reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

hej hej hej jakoś czas mi przez palce przecieka w pracy gorący okres a po pracy podwórko piaskownica kolacyjka i lulku a czasu a inne rzeczy brak dzisiaj wysłałam mojej promotorce pracę i teraz czekam aż ją sprawdzi ciekawe czy zdążę się jeszcze obronić w lipcu czy poczekam do września/października.
Isabela udanego wypoczynku i pięknej pogody.
elvie kamisia coś jest nie tak mojej córce też coś się poprzestawiało nie chce siusiać na nocnik jak go widzi to wpada w histerię i w ogóle strasznie wszystkiego się boi poprosiłam sąsiadkę która ma ponad 90 lat żeby mi pomogła coś z tym zrobić i kazała po zachodzie słońca przeżegnać się potem przeżegnać Natalkę i natrzeć jej oczka dłonie i stópki wodą święconą ( może to i dziwne ale mam nadzieje że pomoże) a jak nie to powiedziała że okadzi ją wianuszkami mówiła też o smoktaniu oczek ale nie wiem o co z tym chodzi czary mary ;-)
Kacperku super z ciebie facet i mamę masz extra
 
reklama
Hej dziewczyny!
Melduję,że szczęśliwie dotarliśmy wczoraj do domku. Dziś mąż miał jeszcze urlop więc wykorzystaliśmy go na plażowanie. Maja miała mega frajdę :) Jutro usiądę i ponadrabiam bo właśnie skończyłam prasowanie i ogarnianie walizek :)

Spokojnej nocki :)


ps. Marta z Oleńką przyjeżdżają do nas w czwartek. Jeśli któraś jeszcze ma ochotę to zapraszamy nad morze :)))
Onka, Wronia kiedy wy będziecie w Sarbinowie?
 
Mamusia- OMG... a nie prościej odpuścić :-D niech sobie robi do pampka :-D roczniaki takie już są, raz w prawo, raz w lewo, byle nie w drzewo ;-)
 
Mamusia, zamiast jakies idiotyczne czary nad dzieckiem odstawiac, zwyczajnie daj jej czas. To nie wyscigi i bez znaczenia jest kto pierwszy przestaje nosic pampki, a kto pierwszy zaczyna mowic. No i zanim natrzesz swoje biedne dziecko woda swiecona wez pod uwage taki fakt: ludzie wszelakiej masci maczaja lapy w tej wodzie - jedni je myja, inni wrecz przeciwnie. Co za bakterie i inne mikroby w tej wodzie siedza lepiej nawet nie myslec. Chyba nie kapalabys dziecka w gnojowce - a zaloze sie, ze sklad chemiczny obu niewiele sie rozni - gnojowka moze byc nawet mniej szkodliwa dla zdrowia.
 
źle mnie zrozumiałyście ja nie robiłam tego bo ona nie robi siku na nocnik tylko dlatego że jest przestraszona coś stuknie puknie a ona w krzyk, krowa zamuczała a ona w płacz, koparka na podwórku zahuczała Natalka się boi. Jeżeli to nie pomoże to myślę że krzywda jej się od tej wody nie stanie.
 
kittek, my przyjedzamy w piatek. BTW, mozesz polecic jakies atrakcje w okolicy dla dzieci? Pogoda zapowiada sie koszmarnie, wiec cos bedzie trzeba robic :-)
 
Mamusiu krzywda napewno sie Natalce od wody nie stanie:) tylko nie moge jakoś uwierzyc ze to cos da
Takie cos jak piszesz Ola ma od dawna, dopiero co przestala reagować rykiem na slonce, na:wściekła/y: naszego psa, jak cos nagle puknie, huknie spadnie czy cos w tym stylu to jesz do niedawna wlaczal jej sie Moro, teraz tylko sie wzdryga, chociaż sa akcje ze robi sie sztywna. Rozmawialam kiedyś z mama dziewczynki bez takiej przeszlosci jak nasza, ktora przechodzila to samo. Ja mysle tak jak Zielona, potrzeba czasu. Moze akurat Natalka przechodzi taki okres?


My dzis idziemy do lekarza bo ola dalej ma na plecach krostki ktore ani mysla ginąć...
Jutro tak jak Kittek pisala jedziemy do Koszalina:) mam nadzieję ze Ola pokaze sie z dobrej strony:)
uciekam bo musze do przychodni zadzwonic

Milego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Uśmiałam się z wody święconej, żadne czary mary nie pomogą, zielona ma rację dajcie dzieciakom trochę czasu, wyścig szczurów to później będa przerabiać jak będą dorosłe (oby nie). Dzieciaki mają rózne etapy, które po jakimś czasie mijają, moja też podskoczy na jakieś niespodziewane dźwięki, nie wiem jak z krową bo tego dowiemy się na urlopie :-D
Marta daj znać co z tymi krostkami. I znów spotkanko się szykuje, zazdroscić ;-)

Ja jeszcze resztki anginy zwalczam, ale roboty po pachy, bo rehabilitacji od tyg nie mamy, a to długi weekend, a to urlopy sobie ciotki pobrały i tak wszystko na mojej głowie :no: A mała ze mną ćwiczyć nie chce.
Uciekam, warzywka do potrawki skroić ;-)
 
Zielona- no nie mogłam przestać się śmiać przez dobrych kilka minut- bardzo sugestywny opis.

Mamusia- Ty sie nic nie martw, Natalce przejdzie, dzieci już tak mają- tak rozwija się ich mozg i co jakiś czas czegoś sie boją, potem im to przechodzi, Jak sobie pomyślę ile to razy Kubę musiałabym kapać w czymkolwiek, żeby mu strachy na lachy przeszły to bym miała najczystsze dziecko w okolicy ;-)

Byliśmy wczoraj u pediatry i Bartolini waży 11,520 :-) zwolnił juz z wagą, co mnie cieszy :-D bo je jak smok, MM możemy sobie darować, skoro i tak większość w zlewie ląduje, krowie podawać 2% :-D tzn. B. też nim gardzi, ale trochę wypije, a resztę Kuba obrobi, więc się nie marnuje :-D
 
reklama
Jejku taki upał a my dziś szczepienie mamy...

Onka właśnie też spawdzałam pogodę i nieciekawą planują, oby się nie sprawdziła..
O atrakcje w Sarbinowie to byś musiała Agę zapytać bo byli tam w zeszłym roku. Jak będziesz coś chciała w Koszalinie to daj znać.


Marta dziewczyny pomyślą,że masz nadzieję,że to ja się z dobrej strony pokażę,hehe. O Oleńkę się nie martw, jak będzie miała zły humor to przecież zrozumiemy. Zachowania maluszków nie da się przewidzieć. Kurcze zła jestem na tą pogodę. Dziś i jutro upał a od piątku deszcz i zimno... Może kwietniówki jakieś modły odprawią i będzie ładnie????
 
Do góry