reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
No mnie ma moj W umowic na przedłużanie rzęs do jakies kobitki co ma wlasny salon, jako ze ja ladnie obsluzyl hahaha w sklepie i tanie czesci sprzedal to mial byc rabat :-) Ale jakbym byla z warszawy to bym chetnie skorzystala :-)
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem, czy to szczescie. Mysle, ze gdyby to byl moj czas, wpadlabym pod jakis autobus albo dachowka by mi na glowe spadla...

Gosienka, te opowiesci pojawiaja sie jak cos mnie zaskoczy - ostatnio juz nie czesto sie to zdarza... Choc jakis czas temu pojawili sie policjanci pilnujacy przejscia dla pieszych. Dzieki temu moge spokojnie przechodzic na druga strone, juz nie musze biec co sil w nogach. Jak tylko jakas sytauacja wpadnie mi w oko lub ucho i bede miala czas na stukanie, pojawi sie kolejna opowiesc :-)
 
Salamandra- oczywiście, że zabalowałam... od tego są urodziny i urlop :-) się wybyczę, to wrócę ;-)
Justa- wrzuć namiar na ten hotel.
 
Nie wiem, czy to szczescie. Mysle, ze gdyby to byl moj czas, wpadlabym pod jakis autobus albo dachowka by mi na glowe spadla...

Gosienka, te opowiesci pojawiaja sie jak cos mnie zaskoczy - ostatnio juz nie czesto sie to zdarza... Choc jakis czas temu pojawili sie policjanci pilnujacy przejscia dla pieszych. Dzieki temu moge spokojnie przechodzic na druga strone, juz nie musze biec co sil w nogach. Jak tylko jakas sytauacja wpadnie mi w oko lub ucho i bede miala czas na stukanie, pojawi sie kolejna opowiesc :-)

To jak w filmie oszukać przeznczenie he he


Aniam a ja myślałam aby wykorzystać tą ofertę, bo mieliśmy do Sącza jechać i tam byśmy sobie przystanek zrobili,ale chyba jednak odpuszczamy wyjazd... To tam jeździłaś na termy czy coś pomyliłam?
349 zł zamiast 700 zł za 3 dni dla 2 osób w Hotelu Panorama***

zapraszam do mnie na kawkę ( 10km od mszczonowa) fajna oferta choć poza termami to nie ma tam absolutnie nic
 
Kobiety początek tygodnia a tu taka cisza ??!!!

W wpadł po pracy zjadł i do drugiej pracy auta naprawiac i pieniazki zarabiac, a my z Antoska samotny wieczor. Pospacerowałyśmy, przyszłyśmy, wykąpałyśmy sie posprzątałyśmy, uśpiliśmy (mała menda nauczona z tata to z mama nie chciala zasnac tylko tate wolala) i siedzę sama. Biore się za projekty :-)
 
reklama
Witam,
mnie dziś moja marudnica wykończyła totalnie, a jeszcze mam tyle pracy, że nie wiem gdzie ręce włożyć..
Byłyśmy u fryzjera grzywkę Lence obciąć. Na początku fryzjer Grześ się Lence tak spodobał, że nawet na ręce do niego poszła. Zabrał ją na stanowisko, pozwolił grzebać w szufladkach, nakrył pelerynką, dał w łapki jakieś jaskrawe spinki itp. Wszystko super póki jej nie zaczął czesać:-D na widok nożyczek to już był ryk. Co ja się nakombinowałam by pchłę utrzymać. No ale ostatecznie udało się i Lena ma śliczną krótką asymetryczną grzywę:-D Wreszcie jej kudły do oczu nie będę leciały;-)
Po fryzjerze lody, Lenka oczywiście dostała wafelka, ale że głupia nie jest to zrobiła strajk, bo ona chce moje 3 gałki. Nawet jej dałam na moment i dzięki temu upaprała wczoraj prany wózek. Wafelka swojego w złości wyrzuciła i do domu wracałyśmy "na sygnale":zawstydzona/y: Normalnie wyła jakbym ją ze skóry obdzierała. Masakra.
W domu szaleństwo, później kąpiel i znów ryk. W wannie ryk, przy ubieraniu ryk. Słuchać się już tego wycia nie dało. Zjadła, padła i myślałam, że odpocznę, a tu znów ryk. To chyba zęby, bo rączki do buźki wkłada, więc zaaplikowałam jej czopek i po chwili nastała błoga cisza:happy2:
Biorę się za pracę, bo mnie ranek zastanie:-(
 
Do góry