reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Matko - dlaczego Zosia - nie życzę nikomu źle i daleka jestem od tego, ale na świecie jest tyle niegodziwości, zła - czemu takie rzeczy spotykaja małe bezbronne dziecko, które niczym nie zawiniło.

Jest mi tak źle, z oczu płyną łzy. Czekam na wieści, dobre wieści.

Judyta - jesteśmy z Tobą
 
idę dziewczyny musze wstać jutro o 6 choć nie wiem jak to u mnie ze snem dziś będzie .
Jakbym coś dostała to zaraz puszczę dalej a i wy jak będziecie coś wiedziec piszcie do mnie eska bardzo proszę .
 
Nata mysle wlasnie o tym samym.... Boze dlaczego zycie jest takie niesprawiedliwe...
czym te maluchy sobie zasluzyly...

Judysiu pare dni temu to Ty dodawalas mi otuchy, teraz ja lacze sie z Tobą i modle sie o zdrowko dla dzielnej Zosienki.


Dziewczyny ja tez prosze o sms jakby cos bylo wiadomo, mam goraczke i gile po pas, nie dam rady nocy przetrzymac, rano napewno bede czatowac ale jakby bylo info wcześniej to bardzo Was proszę...
 
reklama
Do góry