reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Mam pytanie techniczne dla tych, ktore maja poczte na gmail. Cos mi sie pokrecilo tam i zmienila mi sie czcionka na jakas super mala - bez lupy niewiele widac :baffled: Wiecie jak powiekszyc ta czcionke, bo ja siedze i szukam, ale slepa jestem albo co i nie moge znalezc rozwiazania.


EDIT: juz wykombinowalam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam pytanie techniczne dla tych, ktore maja poczte na gmail. Cos mi sie pokrecilo tam i zmienila mi sie czcionka na jakas super mala - bez lupy niewiele widac :baffled: Wiecie jak powiekszyc ta czcionke, bo ja siedze i szukam, ale slepa jestem albo co i nie moge znalezc rozwiazania.


EDIT: juz wykombinowalam.

ctrl zero to pierwsze co sie sprawdza :)
 
Zielona- jako że pamiętam że kiedyś reklamowałaś się że masz dużo interesujących e-booków zapytuje czy masz może coś Jonathana Carolla?
Przeczytałam teraz jednym tchem KRAINE CHICHÓW, i jako że zaczarowała mnie ta książka chętnie pochłonęłabym inne pozycje J C z nadzieją że są równie fajne
 
Ja to już chyba nigdy nie będę na bieżąco. Za każdym razem sobie obiecuję, by codziennie zajrzeć na bb ale zwykle nie mam już siły nawet włączyć laptopa :-( no cóż chyba muszę się do tego przyzwyczaić a Was proszę o zrozumienie.
Wczoraj jechałam z dziećmi na plac zabaw i aż się poryczałam z bezsilności, z monotonii i zmęczenia.
Zośka jest ostatnio bardzo absorbująca a do tego non stop wrzeszczy jak tylko jest coś nie po jej myśli ale z tego co czytam to większość dzieci teraz tak ma. Próbuję to ignorować ale czasem mam dość. Na podwórku też nie usiedzi np. w piaskownicy dłużej niż pięć minut tylko wędruje gdzie się da - skąd ona ma tyle energii to ja nie wiem. A jeszcze sobie przesunęła godzinę spania na ok 22 więc nawet już wieczoru nie mam dla siebie. No dobra trochę sobie ponarzekałam:sorry2:
Filonka - fajnie że Kacperek tak załapał korzystanie z nocniczka. Pewnie to wymaga dużo uwagi i systematyczności z twojej strony dlatego podziwiam. A Zośka co robi na widok nocnika - oczywiście wrzeszczy złośnica mała.

Kittek, Marta - udanego spotkania no i pogody cieplusiej a już przynajmniej by nie padało.

Mamusia - woda święcona na lęki i strachy dziecka nie pomoże ale cierpliwość i przytulenie na pewno.


Śpijcie dobrze i dłuuuuugo jak tylko się da.
 
kot-kot, ja tez czasem poplakuje z bezsilnosci lub przemeczenia. czasem nie mam czasu napic sie wody - dzieki temu nie potrzebuje czasu na wizyty w kibelku... ;-)


no a teraz to juz zupelnie macki mi opadly. w przyszlym tygodniu malzon ma kilka dni lzejszych i zaplanowalismy wyjazd do veracruz - zebym zalegla sobie na plazy i wsluchiwala sie w szum fal. a tu co? doopa zbita - rozpetaly sie burze tropikalne nad zatoka i raczek nie wypogodzi sie w najblizszym czasie. A szlag by to...
 
Hej!

Ja tylko tak na chwilkę bo Maja usnęła i jak tylko się obudzi to jedziemy na zajęcia i na zakupy.
Moje dziecko ostatnio śpi i śpi. Na wyjeździe chodziła nam później spać bo ok 21-21:30 i wstawała ok 9:30,10tej. Teraz jest podobnie tylko zasypia wcześniej. W ciągu dnia śpi dwa razy po ok 1,5 godz więc wychodzi razem sporo. Mam wrażenie,że ona tak reaguje na ząbkowanie, zawsze wtedy mało je, mało pije i duuuuuuuuuużo śpi.

Dziś wieczorem odbieram Martę i Oleńkę z dworca. Mam nadzieję,że pogoda się jednak nie popsuje :)

Miłego dnia laski!
 
kot-kot, ja tez czasem poplakuje z bezsilnosci lub przemeczenia. czasem nie mam czasu napic sie wody - dzieki temu nie potrzebuje czasu na wizyty w kibelku... ;-)
buahahha
to sie nazywa optymistyczne podejscie...
W lwestii pogody widze, ze wszyscy narzekaja. U nas tez dooopa zbita a nie lato, cieple byly 2 dni, a teraz znow po 11-12 stopni.....

Na wyjeździe chodziła nam później spać bo ok 21-21:30 i wstawała ok 9:30,10tej. Teraz jest podobnie tylko zasypia wcześniej. W ciągu dnia śpi dwa razy po ok 1,5 godz więc wychodzi razem sporo. Mam wrażenie,że ona tak reaguje na ząbkowanie, zawsze wtedy mało je, mało pije i duuuuuuuuuużo śpi.
Faktycznie sporo tego spania, ale widocznie tyle chwilowo potrzebuje.
Milego spotkania Dziewczyny... na ile Marta z Olcia przyjezdzaja???



U nas znow cos z nocami sie pokielbasilo, bo Mala wstaje od 3 nocy kolo 4-5 i nic jej nie uspokaja jak tylko butla. Nie wiem z jakiego powodu jej sie tak pozmienialo, bo juz jakies 5 miesiecy w nocy nie pila, a tu znowu powrot do przeszlosci. Do tego dzis po wypiciu butli nabrala sil witalnych i chyba godzine broila.
 
reklama
Do góry