reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

aniez - ja też ostatnio przeglądałam zdjęcia Julki - płakałam jak dziecko - kiedyś jedna z Mam powiedziała mi jak się urodziła Julka "ale ona malutka - zapomina się już jakie dzieci były małe" - i to chyba prawda pamiętam, że była malutka, ale dopiero na zadjęciach lub filmach widać jak malutka. Ostatnio z mężem obejrzelismy filmy z pierwszych tygodni - i obojgu nam łezka kręciła się w oku
 
reklama
Dzień dobry
jestem, ale jakby mnie nie było- płakać mi się chce bo jestem meega niewsypana. Nie dośc że poszłam spac po 23 to miałam przymusową pobudkę o 5 nad ranem bo Antek postanowił że sobie wstanie- ot co -cwanniaczek . Teraz sobie smacznie spi a mama męki w pracy przechozi co by opadający łeb klawiatyry nie uszkodził...Boschh czy te moje dziecko nie ma litości??

Aniez- na wspominki Cię wzięło?achh ja tez często przegkladam foty Antosia i nie moge wyjśc z podziwu jak z tego bezbronnego maleńkiego okruszka tak szybko wyrósł mały biegająco piszczący smerf , który pokazuje już na co go stać, który tak bardzo zaskakuje swoja mądrościa, którego tak bardzo kocham że bardziej się juz nie da.

Iza- oo to Wy już dzisiaj wybywacie...zatem udanego urlopowania -oby pogoda dopisała
Marta- jedno słowo tylko- szcun
Katik- jak Polcia - ukołysała się kołysankami?

no dobrze- idę troche popracować- zajrze niebawem bo dziś wodza w tipi niet zatem ognisko palić można :)
 
hejka

ja z pracy, jeszcze dzisiaj bez samochodu jestem, więc komunikacja miejska mnie czeka:-(
QUOTE=aniez;7244266]13x13 nie mów hop... jeszce 3 i 5 :-D może coś 4. przebije, chociaż nie życzę.

U nas najskuteczniejszym środkiem przeciwbólowym jest... Kuba... tak się sobą chłopaki zajmują, że Bartek zapomina o ząbkowaniu, to samo przed snem, gadają, śmieją się, śpiewy idą weselne i nagle... cisza... obie sztuki odpływają w jednym czasie :-D[/QUOTE]

u mnie, jak byliśmy na wyjeździe, obydwoje śpiewali, ale pierwszy Igor padał:-)

jakaś taka bez weny jestem, więc uciekam
 
Nata skieruje do Ciebie jeszcze raz pytanie, bo albo mi umknęła odpowiedz, albo Tobie pytanie heheh :-)
Gdzie byliście z Julką w górach, bow eim że byliście i podpowiedziałabyś co nieco. Bo my z W to tacy wysokogórscy ale wiadomo, że z Antosią w wysokie góry nie pójdziemy :-) Jakieś podopowedzi ??
 
Nata skieruje do Ciebie jeszcze raz pytanie, bo albo mi umknęła odpowiedz, albo Tobie pytanie heheh :-)
Gdzie byliście z Julką w górach, bow eim że byliście i podpowiedziałabyś co nieco. Bo my z W to tacy wysokogórscy ale wiadomo, że z Antosią w wysokie góry nie pójdziemy :-) Jakieś podopowedzi ??

byliśmy w Tatrach - w Zakopanym mieliśmy kwaterę - trochę na uboczu, ale bardzo fajnie. A jeżeli chodzi o chodzenie po górach - to byliśmy na Morskim Oku, Gubałówce, Kasprowym - pojechaliśmy też do Parku miniatur i Dinolandii do Inwałdu (to jakieś 10km od Wadowic).

Ja też wysokogórska więc maiłam nadzieję, że się da no i Kasprowy się dał - można w zakopcu w sklepach podróżniczych wypożyczyć specjalne nosidełko dla dzieci. Na Morskim byliśmy z Julką w wózku - taki 9km spacer :"PP

Ja polecam - zmiana otoczenia, klimatu.

jak będziesz miała jeszcze pytania to pisz - my byliśmy 5 dni, więc też nie dało się dużo zrobić, a i snieg nas w maju złapał :pP
 
Witam:-)
Wyobraźcie sobie, że moja mała pchła przespała prawie 13h!!:szok: Obudziła się normalnie o 7.30. Miała ciocia Daga rację, aby jej nie wybudzać ok.20:00 tylko przewinąć, nakarmić i pozwolić spać.
Rano eksperymentowałam ze śniadaniem tzn. postanowiłam nie karmić Lenki tylko dałam jej szynkę, schab pieczony, żółty ser, rzodkiewkę i ogórka na miseczce - eksperyment się powiódł, bo zjadła więcej niż zazwyczaj:happy2: Teraz niusia śpi, a ja muszę dokumenty do księgowej naszykować i opisy do aukcji napisać, bo postanowiłam przewietrzyć szafę i buty w których nie chodzę powystawiać.

aniez - ja kilka dni temu wybierałam fotki do ramek i też się z M. wzruszaliśmy przeglądając małą szkrabinkę:-)

kamisia - współczuję niewyspania..

Agnieszka - wypadu na basen zazdroszczę:-)

isabela - udanego wypoczynku!
 
my mamy problem bo Julka budzi się raz w nocy na jedzenie - dostaje 150ml mleka i śpi do rana. Ostatnio usłyszeliśmy, że jest już za duża na nocne jedzenie - więc zaczynamy ją odzwyczajać - nie jest łatwo - bo się paskuda przyzwyczaiła. Może macie jakieś metody poza rozcieńczonym mlekiem
 
Jestem i się witam...
Jak wy to robicie że wsze dzieci śpią tyle w dzień i tak wcześnie..
Ala śpi od 20 do 8-8.20 i jedną drzemkę ma ok 14-15 i jest to 30 minut...
nie kumam....

Spadam do pracy
miłego dnia
 
reklama
Katik potrzebowalabym tran dla maluchow EyeQ Baby...z tym ze nie pali mi sie:)
Martus, podaj mi dokladnie ktore chcesz
tu jest boots (z tym, ze nie widze dla dzieci, wszystkie sa powyzej 3 roku zycia):
Search results
ale spojrzalam tez na ebay, i widze ze chyba jest taniej i sa dla maluszkow:
eye q baby | eBay UK


I jak??? Padła???
troszke marudzila, dalam jej moja podusie do przytulenia, i padla :-)


Taaaaka burze mielismy w nocy, ze masakra. Glowa o malo mi nie eksplodowala na ta zmiane pogody! Dzis nadal boli, ale mam nadzieje, ze zmierza ku lepszemu.

Izabella, udanego urlopu!
 
Do góry