reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Hej
Tak sobie wpadłam na chwilkę z wieczora. Igor mi wydobrzał i przeszło na Alicję:wściekła/y:
Bidna taka dzisiaj była, trochę lepiej jak już gorączka spadła.

miłego wieczorka
 
reklama
Annaoj zdrówka dla Alusi, niech jej szybciutko przejdzie!

Ja dziś wieczorem okna myłam, Maja razem ze mną tarasowe :) Umyłam 4 jeszcze 14 mi zostało, no i zonk bo Maja mi już nie pomoże bo nie dosięgnie...

Mój mąż się mnie przed chwilą zapytał czy na bb to jakieś wziewne dragi są bo ja albo ryczę ze śmiechu albo ze smutku...

No nic idę myju, myju :)
 
Kittek- wyślij męża do szmatowania pozostałych okien... on wysoki jest :p (pamiętaj, że to, że ty też nie krasnalek, nie jest tutaj argumentem).
Annaoj- zdrówka dla dzieciarni.

A ja tak sobie wczoraj myślałam o Gosiek z Hiszpanii- Gosia, co z Ami? Jakaś poprawa?
 
Mój mąż się mnie przed chwilą zapytał czy na bb to jakieś wziewne dragi są bo ja albo ryczę ze śmiechu albo ze smutku...
:-D

A ja tak sobie wczoraj myślałam o Gosiek z Hiszpanii- Gosia, co z Ami? Jakaś poprawa?
a ja dzis o nich myslalam... chyba jeszcze w Polsce sa. Mam nadzieje, ze znalazly jakiegos specjaliste, albo ze testy cos wykazaly...
 
No właśnie znajoma miała problem, dość poważny ze skórą córci i im pomaga jakiś krem Bielindy 9chyba)- dermatolog im go polecił, bo już był steryd w ruchu, ale potem był nawrót, Oliatum i inne cuda nie działają, a ten krem owszem, kumpela ma mi pchnąć nazwę kremu, to jej może na priva poślę... jeszcze sprawdzę, czy zostawiła jakiś namiar na siebie :-) Mam nadzieję, że pomogą Ami, bo to już koszmar jest... w zasadzie w takim stanie Ami powinna co jakiś czas iść na oddział szpitalny i tam dieta, leki i lekka poprawa... i tak w koło macieja... :-(
 
To ja tez poprosze o namiar na ten krem.
Znow wrocilam do Oilatum, jest minimalnie lepiej, te biale kropeczki Polince zniknely, ale krosteczki sa nadal. W przyszlym tyg idziemy do nowego lekarza, zobaczymy co on na to.
 
dziewczyny ja juz wyslalam papiery Olki do fundacji, niebawem powinnam miec odpowiedz zwrotna. ale dzieki za zainteresowanie:)

mi dzis drugi dzien z rzedu glowa peka...niech sie wreszcie pogoda unormuje bo cos mnie trafi...

jutro w planach mam jakies zakupy, moze zaszaleje i sobie tez cos nabede od niepamietnych czasow....pozniej musze troche w domu posprzatac bo B na calusienkie dwa dni zjedzie..
oby w niedziele pogoda bylo bo chce do Stegny pojechac...

Kittek dobry ten tekst z dragami wziewnymi hehe

uciekam soac bo u nas burza a ja sie tego zjawiska boje...


dobrej nocki
 
reklama
Witam na moment tylko, bo mam mamę w gościach i masę pracy. Ciągle chodzę spać przed 2.00, wstaję między 7.00 a 8.00 i gdyby nie suplementacja i wellness to bym pewnie nie funkcjonowała już. Na szczęście jutro już zrobię wszystko, co zamierzyłam i będzie luz:-)


annaoj kce - zdrówka dla Alicji!!

aniez - ja również poproszę o namiary na ten krem.

marta - oby dokumenty zwrotne z Fundacji szybko przyszły i aby Wam ta fundacja pomogła. Uściskaj małą!



Też o Ami rozmyślam..Mam nadzieję, że nasi specjaliści coś poradzą, bo szkoda bidulki:-(


Moje dziecię ząbkuje, słabo je i słabo sypia, ale i tak jest najukochańszym szogunem na świecie:-) Jak biegnie do mnie i rzuca mi się w ramiona albo jak podejdzie tylko po to by mi buziaka dać i dalej uciec to normalnie łzy mam w oczach.
Na fali u nas bańki mydlane, film z misiem Yogi i oglądanie książek, które jej wcześniej zupełnie nie interesowały - rytuałem jest to, że po przebudzeniu biegnie do swojego regału z książeczkami, co nas oczywiście bardzo cieszy.

Miłego weekendu i dobrej nocy!
 
Do góry