reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Witamy się wieczorowo.
żuk zasypia, ja pozwoliłam sobie na lampkę wina, lecz muszę je dzielic z maskudnymi meszkami !:wściekła/y:

Justa tylko pozazdroscic takiego zaopatrzenia
Aniez najlepszego
gosienkag moze nie powinnam , lecz usmiałam się straszliwie z Twojego Emila

Katik zazdroszczę ze Polka ma sie gdzie chlapac, my rozstawilismy malej basenik czytaj brodzik na balkonie, lecz zaraz sasiadka z dolu przyleciala ze jej sie leje na balkon.

brakowało mi tego forum:zawstydzona/y:
 
Aniez kochana spełnienia marzeń. Niech ci chłopcy za bardzo nie rozrabiają,a mąż nich zawsze będzie dla Ciebie wsparciem :)))
Gosieńko ale mnie Emilek rozbawił :)
Justa mi też smaka narobiłaś na ptysie, mniam. Następnym razem wyślij nam kilka gołębiem.
Fajnie,że już do nas wróciłaś :))))
Katik kurcze myślę i myślę jak tu się do ciebie wprosić, hehe. Szoda,że z Goleniowa nie ma do was lotów....
Zdrówka dla małych chorowitków
Love 3mamy kciuki za dobre wyniki!! ps. Super,że jesteś znów z nami :)))
Filonka to jak ty te kalosze przymierzałaś?
Ella a nic w sprawie tych wymiotów Julci lekarze nie mówią?

Ja jakoś nie mogę się otrząsnąć po piątkowych wydarzeniach w Norwegii. Mój tata miał do niedawna mieszkanie blisko wysadzonych budynków, teraz mieszka na szczęście dalej. W czwartek wraca do Polski. Mówi,że boi się teraz nawet metro jeździć. Na wyspie Utoya byłam raz... nawet nie wyobrażam sobie co czują rodziny zabitych nastolatków.

Wybieraliśmy się do Oslo w sierpniu,ale w takim wypadku raczej nie pojedziemy.

My dziś byliśmy w Chłopach na plaży, Maja w lodowatym Bałtyku się pluskała i wyjść nie chciała. Przywieźliśmy rybkę od rybaków.
Niech się w końcu ładnie zrobi bo te temperatury nie zachwycają...
 
Ostatnia edycja:
Aniez najlepszego :)

Justa - miło Cię widzieć - a jak macie za duzo ciast to ja podam swój adres - zjadłam w kazdej ilości o ptysiach nie wspomnę

Gosia - Emil ... tak to juz bywa, że chybakazdy musi na tyłku z gumną wrócić do domu

Annaoj - a gdzie się wybieracie
 
Katik kurcze myślę i myślę jak tu się do ciebie wprosić, hehe. Szoda,że z Goleniowa nie ma do was lotów....
To ja Ci podpowiem jak sie do Katikow wprasza:
pisze sie pw, ze chce sie wpasc, i Katikowa mowi PROSZE CIE BARDZO ;-)
Kittek, loty macie ze Szczecina do Londynu, albo z Gdanska blisko nas do Bham.... tyle, ze dla Ciebie to kawal drogi, bo akurat mieszkasz posrodku.



Najadlam sie na obiad mlodej kapusty, jeszcze teraz doprawilam na kolacje. Zaraz mi chyba brzuch rozsadzi!!!!!!!
 
Aniez wszystkiego najlepszzego spełnienia wszystkich marzeń i żebyś zawsze wyglądała tak jak wyglądasz (młooooodo) !!!
 
aniez- wszyhstkiego najlepszego!
kittek- a no jak przymierzalam były dobre, tylko czlowiek zapomnial ze kalosze to zawsze wieksze musza byc. i teraz musze je opchnac.lub beda stac w szafie .

z wypadu nici-caly dzien leje.a teraz nawet burza.:wściekła/y:
 
ANIEZ kochana wszystkiego naj naj najlepszego!! duzo zdrowka i usmiechu na twarzy, i zostan taka jaka jestes!! caluska sle!!

dziewczyny nie wysylam niestety ptysiow poczta bo sie popsuja, ale jak ktoras reflektuje to serdecznie zapraszam do mnie!!
 
reklama
Justa Ty sie tak nie oferuj bo bedziesz musiala tira tych ptysiów zamowić :-) haha :-D

(Zła Iza zła Iza nie jemy ptysiów, Iza jest na diecie, ale Izy jeszcze nie ciągnie do słodkiego)
 
Do góry