reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

1 Dzień elusi na forum nie ma i nadrabiania na pare godzin wszędzie :-DZrobiłam sobie wczorj day-off od kompa. Najpierw dlugi szybki spacer z młodą a po obiedzie wpadl my friend i wyrwał mnie na wieczorne relaksujące piwko...tego mi chyba było trzeba po ostatnich wydarzeniach- czasem jedynym dobrym wyjściem jest...wyjsc na piwo ;-)
A dziś leje wieje i znowu jesień tego lata :baffled: ta pogoda już mnie do szału doprowadza kompletnie!:angry:

Aniez
kochana spóźnione spełnienia marzeń!!!:-)
Gosieńko Emil numerant jeden :-D
Justa niech Cię tam i z powrotem z tymi ptysiami!:angry::-D wlasnie wymiekłam i czekoladą grzesze:-p:-)
Katik widzę, że nie tylko ja jedna by najchętnej sie do CIebie wprosiła :-)
Współczuję wszystkim przechodzącym "akcje zęby":sorry2::dry: u nas nie wiem, ale pewnie wkrotce te 3-4 ruszą bo 2 juz są...
Co chwilę ktoś nam choruje- jesien czy co? :baffled: Duzo zdrowia dla małych chorowitków!
Love 3mamy kciuki z wyniki żuczka!! I ciesze sie bardzo ze zaczelas znowu rewgularnie pisac! :tak:
Kittek
- Całe szczęście, że Tata mieszka już dalej...Co do wymiotów Julisi, niestety ręce rozkładają. Pytają "a nastepna porcje zjada po tym jak zwroci?" -"TAk." "To nic groznego." ...wyrosnie...ale co z nią przejdziemy to nasze...

Julik mi zdazyla paść w czasie nadrabiania i pisania, wiec powinnam to wykorzystać na brzuszki, a ja na forum dalej i czekolade jem:zawstydzona/y: wstyd:zawstydzona/y: spale na basenie dziś :p

Miłego dzionka zycze i lece dalej bo to nie koniec...
 
reklama
Kittek to Ty pomyśl bo ja też się planuję wprosić do Katik :pP
To wy sie dogadajcie, i potem mi dajcie znac ;-)
Do konca sierpnia grafik napiety, bo stacjonuje Niania mojej Polinki, potem Justa z rodzinka wpada, potem siostra z rodzinka, no ale pozniejsze terminy weekendowo wolne.

Katik ja do Ciebie tez bym sie chetnie wprosila no ale u mnie to raczej nie mozliwe...
Marta , ja Tobie juz kiedys pisalam, ze jak tylko macie mozliwosc sie zabrac z Bartkiem, to jestescie tu bardzo mile widziane.

Love czekamy na wiesci...
Annaoj zazdroszczę wakacji...


U nas ciezki czas... Ola ostatnio marudzila, a w sobote stan podgoraczkowy, katar, kaszel, marudzenie do granic mozliwosci... wlaczylam nurofen przeciwzapalnie i Neosine. Do tego po metoklopramidzie Ola byla taka senna ze leciala przez rece. Dobrze ze lekarz mnie uprzedzil o takiej mozliwosci bo juz bym leciala na pogotowie pewnie. Lek odstawilam w czwartek i dzis juz chyba ok bo nawet po sniadaniu Ola nie usnela tylko smieje sie z reklam i bawi sie smoczkiem.
Jutro mamy pogrzeb tescia... boje sie tego dnia strasznie...
Zdrowka dla Olenki, by juz wszystko sie unormowalo, no a na jutro duzo sily dla Was...


My zaraz na samolot odwozimy Rodzicow... Szkoda, ze odwiedziny tak szybko zlecialy, bo Polinka pewnie sie jeszcze nimi nie nacieszyla... a teraz znow skype tylko zostaje.
 
hejo
od rana mam urwanie głowy...
dopiero co skaczyłam na dzis robienie ogórków. -kiszenie-
jutro musze robic salatki w słoikach na zimę.

mały spi,obiadu sie wyrzekł,wiec jak wstanie pochlonie wszystko co mu pod nos podadzą.

