reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Musi być dobrze, ja nie przyjmuję do wiadomości nic innego! Cały czas myślimy z mężem o Zosieńce! Kruszku, nie poddawaj się! Judysiu- jesteśmy z Wami!
 
reklama
dziewczyny bardzo Was proszę o wiadomość co z Zosią jeśłi tylko będziecie coś wiedziały.
 
Ostatnia edycja:
J mnie zostawił, pojechał na ryby, nie lubi patrzeć jak płacze a ja nie mogę się opanować. Czuwam tu dzisiaj bo i tak nie zasnę.
Judysia, Zosieńko myślami wciąż jestem przy Was...
 
chcę tu być, ale nie wiem czy dam rade - Julka w tym tygodniu dała mi popalic - moge paść - ale piszcie na telefon - proszę - przeczytam o każdej porze na dzwięk telefonu jestem wyczulona.
 
reklama
Do góry