reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Hehe, Aniam uwielbiam te Twoje posty. Znow czytam i czytam i zaskoczyc nie moge:
Mąz naprawił kibel :-) juz nie muszę ganiać do teściowej


Zresztą nie tylko ja bo takie wycieczki tam dla całej rodziny to pewnie gdzieś w okolicach 30 koła się kręcą :wściekła/y::wściekła/y:
i kombinuje dlaczego posiedzenia na kiblu u tesciowej takie drogie maja niby byc ;-)



Nooo, Zielona.... na wakacje do Ciebie to faktycznie moglo by byc wiecej chetnych....
Pozatym podtrzymuje oferte z kiedys tam: jak cos, wiesz gdzie mieszkam.
 
reklama
Zielona odpowiedz na ogłoszenia - może małżonowi potrzeba takie kopniaka - może jak Ty będziesz miała fajną pracę tam to On się przekona do wyjazdu. I nie pisze tego tylko dla tego, że bukuje bilet do cancun :pP
 
Monia gdzie się wybieracie nad morze i kiedy. Melduj się koniecznie :)

Kittek, priva Ci wyskrobię....

Zielona, tak sobie myślę, że ten Twój chłop to nie ma z Tobą łatwo...ambitna kobitka z Ciebie, wiesz czego chcesz...tak trzymaj :-)

Aniam, ja też z tym Meksykiem i kiblem nie zakumałam, haha, dobrze, że Zielona jest , to się nie męczyłam długo :-)

Witam się czwartkowo...

moja H też w takim razie mówi niewiele, podstawowe zwroty, ale jakoś mi to nie przeszkadza....jak coś chce to tak głośno, wysoko i dźwięcznie piszczy, że razem ze starym pod niebo skaczemy, żeby tylko zachciankę Huligannie jak najszybciej zdobyć...i wtedy nastaje błoga ciszaaaaaaaaaa...

dziś zapowiada się piękny, deszczowy, pochmurny dzień ;-)....
 
Hej dziewczynki...
witam się w jesienny poranek- no szlag mnie trafia z tą pogodą- takiego lata to ja nie pamiętam. Deszcz, deszcz i jeszcze raz deszcz- już mnie łeb boli od tej pogody. Wczoraj już nie wyrabiałam z młodym więc zapakowałam go w wózek i łaziłam po deszczu. Zresztą miał on wczoraj zły dzień- bo marudzi niemiłosiernie i wył co chwile bo chciał być noszony- chyba to zęby i to zatwardzenie, które go męczy:(Dawno nie miałam tak złego dnia jak wczoraj- odzwyczaiłam się że moje dziecko może być marudzące

co do włsoów Antek po urodzeniu miał czarne jak smoła no i miał masę włosów -teraz włosy ma jakieś takie jasno brązowe albo ciemo blądowe sama nie wiem a oczki mamusine:)

Zielona- Ty się musisz dziewczyno spełnić zawodowo bo z tego co podczytuje wiem ze jestes baaardzo ambitna i mądra- i coś czuje że nie usiedzisz na tyłku za długo. Oby mąż się ogarnął .

Ide troszkę popracować- za tydzień zaczynam urlop:)

Gosieńko- już spakowana? super- pewnie nie lada wyzwanie spakować trójkę bączków - oby pogoda Wam dopisała....
 
witam się o poranku... nic mi się nie chce... kolejny dzień deszcz... wodę na działce mam non stop po kostki... zaczyna walić wszędzie zgnilizną... :errr:
 
ja znowu na szybkensa
nie wyspana na maxa, zaszalałam, bo dzieciaków nie ma:zawstydzona/y:
Dzisiaj jednak jedziemy do dzieciaków i do jutra zostaniemy, więc tylko pół dnia dzisiaj w pracy, musze się szybko uwinąć.
Zielona mój Igor był jasnym blondynem na roczek i włoski mu ściemniały po pierwszej wizycie u fryzjera.
Na wycieczkę do Meksyku to i ja bym chętnie się wybrała, tylko ten lot mnie przeraża.
Gosia szerokiej drogi życzę.
uciekam
 
"Mąż naprawił kibel"- nie no nie moge!- Kocham Was laski! :D))))) padłam i kwicze ze śmiechu ;:-D:-D:-D:-D

Nie mam nic do napisania- mnie małżon wredny nie napraił kibla, ani kranu nie przykręcił, ani mebli u dziecka nie poskrecal, zeby ją szafa nie zabiła, ani nawet mi lekow nie wykupił o ktore prosiłam,:wściekła/y: za to dziecko mi sie zepsuło i przeszło właśnie obok snując za sobą zielony dymek, więc chyba więcej nie napisze bo musze coś tym zrobic zanim ten jakze urokliwy aromatyczny bukiet opanuje cale mieszkanie :eek::eek::eek::eek::eek: (!)

Poza tym dziś jakieś słonko wreszcie więc zaraz na długi mam nadzieje spacerek zmykamy :-)

Do miłego ;-) Dobrego dnia dla wszystkich!:tak:
 
Hehe, Aniam uwielbiam te Twoje posty. Znow czytam i czytam i zaskoczyc nie moge:

i kombinuje dlaczego posiedzenia na kiblu u tesciowej takie drogie maja niby byc ;-)



Nooo, Zielona.... na wakacje do Ciebie to faktycznie moglo by byc wiecej chetnych....
Pozatym podtrzymuje oferte z kiedys tam: jak cos, wiesz gdzie mieszkam.

To o tyvh wycieczkach bylo napisane pod tym co napisałam do Zielonej , ale potem edytowałam posta i mi to przeskoczyło na koniec posta nie wiem czemu , zauważyłam to ale juz wyłączałam kompa i szłam spać i nie chciało mi się poprawiać .. ale fajnie że wam poprawiłam humor z rana he he

`niestety mi forum czasem robi takie akcje :)
 
reklama
Witam,
nocka u nas spokojna. Teraz mały szogun śpi, a ja czekam na koleżankę.
M. już przytargał ciacha z mojej ulubionej cukierni i parzy kawkę, więc zmykam i zajrzę wieczorem:-)

Gosienka - pogody życzę!
 
Do góry