gosiek- no to łap te ostatnie chwile w Polsce. biena mała .
katik- no to masz bogaty sezon w gosci :-)
isabela- ottt i sie uzalezniłas!!!!:-D
 
hejka
izabella hihi uzaleznilas sie na calego
zielona szczesciara z ciebie
gosiek szkoda kurde, a juz myslalam ze sie duzo polepszylo... biedna kruszynka, kiedys to minie... moja kumpela tez ma od urodzenia ale duzo mniej, tylko na rekach w sumie... do solarium chodzi bo to niby duzo pomaga...oczywiscie nie mam na mysli zebys ty sie ze swoja niunia tam wybierala hihi
ella a co ja mam powiedziec jak mnie tak dlugo nie bylo.. nie idzie juz tego nadrobic.., widze ze julik znowu szaleje bo sie boi przytyc.. alijka tez ma stracha przed przytyciem, je dobrze juz ale co sie nasra (za przeproszeniem) to jej...
marta tulam, trzymaj sie kochana i zdrowka dla niuni!!
kittek tez jestem wstrzasnieta co sie tam dzieje, dobrze ze twoj tata mieszka troche dalej..
 
acha zabuchowalam urlop do pobierowa, fajny hotelik znalazlam i niedrogo 160 zl za dobe za pokoj dwuosobowy (a niunka bedzie z nami w lozku spala) z balkonem, 100 m od morza, parking zamkniety, plac zabaw... spoko, pytalam sie jeszcze goscia czy moge tez u niego od razu super pogode zamowic - to powiedzial mi ze niestety na pogode nie ma wplywu ale bedzie sie modlil...
 
To ja Ci podpowiem jak sie do Katikow wprasza:
pisze sie pw, ze chce sie wpasc, i Katikowa mowi PROSZE CIE BARDZO ;-)
Kittek, loty macie ze Szczecina do Londynu, albo z Gdanska blisko nas do Bham.... tyle, ze dla Ciebie to kawal drogi, bo akurat mieszkasz posrodku.
to ja proponuje zebyc leciala z Gdanska - przy okazji nas odwiedzisz :tak::-D

Do tego zostałam bez kibla :-D mój mąż zmieniał spłuczkę bo coś tam było nie tak ale w sumie złą kupił , potem chciał kibel cały odsunąć od ściany i teraz się z niego leje , także sranko u teściowej:-D Oby to szybko zrobił :angry:
szczescie w nieszczesciu ze masz tesciowa i jej kibelek "pod nosem" bo bez nich dopiero mialabys krucho:-D

przypomnialas mi sytuacje jak w pracy nam kibelek wysiadl, a zapasowego tam nie bylo:no: wiec musielismy przez 2 dni chodzic do pobliskiego pubu:szok::baffled: wlasciciel zaprzyjazniony z szefem wiec problemu nie robil. tyle ze ja wtedy w ciazy bylam i latalam co godzine albo i czesciej:-D:-D
 
Witam:-)
Kurcze juz zapomniałam jaka tu produkcja:-D

Kittek też bardzo przeżyłam te wydarzenia w Norwegii:no: jeden człowiek i tyle zła:-(

Aniam dobrze że masz kibelek u teściowej bo byłby problem;-) mam nadzieję że małż szybko upora się z wc:tak:

Katik widzę że masz naprawdę napięty grafik, kurcze z miłą chęcią zabrałabym się z Kittkową ale ja nienawidzę latać samolotem no chyba że wypiję parę głębszych na odwagę;-)

Justa super że masz już hotel wybrany a co do pogody to nigdy nie wiadomo .Napisz mi proszę kiedy będziecie w okolicach Legnicy?

Isabella uzależnienie od forum na bank:-D:tak:

Ella a co mówią lekarze na to wymiotowanie Julki?

Filonka sezon ogórkowy u ciebie w pełni:tak:

gosiek kurcze biedna mała musi się tak męczyć :no:

Marta zdrówka dla Oli i trzymaj się kochna

Zielonaty masz jeszcze tyle tu na dole do zrobienia że ten na górze cię jeszcze nie chce.Proszę o dalszy ciąg historii Meksykańskich mój małż na nie czeka:tak:

Ellanie ma jak dobra czekoladka:tak:

Tyle zapamiętała moja ponad trzydziestoletnia głowa więc darujcie jak kogos pominęłam.

Zmykam na spacerek bo potworki chcą na loda:tak:

Papatki:-)
 
reklama
Do góry