reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Ja też o dziewczynach myślę... Stoję nad garem sosu do spaghetti, mała już umie zjeść takie rzeczy, dzięki pani dr... Oby im pomogła, zbyt wiele Martuś kosztuje nerw to wszystko :-(
U nas w końcu się wypogodziło, a na szalonym wietrze pieknie mi schnie pranie...
 
reklama
Ja też cały czas o Marcie i Oli myślę. Jejku tak mocno wierzę,że dr Łada im pomoże. Mam nadzieję,że tak będzie.

Mam dziś dobre newsy od Gosieńki, napisała,że badania nie wykazały niepokojących zmian!!!!Tak się cieszę! Wieczorem będę z nią rozmawiać to więcej napiszę na odpowiednim wątku :)
 
Kittek dzięki za wiadomości od Gosieńki! Jeju jak ja sie strasznie ciesze że nasze nadzieje znalazły potwierdzenie w wynikach badań!!!
No i powiedz mi czy my się z Gosieńką jakoś terminami zazębiamy?? Strasznie chciałabym się z nią i jej rodzinką spotkać :tak:
(ps. mój mąż tez już się naszego spotkanie nie może doczekać :-D)
Marta napisz jak najszybciej czego się dowiedziałaś!
U nas też w końcu słoneczko i jak cieplusio!! Suuuper. Moje pranie też schnie na dworze.
 
Kittek, to moze i ja sie wprosze do Ciebie? tylko jeszcze nie wiem kiedy dokladnie Sz bedzie mial urlop, wiec nie moge nic na 100% planowac...

u nas dzis szaro i ponuro wiec w domu siedzimy, stad moj czas na BB:p

Martus, jak tam po wizycie?
 
MamoPaulinki- ależ mała ma zacięcie po mamusi :-D tyle lat o nią walczyliście i w końcu jest, a z opisów, to chęci ma wielkie, mimo małego ciałka :-) a chęci najważniejsze.
Tak jak Katik nie wyobrażam sobie straty dziecka, musiało boleć, ale Paulinka chociaż w części koi tamten ból... życzę Wam jak najlepiej.

Marta- halooooo... gdzie Wy? jak wizyta???

Kittek- super wieści od Gosieńki :-) pozdrowienia dla niej!
 
Ile tu dzisiaj emocji...

Dobry wieczór!
Gosienko super!
Iza gratulacje
Martuś ?... Ja wierzę, że dr Łada, cokolwiek Ci przekazali, nie podda się w sprawie Oleńki i szybko zobaczysz rezultaty.
MamoPaulinki Córunia to żywioł i naprawdę cieszy oko kiedy widzi się ją taką :-) Aż trudno uwierzyć, że maleńka tyle przeszła... Obejrzałam wszystkie Twoje filmiki z rehabilitacji na youtubie i tak ściskało gardło i serce...
Ale grunt, ze mała jest z Wami w świetnej kondycji i z, tego co piszesz, z nieprzeciętnym intelektem :-) :*
 
Jejku siedzę jak na szpilkach. Tak bardzo czekam na wiadomość od Marty.
Napisała mi,że jak położy Olę spać to napisze.

Dziewczyny zerknijcie na wątek z dagsillegro i nasz magiczny ;)
 
Wakacje i po wakacjach .
Jednym słowem opisać można to tylko tak że było SUPER !!

Bułgaria to wymarzone miejsce na urlop z dziećmi , ciepłe morze , piękne widoki , dobre jedzonko , bardzo tanio ( życie tańsze niż u nas )
Hotel był przecudny - 4 wielkie baseny , dostęp do plaży ( plaża tylko dla tego hotelu ) animacje Polskie . Jak ktoś ma starsze dzieci od 4 lat do góry można je było na 5h dziennie sprzedać do klubu gdzie była Polska opiekunka . miały tam zajęcia plastyczne , językowe i mnustwo innych .
żarełko rewelacyjne , pyszne drinusie , plac zabaw dla dzieci w wodzie , więc Szymka miałam ogólnie z głowy .
Droga dość ciężka i długa , ale warto było zobaczyć rumunie he he .
Kierowcy wariaci wyprzedzający na trzeciego na zakrętach i tym podobne akcje to tam chleb powszedni , serpentyny jakich nigdzie nie widziałam bo trasa przez karpaty dość długa . cyrk na kołach bo inaczej się tego nie da opisać .. choć drogi jakościowo lepsze niż u nas . na autostradach można nawet furmankę zobaczyć , albo pieszego .. takie atrakcje tylko tam .
Dp tego można dodać że jest tanio ( hotele , knajpy itp )
chyba za rok też pojedziemy .
Potem wstawię jakieś fotaski bo narazie ogarniam dom.. i sterty prania .


Marta - doczytałam że wy dziś u lekarza trzymam kciuki i pisz szybciutko bo czekam na wieścii

mamopaulinki - masz dzielną wojowniczkę a z Ciebie dzielna mama :) ja często czytam o wcześniaczkach u nas na wątkach i czekam na postępy tych maluchów .

Wpadnę potem bo nie ogarniam domu he he
 
Witam,
padnięta jestem. Cały dzień w Gliwicach byłam.

Gosienko - straaaaaaaaaaaaaaasznie się cieszę!!

kittek - dzięki za info!


marta - ja również czekam na info i kciuki zaciskam, aby były dobre:-)
 
reklama
Do góry