reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

A ja piwko popijam, wirtualnie opijamy wyjście małego Ignasia wczesniaczka ze szpitala :tak: Tzn większość już pewnie śpi, ale ja czekam na info od Marty ;-) i na kolację, bo J dopiero z pracy wrócił, mała wstała i wesoło mamy :crazy:

Aniam, super wakacje, ehhh zazdroszczę, w tym roku nic a w przyszłym planujemy nad morze jechać ;-)

salamandra te filmy z masażem to dla mnie czarny okres, mała na dużej dawce luminalu, błędny wzrok, niedosłuch i wtedy miała przykurcz lewej rączki... A pani Justyna kochana dziewczyna, przez pół roku tylko ją miałam, nauczyła mnie wiele, dodawała otuchy, ukochała sobie małą i w kwietniu skończyło jej się zastępstwo :-( szkoda, bo Paulinka super z nią pracowała :-(
 
reklama
Gosienko, ciesze sie wiadomosciami!!!


Aniam, wlasnie wczoraj o Tobie myslalam i zastanawialam sie kiedy wracasz z tych wojazy... Fajnie, ze wakacje mialas udane. A Rumunia rzeczywiscie jest oszalamiajaco piekna.
 
my byliśmy w Bułgarii dwa lata temu - Julka ma tam swoje korzenie :pP
Podróż samochodem prze rumunię wspominamy jako coś strasznego i nigdy więcej, ale Bułgaria super
 
Agnieszka gratki dla małża :-D

kittek - super wieści z Gosią pozdrów ją!!

aniam no to super, że urlop się udał! my w przyszłym roku też planujemy jakąś bułgarię albo chorwację, ale chyba samolotem, bo tyle km to nie bardzo chyba mi się uśmiecha jechać... chociaż kto wie ;-)

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :-)
Zawsze wiem, że można na was liczyć... :-*
Wczoraj przynajmniej po 5 m-cach dostałam informacje o przyznaniu mi podwyżki... dostałam 15% (ach te amerykańskie korporacje - podejście procentowe niby jest sprawiedliwe, pod warunkiem, że wszyscy zarabiają tyle ile powinni :eek:) zawsze to kilka stów do przodu... no ale to i tak kropla w morzu potrzeb...
 
Hejka

Ja tak na szybciutko, bo muszę się dzisiaj wcześniej z pracy urwać, idę z Igorem do okulisty.

MamoPaulinki popłakałam się. Naprawdę takie dzielne tutaj mamy mamy. A Mały Szogunek jest przesłodki.
Kici tulam, niestety ale pewnie wszystkie problemy z Waszej sytuacji mieszkaniowej wynikają.
Aniam fajnie, że wczasy się udały, proszę o info na odpowiedznim wątku.
Kittek pozdrów Gosieńkę, super wieści.
Aga gratki dla męża.

tyle zapamietałam, pozdrówka dla wszystkich
 
foty wieczorem bo narazie ogarniam dom , przyjaciółka do mnie z dzieciakami przyjedzie dziś na tydzień muszą mieć gdzie spać .

Kici dobre i parę stówek .

Szymek w przedszkolu chwila spokoju :)

Ja podróż wspominam nie tak źle :) ale jak ktoś jeździ mało autem to nie polecam , tak samo jak i jazdy z pojedynkę dwóch kierowców to tam mus bo to za dużo km na jedną osobę :)
choć znam wariatów co jeździli na raz sami
 
Nata droga jest cieżka do włoch tak jak byliśmy w tamtym roku tio prościzna :)
Ale jak wypiłam dwa wielkie drinasy w hotelu to już mi było cacy :)
 
reklama
dzień dobry :-)
wróciłam z "małych"zakupów... efekt taki że kupiłam 3 rodzaje alkoholu, 2 bluzeczki dla siebie i 2 koszulki polo dla małża + to co na liście ...no i prawie 300 zł nie moje.
Jutro mnie czeka wyprawa w poszukiwaniu sandałów dla M. ehhhh będą cyrki... :no:

dobra spadam bo mam dom dalej w rozsypce z powodu "przeprowadzek" a ogród zarośnięty...
 
Do góry