reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!


Monia piękny deszczowy pochmurny dzień... okropne,ale prawdziwe...

Umówiłam się na wyrwanie jednej ósemki.... na jutro na 20:25 i już mam stracha. Niby mi chirurg kazał zrobić zdjęcie aby mógł zobaczyć jak ząb jest ułożony i stwierdził,że jest ok, nie powinno być problemów, to wiem z doświadczenia znajomych,że ból po wywraniu ósemki jest gorszy od porodu....Nie wiem czy nie zwieję z fotela....
Wyrwać muszę wszystkie cztery ósemki bo nieźle mi poprzestawiały zęby i jeszcze mogą bardziej. Nawet nici dentystyczne ledwo wciskam między zęby.... U góry jest ok,ale lekarz powiedział,że skoro wyrwie mi dwie dolne to górne nie będą potrzebne,ale kurcze ten ból no i tyle kasy bo wyrwanie jednej
kosztuje ok 200-300zł..

Miłych spacerków tym, którym pogoda na to pozwala i lepszej pogody dla tych, u których jest szaro, buro i ponuro:tak::tak::tak:


taaaa, pogoda dziś ewidentnie barowa....jak to mówi mój mąż - pogoda dla bogaczy: nie ma co robić, to driny strumieniami w knajpie na dole płyną....wyszliśmy dziś na spacer bo w hotelu już nie mogliśmy wysiedzieć - to był spacer porażka...zaczęło się od tego, że uszliśmy 100 m i stwierdziliśmy, że za bardzo wieje (a Hanka przeziębiona, więc strach)....wrociliśmy do hotelu po gondolę, taką okrytą z dwóch stron przed wiatrem i z przodu siateczką...wypożyczyliśmy gondolę, dziewczyny wsiadły obie, po 100 m Hanka głośno stwierdziła, że nie będzie dzielić gondoli z siorką, więc wróciliśmy do hotelu po wózek...wzięliśmy wózek i gondolę dla starszej i idziemy....po 100 m zaczęło padać....k***a, nawet do gofrów nie doszliśmy, H się darła, bo w wózku nie chciała jechać, więc zapitalała na nogach, Laurka stwierdziła, że w gondoli nie będzie jechać, bo się wstydzi, więc wracaliśmy pędem w strugach deszczu do hotelu, Hanka i Laura przed nami na nogach, a my za nimi, ja z pustym wózkiem a M z pustą gondolą :-)...oj wesoło było, wesoło...

Zielona, dawaj coś o budownictwie, mój M z branży to chętnie poczyta :-)
 
reklama
jedyne co fajne z dzisiejszego dnia to właśnie wróciłam z lekcji salsy...poruszałam dupencją i od razu mi lepiej...

szkoda tylko że żadnego faceta tam nie było...mój M jak się dowiedział, że jest taka lekcja, to chętnie, powtarzam bardzo chętnie Hankę chciał uspać....ech, faceci...
 
Czesc mam pytanie do mam po cieciu cesarskim Ile kazali Wam odczekac z kolejna ciaza bo sa tak skrajne opinie ze juz nie wiem :/
 
monia - ja jako była asystentka instruktora salsy trzymam za Ciebie kciuki! A gdzie chodzisz? We Wrocku gdzieś? Ja też chętnie pójdę!!
 
Łeeeeee, myślałam że gdzieś we Wrocku. Mam zatem nadzieję, że się zarazisz i będzie Ci brakowało po powrocie to się umówimy i razem gdzieś zapiszemy;-)
 
Elvie ja nie Monia,ale ona na wywczasach więc pewnie tam szaleje.

EDIT: nie zauważyłam,że odpisałaś.


Monia śmiałam się tak,że mój T dziwnie na mnie zaczął patrzeć Oj współczuję tej pogody na wakacjach sama sobie i wam też.... By the way: a gdzie stacjonujecie? Kilka hoteli i pensjonatów tam zaliczyliśmy z racji tego,że mój T grał w Kotwicy.
 
kajene między moimi dziećmi jest 1.7 różnicy obie miałam CC :) nikt mi nie mówił że za szybko .

MOnia no to z przygodami szlag by trafił taką pogodę .
 
kittek nie taki diabeł straszny jak go malują ja miałam usuwaną ósemkę i muszę powiedzieć że poród boli bardziej ;-) poproś o receptę na ketonal ja brałam i ból był minimalny co prawda spuchnięta byłam okropnie więc możesz sobie weekend zaplanować w zaciszu domowym. A i ja robiłam to na fundusz i nie zapłaciłam ani złotówki

Zielona jak ja uwielbiam te twoje historie :-D:-D:-D:-D z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek :-D

monia pogoda do du.. ale przynajmniej wesoło macie :-) życzę aby aura się poprawiła jeszcze przed końcem urlopu ;-)
 
reklama
[
By the way: a gdzie stacjonujecie? Kilka hoteli i pensjonatów tam zaliczyliśmy z racji tego,że mój T grał w Kotwicy.

Kittek, hotel Pro-Vita, fajny Pro-rodzinny, Pro-salsowy, no i Pro-niemiecki stety - niestety...ja tam nic do tych dziadków-emerytów niemieckich nie mam, ale pracuje w niemieckiej firmie (tzn. ona w sumie jest amerykańska, ale nasze szefostwo za Odrą siedzi), nasłucham się przez cały rok, pojadę na wczasy, a tu włala: niemiecki na powitanie :-)

Czesc mam pytanie do mam po cieciu cesarskim Ile kazali Wam odczekac z kolejna ciaza bo sa tak skrajne opinie ze juz nie wiem :/

Kajene
, mi tłumaczyli, że powinien być odstęp 3 lata, a jeśli jest częściej to też jest to możliwe, tak jak u Aniam...mi lekarz mówił, że wszystko zależy od gojenia rany...więc najlepiej spytaj dobrego lekarza jak tam u Ciebie to wygląda...
 
Do góry