reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witamy i my

Kurcze ta burzowa noca i spanie z Tosia wtulona we mne i ojca w łóżku była męcząca i to bardzo. TOsia nie bała sie ale budziły ją grzmoty, a że w bloku gorąco, to jak chwile ustawało to ja okno na oścież i za 2 minuty znów zamknąć i tak wkoło. A moja córcia tak jak i ja najchętniej w poprzek i na mnie bo musi sie przytulac :-) A ze my obie takie to obie nie wyspane a ojciec skulony w kącie spał :-)

Aniam oj tak pomysł świetny
Elwie mam nadzieje że sms dotarł w pore ;) ps: zgadzam się z Elą jesteś szałową brunetką. Tak jak i jak chciałam innego koloru, był rudy, brąz jasny i wrociłam spowrotem do swojego tyle że troszkę ciemnejszego :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cholera jasna! Sąsiedzi nas zalali! Siedziałam akurat na kibelku a tu mi woda kapie po plecach. Sufit mamy podwieszany z karton gipsu, więc jeden róg zalany, a w miejscu halogenów, woda kapała. Szybko zadzwoniliśmy po sąsiada i gdzieś rurka pękła im w ścianie.
Mąż porywczy już chciał robić dziurę w kartonie, ale go w porę powstrzymałam. Zobaczymy jak wyschnie jak to będzie wyglądać. Może się tylko pomaluje i nie będzie widać.
 
Dziewczyny dostałam sms-a od Aniam żeby wam dać znać, że Zosia jest w tragicznym stanie... dostanie chemię ratującą życie... nie wiemy nic więcej... :eek:
3majcie wszystkie kciuki... myślami bądźcie z Judysią... to teraz chyba jedyne co możemy zrobić.
 
O Boże... no to &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ......
Jesteśmy z Tobą Maleńka!!!!
 
o juzu... Zosiu walcz...
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&



Maonka kartongips trzeba będzie zerwać bo nasiąknięty traci swoje własciwości i się rozdwaja...
 
reklama
Do góry