reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

aniam - no to gówniana sprawa :-D a swoją drogą, to myślałam, abyśmy się jakoś w weekend może spiknęły ? te farbki bym w końcu mogła kupić, i przy okazji tam na tej Twojej wsi bym się wybrała po nowe emelki dla Q bo jednak te ostatnie są na styk :-)

gosiek - mam nadzieję, że małej w końcu się poprawi :eek:

zielona - Ty to jesteś czarownica więc wiesz... ;-)
 
reklama
hejka
ta pogoda jest okrrrooopna.
B mi dzisiaj Alicję wywozi:-(
muszę sobie zagospodarować wszystkie dni do czwartku

Aniez spóznione ale najszczersze zyczenia wszystkiego naj najlepszego, obyś nadal tak pięknie i promiennie wyglądała:-)

Annaoj - a gdzie się wybieracie

mieliśmy lecieć na Cypr, ale chcą nam hotel zmienić. jeden nam się nie podoba, a drugi jest ok, ale chcą dopłatę z naszej strony. Dla zasady nie będziemy dopłacać, bo po to wybierałam ofertę w marcu i oni przez kilka miesięcy obracali naszymi pieniędzmi, żeby mieć cene zagwarantowaną. Dzisiaj mają nam dać odpowiedź, jak nie to Bułgarię znaleźliśmy samolotem.

spadam pracować, bo dzisiaj wódz do nas przyjeżdza;-)
 
Witam sie i ja w ten okropny deszczowy dzien...

Kittek ja wlasnie po informacji o zdarzech w Norwegii myslalam o Twoim tacie... straszne co tam sie stalo...
Katik ja do Ciebie tez bym sie chetnie wprosila no ale u mnie to raczej nie mozliwe...
Love czekamy na wiesci...
Annaoj zazdroszczę wakacji...


U nas ciezki czas... Ola ostatnio marudzila, a w sobote stan podgoraczkowy, katar, kaszel, marudzenie do granic mozliwosci... wlaczylam nurofen przeciwzapalnie i Neosine. Do tego po metoklopramidzie Ola byla taka senna ze leciala przez rece. Dobrze ze lekarz mnie uprzedzil o takiej mozliwosci bo juz bym leciala na pogotowie pewnie. Lek odstawilam w czwartek i dzis juz chyba ok bo nawet po sniadaniu Ola nie usnela tylko smieje sie z reklam i bawi sie smoczkiem.
Jutro mamy pogrzeb tescia... boje sie tego dnia strasznie...
 
Witam...
błe jaka pogoda :-(
Marta przytulam baaardzo mocno. A Olka może być marudna bardziej bo czuje wasze zdenerwowanie i mimo wszystko napiętą atmosferę z powodu śmierci teścia :tak:

pokłóciłam sie z teściową :-D powiedziałam pare słów prawdy i jej nie pasi :-p ale nawet nie próbowała sie dzisiaj z rana obrażać znowu bo wie że M. wpakowałabym w auto i sru z J. do przedszkola a potem na zakupy :-p :-D
 
Witam
to musiało kiedyś nastąpić urlop się skończył i czas powrócić do rzeczywistości ehhh
isabela nie wszyscy spali ja wstałam o 4:30 i nie dla tego że cierpię na bezsenność tylko dla tego że miałam na 6 do pracy :baffled:
marta dużo siły na jutrzejszy dzień
zielona to się nazywa szczęście powinnaś była tego dnia zagrać w totolotka

aniez -spóźnione ale szczere życzenia Wszystkiego naj naj lepszego pociechy ze swoich skarbów i kolejnych lat w tak świetnej formie :-)
 
Zielona dobrze że się ma metro spóźniłaś racja złego diabli nie biorą

Kici nie ma problemu tylko w sobotę rano muszę pojechać do piaseczna do dentysty a sklep jest pewnie do 13 czy 14 , bo tak u mnie zamykają wszystko w sobotę :-(
SZymek się gdzieś walnął zębem i mu ściemniał trzeba to jakoś zabezpieczyć , Ewa mi mówi że to się powinno kanałowo ale on pewnie sobie nie da:-(

Martuś tulam żebyś jakoś to przetrwała :-(
 
reklama
aniam - no tak z reguły sklepy są pootwierane w soboty :-p jakbyś przejeżdżała obok i zobaczyła do której to było by git
 
Do góry