reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Marta super, że się spotkacie z panią Olą, to super kobieta, ma dużą wiedzę i doświadczenie, powinna wam pomóc. A Ty jak masz jakieś pytania do niej to sobie zapisz bo z tych nerw możesz o czymś zapomnieć. A my trzymamy kciuki aż bieleją :tak::tak::tak:

Isabela gratki matury i umowy męża, a reszta pewnie da się jakoś naprostować.
Kwiatek powodzenia :-)
 
reklama
Wiesz mamoPaulinki, tak sobie patrze na Twoje suwaczki... Jakis czas temu zauwazylam tez czesc Aniolkowa - wszystkim iskierkom zapalam swiatelko... Mysle o Paulince... Ona urodzila sie tak wczesnie i tak pieknie sobie radzi... Jakos, nie wiem skad, ale mam pewnosc, ze z mala bedzie wszystko w najlepszym porzadku. Wydaje mi sie, ze Ona jest wojowniczka. W jej cialku i glowce dzieje sie tyle rzeczy... Przeciez ona urodzila sie o 3 miesiace za wczesnie i musiala ta roznice nadrobic. Stad jej "zywosc". Paulina ciagle walczy o cos, ciagle jest w pedzie...
 
Kittek
to jak bedzie juz cos konkretnie ustalone to jakiegos priva mi wyslijcie zebym nie przegapila a ja postaram sie wpasc ale nie na noc tylko tak w odwiedziny bo ja mam tesciów tak z 2 godzinki od Koszalina
 
hej dziewczynki tęskno mi do was bardzo ale mam zawrót głowy od poniedziałku idę na urlop więc muszę wszystko pokończyć w pracy do tego pisałam pracę magisterską i dzisiaj bym się broniła gdyby moja promotorka mi ją na czas sprawdziła a tak muszę to odłożyć na wrzesień a od października idę na studia podyplomowe z BHP.
Wczoraj znalazłyśmy dla szwagierki sukienkę ślubną wkońcu udało się znaleźć coś super co ładnie na niej wygląda aż mi się zachciało pomierzyć hehe ;-) stare dobre czasy :-)

Isabela gratulacje zdanej matury. Oby twoje problemy szybko się rozwiązały!

Marta kciukasy zaciśnięte &&&&&&&& !!!
 
witam dziewczyny bo długiej przerwie... :eek:
wstyd mi, że was zaniedbałam, ale u mnie ostatnio nie działo się zbyt dobrze... permanentny dół miałam...
Najważniejsze że z Kubusiem wszystko dobrze i że ciągle potrafi wywołać uśmiech na mojej buzi... postaram się chociaż troszeczkę poczytać co u was.
 
hejka

Jaka ja jestem niewyspana. Byłam wczoraj z Igorem na urodzinach, a w nocy miał gorączke, na szczęście niewysoką, ale obudził się i chciał, żebym z nim leżała, więc dzisiaj oczy na zapałki.

Kittek ogródek byśmu Ci zrujnowały tymi namiotami.

Marta trzymam kciuki za Olusie!
 
Dziewczyny trzymajcie jutro kciuki o 16.
Mamy spotkanie z dr Łada, neurologopeda...
Jeju tak sie boje ze siedze i rycze...
Jeszcze do tego przy zmianie plasterka Ola strasznie plakala, plaster nie chcial sie trzymać i musialam ja 3 razy meczyc, malo serce mi nie peklo :(

Jejku tak strasznie sie boje tej jutrzejszej wizyty ze nie moge sie opanować...:(

Marta 3mam kciuki!! Będzie dobrze... mam nadzieję, że wszystko pójdzie spokojnie.
 
reklama
że mnie tyle nie było to napiszę co u mnie/u nas...
Qbek pięknie sam chodzi - na palcach, ale sam. Gada po swojemu, gryzie, kopie i bije nadal, ale z inną częstotliwością i przeprasza.
u mnie: zawaliłam sesję, dwa egzaminy mam na wrzesień, nie mam czasu napisać pracy mgr, a termin mam na sierpień, a nawet nie zaczęłam... do tego matka mnie wykańcza psychicznie, ale najgorsze chwile przyszły kiedy ostro się ścięłam z małżem... nawet nie wyobrażacie sobie jak było źle... prawie się rozstaliśmy... ja błagałam aby przestał się wygłupiać... teraz jest lepiej, ale to skomplikowana sprawa i boje się, że kolejna taka akcja to kwestia czasu... no i właśnie to wszystko się nakłada na mnie i chodzę z przyklejonym sztucznym uśmiechem do twarzy a wewnątrz jestem pełna smutku i bólu... :errr:
 
Do góry