reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

A ja mam globusa ... rano po raz pierwszy od lat poprztykałam się ze starym, ale juz dzwonił z przeprosinami, które 'łaskawie' przyjęłam... no ale łeb mi pęka!

Martuś- subkonto dobra sprawa! Musisz myśleć o Waszej przyszłości :-)
MamaPaulinki-
Mój to mnie kiedyś z hukiem pogoni, nie usiedzę w miejscu normalnie
no... to ja już wiem po kim córeczka taka ruchliwa :p
Zielona- współczuję... psy tez odchodzą :-(
 
reklama
zielona przykro mi z powodu psa

marta wierzę, że wszystko powoli będzie się jakoś układało, dziewczyny mówiły, że Ola ma takie bystre oczy, jest w niej siła... a subkonto to bardzo dobra myśl.
 
Witam...ponadrabiałam troszkę ale nie mam weny na pisanie.
Jestem dzisiaj w pracy sama bo urlopy, urlopy itp...a ja siedzę i czekam na swoją kolej- chyba w sierpniu- nic nie zaplanowalam bo i tak nie pojade nigdzie:/
Marta- duzo siły dla Was, a konto , fundacja to super pomysł...i tak masz masę wydatków, a skoro jest możliwosć pomocy to czemu nie skorzystac
Zielona-
[*] dla Psinki
Kici- gratuluje podwyzki- ja sie nigdy nie doczekam chyba, skoro tyle lat nie dostalam to juz nie dostane,chyba ze robote zmienie - a zmienie na serio ale za jakis czas - bo teraz nie moge dopóki młody do przedszkola nie pójdzie.

U nas dziś w końcu się wypogodziło- oby ta pogoda utrzymała się przez weekend-może w końcu zalicze wypad nad morze- bo w tym sezonie jeszcze nie było okazji.
Od wtorku do dzisiaj mam u siebie mamuśkę- jest exxtra nie muszę sprzatac gotować, robic zakupów - wracam z pracy i leże kołami do góry:)achh szkoda że wszystko co dobre szybko się kończy...
 
Szczyt nierozgarniecia dzisiejszego:

nastawic wode na kawe
wyjsc do salonu
wrocic do kuchni
szukac kawy w mikrofali.
 
Odmeldowuję się ale rozbabrana jestem od rana :zawstydzona/y: dobrze, ze mam zamrożony obiad dla mojej lalki to nie muszę gotować.
Wróciłyśmy z rehabilitacji, mała przysypia, a od rana parno duszno i burza za burzą :no:

Aniez wiesz, ja z tych lubiących pracę po 12 godz, jak zaszłam w ciążę to wyleżeć było baaardzo ciężko i teraz nadrabiam ;-):-p
do niczego się nie nadaję dzisiaj :-( wyjątkowo...
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny...

Katik, Atos to wieczny szczeniak, wiec z Gastkiem z pewnoscia lapia skrzydlate koty...


On byl juz bardzo chory, odszedl w domu, bez bolu.


Były dwie siostry: noc i śmierć
Śmierć większa, a noc mniejsza
Noc była piękna jak sen, a śmierć
Śmierć była jeszcze piękniejsza.

K.I. Galczynski
 
Zielona... Atos na pewno szczęśliwy 'popyla' w chmurkach z gastkiem i kumplami.

Katik- no dałaś czadu kobieto, ale miałam ubaw!!! :-D
 
reklama
Aniam, ale się rozmarzyłam... :-) No to wywczasowana jesteś konkretnie. A konkursik o czym był?

Agnieszka jaka przeprowadzka? niedoczytałam czegoś


kici to na waciki masz :-)
Spokojnie tylko po remoncie i wstawieniu nowych mebli przemieszczałam książki, komputer i milion innych rzeczy...i ciągle nie widze końca tej roboty :no::szok::eek::p
Szczyt nierozgarniecia dzisiejszego:

nastawic wode na kawe
wyjsc do salonu
wrocic do kuchni
szukac kawy w mikrofali.

Paaaaaaaadłaaaaaaaaaaaam leże i kwicze :-D

Ja sie witam tylko szybko bo cały dzień dzisiaj w biegu i na nic czasu nie miałam a musze sie zabrać za prasowanie bo leży i mi przeszkadza już w dojściu do półki a nie mam go gdzie dać bo wszędzie mi wadzi...

Marta subkonto koniecznie i jakaś fundacja dla Olki...będzie wam lżej finansowo!A i pomoc w organizacji czy to turnusów czy innej formy rehabilitacji dużo większa
Zielona współczuje odejścia pieska...[*] Atos pewnie znalazł juz tam i jakiegoś Portosa i Aramisa ;-)
 
Do góry