reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Moja Lenka za namowa cioci Dagi poszła dzisiaj spać jako brudasek:-D
Padła po 18.00, zegar pokazywał 20.00 a ona nie zamierzała się budzić, więc ją przewinęłam, nakarmiłam, kocykiem utuliłam i lula. Oby nam pobudki przez to o 5.00 nie zafundowała..
 
reklama
Moja Polinka wlasnie slucha kolysanek, przeciagnal nam sie czas kapieli bo tyle pospala popoludniu, ze szok... Mam nadzieje, ze ladnie zasnie, bo mnie na zmiane pogody tak w glowie lupie, ze zaraz chyba pojde do wanny i do lozka.
 
ja tez zaraz dolaczam do mlodej i ide spac:)
tymbardziej ze o 6 pobudka... na szczescie jutro ostatni tak intensywny dzien...
o zebach bylo wiec sie pochwale ze u Olki dzis zauwazylam osmego, dolna czworka tez juz prawie na wierzchu...a co przy tym marudzi to hoho...

Katik mam do Ciebie sprawe-czy Ty masz mozliwosc zakupienia czegos w Bootsie czy jak to sie tam zwie?
 
moja Wredzia tez cos dziwnie dzis funkcjonuje. Przez caly ranek marudzila, ze spac chce. Wzielam ja na kilkukilometrowy spacer z nadzieja, ze zasnie - taaaa. Po powrocie zjadla obiad i dalej marudzi, ze chce spac. Niestety zasnac nie chciala za nic. I tak kwekala do 15ej. Kwekala to malo powiedziane - ryczala. Ostatkiem sil i cierpliwosci wzielam ja na rece, ona polozyla glowke na moim ramieniu i odplynela. POspala poltorej godziny i jak sie obudzila dalej marudzi - nie wiem juz czy z niewyspania, wrednego charakteru czy zabkowania. Czworki jeszcze nie wyszly a ja zauwazylam cos bialego w miejscu 3. Nie moge sprawdzic co to, bo wredzia nie pozwala. Daje jej Camilie, ale juz sie konczy, a tutaj tego nie widzialam.

no i jeszcze istnieje mozliwosc, ze brzus ja boli. Moj malzon - idiota pozwolil mlodej rano wypic mleko, ktore pila poprzedniego wieczora do snu i nie dopila, a butelka byla w zasiegu jej wzroku. Pozniej dal mlodej na sniadanie kaszke: wymieszal mleczna z taka bez mleka - ktora odstawilam do wywalenia, bo otwarta byla juz dawno. A wszystko to w czasie gdy w ciagu godziny usilowalam odespac nieprzespana noc. qwa, przy takim chlopie to musze byc na nogach przez 24h na dobe...
 
Zielona czemu naiwna? Cos sie stalo?

Katik potrzebowalabym tran dla maluchow EyeQ Baby...z tym ze nie pali mi sie:)

Witamy sie z rana:)

Dzis ostatni dzien turnusu, od jutra odpoczywamy i czekamy na spotkanie z dr Lada.
Jutro w sumie idziemy do lekarza bo malej nie chca zginąć krostki na plecach:(

Teraz uciekamy na sniadanie i lecimy do pociagu

Milego dnia!
 
Witamy i my.

Ostatnie pakowania i w nocy wyruszamy. Wpadniemy jeszcze na wieczór się pożegnać :-) Prognozy nie napawają optymizmem, ale może będzie dobrze :-)
 
Dzień Dobry :)
Julka ma juz 10 ząbków i ku mojemu zaskoczeniu dzisiaj dostrzegłam że wyrzynają się dolne czwórki :) - litry śliny Julka z siebie wypluwa. Przy okazji dzisiaj jest strasznie marudna i mamusiowa - tylko mama i mama i mamy rączki :(
 
reklama
Moja Lenka za namowa cioci Dagi poszła dzisiaj spać jako brudasek:-D
Padła po 18.00, zegar pokazywał 20.00 a ona nie zamierzała się budzić, więc ją przewinęłam, nakarmiłam, kocykiem utuliłam i lula. Oby nam pobudki przez to o 5.00 nie zafundowała..

Moje dzieci od dawna kąpią się co 2 dni, a to dlatego, że woda do luftu i jak kąpie ich codziennie, to się od razu zaczyna jazda ze skórą, jedynie jak są upały, to robimy odstępstwo od tej zasady :-D

Moja Polinka wlasnie slucha kolysanek, przeciagnal nam sie czas kapieli bo tyle pospala popoludniu, ze szok... Mam nadzieje, ze ladnie zasnie, bo mnie na zmiane pogody tak w glowie lupie, ze zaraz chyba pojde do wanny i do lozka.

I jak??? Padła???

doszlam do smutnego wniosku, ze im starsza, tym bardziej naiwna jestem. Ide spac.

OMG... a co Cie skłoniło to takiego wniosku... bo, że problemy brzuszkowe Kostki, to nie uwierzę :-D

Witamy i my.

Ostatnie pakowania i w nocy wyruszamy. Wpadniemy jeszcze na wieczór się pożegnać :-) Prognozy nie napawają optymizmem, ale może będzie dobrze :-)

Dlaczego miałby być źle :-D dobrze będzie, nawet jeśli pogoda nawali, to będziecie razem :-D

Dzień Dobry :)
Julka ma juz 10 ząbków i ku mojemu zaskoczeniu dzisiaj dostrzegłam że wyrzynają się dolne czwórki :) - litry śliny Julka z siebie wypluwa. Przy okazji dzisiaj jest strasznie marudna i mamusiowa - tylko mama i mama i mamy rączki :(

Eh... u nas cały dolny komplet idzie (w sensie dolne 2 i 4) i starszna maruda jest... wieczorem bez Kuby w pokoju nie zaśnie, tylko marudzi i piłuje czym się da po zębach... więc chciał, nie chciał Kuba idzie spać razem z bratem :p dobrze, że się nie buntuje.

I w ogóle wczoraj przeglądałam dzięki cioci katikowej stare foty Kubusia... ryczałam jak bóbr, bo ten czas leci MASAKRYCZNIE szybko... normalnie jestem w szoku, że on niedawno był taaaakiiii maleńki, a teraz chłop, jak się patrzy!
 
Do góry