reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
... tak wogole, skoro sama sprzatam to jak sie pewnie domyslacie nie zgarnelam tej mega kumulacji w EuroMilion. FUCK!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


No to niefart!!!! A ktoś to zgarnął?

Mam okres tęsknoty do brzdyli, ostatnio już w ogóle bijemy rekordy, chata zarasta, w lodówce echo, bo matka i ojciec po pracy z dziećmi siedzą i się bawią :-) Dzieciaki szczęśliwe maksymalnie, dzisiaj chodziły nam 'po głowach', fajnie było, teraz spojrzałam na prasowanie, stary na siłowni... poprasuje, jak wróci :-D ... żartowałam... trochę mu pomogę, bo cały koszt się uzbierał.

MamoPaulinki- współczuję!

Aniam- liczę na to, że mu przejdzie, ale i tak musimy usunąć, bo słuch coraz gorszy- szczególnie przy infekcji, jak migdał jest powiększony jeszcze bardziej :-(ostatnio nie dosłyszał, jak matka na ciasto wołała, więc problem jest i sam nie minie). Relacja Anny oj mnie trochę uspokoiła, więc 8 sierpnia idziemy do szpitala.
 
hej
Maluszki chorują?
Bratanek tez chorował non stop od urodzenia. Jakies alergie podejrzewali itp. I tak jak w przypadku u Aniam -migdał precz i dzieciak od conajmiej roku nawet nie byl przeziebiony.

Ja wczoraj wypozyczylam swojego x-landera z gondolką kolezance na pare miesiecy i tym sposobem jestem zmuszona Adaśka w parasolce wozic. Makabra. Nie moge sie przyzwyczaic. Ciezko sie pcha, z wysokich krawężników wręcz zeskakujemy i kółka sie wykrecaja w poprzek. kurcze moze juz nie ta waga... A na spacerki po plazy czy lesie to sie totalnie nie nadaje.
Obiecalam kolezance, wiec nie odmawiam, a ponadto ktos cos mi oddal, wypozyczyl, wiec wypada sie odwdzieczac tym samym.

Rany... a takiego malenstwa to ja dawno nie widzialam.... I pomyslec, ze Adas byl 2 cm krotszy :-) Oj szybko się zapomina
 
Witam,
moja młoda nadal nie ,śpi, a ja mam za sobą mega zapracowany dzień i chciałabym by wreszcie padła i aby nastał spokój;-)
Zdecydowaliśmy się Lenkę oddać na 2h dziennie do Klubu Malucha. Zwiedziliśmy dwa okoliczne i wybraliśmy ten drugi, mamy go 30m od domu, więc w razie czego zbiegam ze schodów i jestem. Pani miła, dzieci 3, dzisiaj tylko 9miesięczna Natasza była z którą Lenka od razu złapała kontakt. W ogóle to byliśmy z M. w szoku, bo nasze dziecko wcale nie zamierzało iść do domu. W poniedziałek z nią pójdę aby się zaklimatyzowała, posiedzę trochę i jak się uda to wyjdę be sprawdzić jej reakcję. Zależy nam by miała kontakt z innymi dziećmi, a w te 2h to ja sobie na pocztę czy do ori spokojnie skoczę.

Byłam też u fryzjera ale szaleństwo się nie udało:-( Chciałam popielaty jasny brąz, ale moje kudły za ciemne. Musiałabym dekoloryzację robić, a ona bardzo niszczy włosy a moje i tak wypadają, łamią się i są mega osłabione, więc odpuściłam i zrobiłam kolor jak zawsze.

Popołudnie spędziłam na kręceniu filmów i jak mi się po prawie 2h udało nakręcić taki film idealny to go zapisałam i mega zadowolona pobiegłam po M. aby zobaczył. Włączamy a tam po 40sekundach obraz się zacina i słychać tylko głos:wściekła/y: No i nakręcać muszę od nowa. Mykam, bo mnie noc zastanie..
 
reklama
witam znów na chwile w poznych porach.\
jestem tu tylko bo mam chwilke w oczekiwaniu na pociag z Rybnika do Biał ktory ma opóznienie o całe 2,5 h. wiec se niepospie do 24.

mały przy tych zmianach pogody troszke chyba sie przeziebil.mamnadzieje ze nic z tego nie wylezie.

Wy tu o milionach ohhh , jakby sie chociaz kawałeczek przydał , i życie by było prostrze.

ja dzis se sprawdzilam podwozie, wszystko oki.za 15 dni znow wizyta i badania.

strasznie mi głupio ze nie jestem zawsze na bierzaco.
no ale cóz ...
 
Do góry