reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

A ja nie mogłam wczoraj zasnąć, łezki mi leciały aż J mnie utulił. Nie rozumiem takiej niesprawiedliwości na tym świecie :-( Marta wciąż mam nadzieję, że u Was się polepszy.

Onka po urlopie to chyba jeszcze powinien być tydzien wolnego na dojście do siebie ;-)

Wkurzyłam się, bo do neurologa dodzwonić się nie mogę :no: A musze pilnie się skonsultować i papiery do NFZ wypełnić. Obawiam się, że ma urlop, jutro pod gabinet podejdę, może coś się dowiem.
Mała już śpi, 2 raz w życiu sama ją wykąpałam, taka jest ruchliwa, że tylko głową o wannę wali :no: ale dałam radę

Aniam gratulacje wygranej :-)
Idę szukać dalej wózka dla małej, pół dnia mi zeszło a mam problem, bo już jej skolioza wychodzi i musi mieć wózek który utrzyma ją prosto.
Dobrej nocy wszystkim :-)
 
reklama
jesli wszystko dobrze pojdzie to w sierpniu bede chciala jeszcze raz Olce taki turnus zorganizowac, jak sie z kasa wyrobimy. a pozniej moze Kittek z mezem nas znowu na weekend przyjma?:)

Marta a wiesz w jakim terminie ten turnus byś organizowała? Na początku czy w drugiej połowie sierpnia?


Kurde, z tego wszystkiego zajęłam się wózkiem a tu babka do mnie pisze, czy przeleję kasę za łóżeczko :zawstydzona/y: o opłatach to chyba zaraz sobie karteczki wszędzie poprzyklejam :zawstydzona/y:
Mój coś nie wraca do domu :sorry: ciekawe gdzie to jeszcze łazi :crazy:
 
Dorota wszystko zalezy od tego jak sie uloza terminy badan itp...a dlaczego pytasz? wybierasz sie w nasze strony?:)

z tymi karteczkami to nieglupi pomysl...ja chyba tez bede musiala tak porobic... za telefon mam juz druga fakture a wlasnie sie zorientowalam ze poprzedniej nie oplacilam...eh wszystko na mojej glowie....

Olka usnela dopiero przed chwila...no ale jak moglo byc inaczej jak wczesniej zasnela gdzies po 18 a wstala o 20.20...

ja uciekam do niej powoli, mam nadzieje ze dzis przespie chociaz pol nocy....jutro znowu ciezki dzien, o 11 spotkanie z nasza terapeutka, opinia...juz sie boje tego co tam wyczytam....
no nic, jakos to przezyje,., Olka przynajmniej dostanie jedna godzine cwiczen w gratisie hehe- chociaz jeden pozytyw :)

dobrej nocki wszystkim

ps. dziekujemy za wczorajsze trzymanie kciukow i kibicowanie Olce
 
A wiesz, taki mi dziś szatański pomysł do głowy przyszedł :sorry::-D Mój to mnie kiedyś z hukiem pogoni, nie usiedzę w miejscu normalnie ;-) ale jeszcze jest czas.
Kciuki trzymamy nieustannie i codziennie :tak: Marta a myślałaś o subkoncie? Jak co to służę pomocą ;-) Nie czekaj tylko załatwiaj, wiesz jak nam to pomaga.
Spokojnej nocy jeszcze raz :-)

Ps mój wrócił ale tylko po jednym piwku, musi trzymać sztamę z kierownictwem ;-)
 
Witam się tylko na chwilkę bo jadę zaraz z Mają do mojej mamy pomóc jej w sprzątaniu po remoncie.

Wpadnę do Was wieczorkiem,

tymczasem MIŁEGO DNIA i dużo słonka dla każdej z Was!
 
Joł przyjaciółka u mnie siedzie z dzieciakami i nie mam za bardzo czasu na pisanie , wczoraj troszkę wypiłyśmy a ta skubana dalej kima w najlepsze . jej starsza córa już wstała .. taka to pożyje ja już na posterunku bo dzieciaki nie śpią .

Marta - załóż konto z fundacji dla Oli . zajmij się tym pis .
zawsze możemy podawać dane Oli żebyś miała 1% kasa wam się przyda i nie ma na co czekać
 
reklama
Do góry