Ci pomogły... historię w czym sobie sama dobudujesz i pocztą pantoflową samo pójdzie.

Jeny dooopsko rośnie... ja nie chcę pamiętać, co dziś zjadłam i ile tego było, ale pyszne było niemiłosiernie ;-) hehehe... dieta cud od września znowu będzie 'na tapecie'.
 
Do góry