reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Zielona moja Natka z czarnulki zrobiła się blondyneczką jedynie oczka pozostały niebieskie ale brwi i rzęsy też pojaśniały :)

u nas też gorąco i duszno 25'C ale wole tak niż gdyby miał padać deszcz :-)
 
Malzon mnie dzis rozpieprzyl. Jestem chora, mam temperature i czuje sie podle. Mowie mu, ze zdycham, na co on stwierdzil, ze powinnam sie polozyc i wypoczac, po czym poszedl do pracy. Chyba zapomnial, ze jestem sama... Zdycham dalej i biegam za mloda. Dobrze, ze mala w chwilach litosci psuje cos, a to zajmuje jej ze 2,5 minuty wiec moge przysiasc...
 
Zielona, wspolczuje chorobska. a malzonek to chyba nie na serio w te blondynke wierzyl, co?
co do zmiany kolorystyki to Sebkowi wloski pociemnialy - mial baaardzo jasne a teraz ma tylko jasne. oczy pozostaly niebieski i mam nadz ze to sie nigdy nie zmieni:)

ja od 2 dni mowic ani przelykac nie moge. dawno mnie tak gardlo nie bolalo. jak do jutra nie przejdzie to trzeba sie bedzie do znachora wybrac:( oby tylko mlody tego nie zlapal.
 
Aga, jak Kostka sie urodzila miala ciemne oczy z taka jakby ciemnozielona powloczka. Ja od poczatku mowilam, ze bedzie miala brazowe patrzalki, ciemne wlosy i oliwkowa karnacje (nie dopuszczalam innej opcji hehehe). Wszyscy dokola twierdzili, ze zmienia sie jej oczy i beda jak moje (szaroburopapuziate, znaczy raz szare, raz niebieskie, raz zielone w zaleznosci od pogody, nastroju i koloru odzienia...), ze skora jej pojasnieje i wloski tez beda jak moje - bardzo ciemno blond... To wynika z tupylczych kompleksow... Mloda ma taka kolorystyke, jak JA chcialam :-), no moglaby byc troche ciemniejsza, ale jeszcze sie opali...
 
Przegladam strony polskojezyczne na temat pracy w Meksyku. Pomyslalam sobie, ze jakas polska firma moglaby poszukiwac pracownika takiego jak ja i placic za ciezka prace przyzwoite pieniadze... Oto pierwsza lepsza strona jaka otwarlam. Ogłoszenia i Rekrutacja w Mexico City, Praca Meksyk

Oto jak tlumaczy google translate belkot bez najmniejszego sensu. Najgorsze jest to, ze nikomu sie nie chce siasc i przeptlumaczyc czegos, co jest wazne...
 
Zielona- zdrowiej babo bo Cie Wrecia pogryzie całą jak nie bedziesz miała siły sie bronić ;)

Co do zmian to moja córka, która zawsze myślałam, że będzie ciemnookoą prostowłosą brunetką...urodziła się z ciemnymi włoskami i niebieskimi oczkami...a teraz jest niebieskooką jasnowłosą blondynką i to w dodatku z totalnymi loczkami jak włoski są wilgotne! -szok! Ja jestem rasową prostowłosą ciemną brunetką, M też ciemny szatyn z włosami prostymi jak druty i z szaro-zielonymi oczami a nasze dziecko blondynka- moze mi ją podmienili? :p

CO do pogody to słow mi brak (!@#$%^&!!!) to lato mnie wkurza! byłam na spacerze takim ktotszym miedzy deszczami ale masakra- syf i zgnilizna :/ co to za lato w ogole? :(
 
Sluchajcie. Ciagne malzona do cywilizacji i juz nawet zagrozilam, ze go porzuce jesli sie nie bedzie chcial przeniesc... Wczoraj zagadnal czy gdybysmy przeniesli sie do Cancun - mojego naujkochanszego Cancun... - to zmienilabym zdanie... Probuje wszystkiego, zeby sie z Meksyku nie wyniesc, bo twierdzi ze tutaj jest kims, a w cywilizowanym swiecie bylby nikim - co jest prawda, szkoda tylko ze za byciem kimsiem tutaj nie ida benefity... Ale do rzeczy... Szukam pracy i nagle moim oczom ukazuje sie takie oto ogloszenie: Marketing & Sales Paid Internship Job in Cancun Mexico,jobs search Administrative Marketing/PR CA NY US UK Worldwide Internship czyzby to byl jakis znak? fakt ukazalo sie prawie trzy tygodnie temu, ale moze powinnam odpowiedziec? No i jakbysmy tam zamieszkali, to same wiecie - czad pogoda calu rok z okresowymi huraganami :-) i plaza i morze karaibskie pod nosem. I moglybyscie do nas przylatywac na wakacje... Chyba sie rozmarzylam i czas zejsc na ziemie. Musze rozwazyc cala sprawe i z malzonem przedyskutowac.


EDIT: na starosc wzrok mi pada i czytam wybiorczo. Niby chca kogos kto jeszcze studiuje lub dopiero co ukonczyl stuia. Nie pisza nic o wieku, co jest ogromnym plusem. Na uniwerek zawsze moge sie zapisac... Jest tez takie ogloszenie, gdzie o uniwerku nie ma nic: http://www.learn4good.com/jobs/sales/e/119290/search/cancun/

EDIT II tak sie podjaralam, ze mi sie ogloszenia myla... prosze zignorowac EDIT I
 
Ostatnia edycja:
reklama
zielona - kolor włosów może się zmienić nawet znacznie później. mój małż jak się urodził był jasnym blondynek tak jak Q teraz, a przed ukończeniem 3 roku włosy mu pociemniały i teraz jest brunetem - z resztą widziałaś :-) zdrowiej tam babo!
a co do znaków to ja myślę, że to właśnie on :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry