reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Sama nie wiem, już mi chyba zaczyna zwisać wszystko, już dawno nic sobie nie kupowałam a teraz to wogóle. Wszystko idzie na Paulinkę.


2 godz szaleje na podłodze i nic, daleko do spania :no: A na podłodze sajgon :szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorota a czy moglabys zapytac dr Lady kiedy bedzie w Olsztynie? Wiem ze bedzie bo juz sie zaczelo szkolenie ale nie moge wybadac terminu

My tez wlasnie cwiczymy podpor, od godziny siedzimy na podlodze z mala przerwa na fakturowanie, cwiczymy rece i siad boczny. Chwila przerwy teraz i zaraz wyciagam pilke...
 
Marta, nie ma sprawy, nakreślę sytuację. Do Wa-wy masz cholernie daleko :-(

A u nas ćwiczenia na siad boczny to porażka, Paulinka ćwiczy od 5 miesiaca życia i dalej sama nie siada ani z leżenia na plecach ani z boku. Jak wstaje to na brzuch, potem na czterech łapkach i dopiero siada. Trudny przypadek...

Aniam wypoczywaj pełną gębą :tak::tak::tak:
 
mamopaulinki - mam nadzieję że Cię pocieszę bo sama się połóż na płasko na plecach i sobie tak usiądź kto tak siada ? Z boku to rozumiem . A większośc dzieci bez problemów najpierw siada z raczkowania . wiec na mój rozumek prawidłowo że tak robi .. no ale ja nie lekarz .

Mykam spać bo ruszamy o 4 ..
Bedzie mi was brakowało baby moje , ale odwyk od neta też rzecz potrzebna , na wakacjach tylko rodzinka .
Pa pa
 
Witam się z deszczowego Koszałkowa,
Zanim nadrobię o tak na szybko:

Aniam pięknych, udanych, cieplutkich wakacji dla całej Twojej rodzinki!
 
rochę mi dłużej nadrabianie zajęło bo Maja niedawno mi się obudziła z płaczem, trzęsła się bidulka, ciężko oddychała, nie dała się uspokoić przez jakieś 15 minut. Nie wiedziałam co robić bo tak się wyginała na rękach... nie wiem czy to przez zęby czy coś się jej przyśniło... aż się boję nocy bo same jesteśmy.

Ja dziś w pracy byłam wpisy studentom dać i jeszcze jutro na godzinkę muszę na konsultacje pojechać.
U nas mocno popadało po południu, pół godziny czekaliśmy aż trochę słabiej będzie padać bo wybieraliśmy się na imieniny,ale nie odpuściło.


Maja dziś po raz pierwszy miała jedną drzemkę w ciągu dnia, wstała po nocy o 9:30, usnęła o 13tej i spała do 15:30. O 20tej po kąpieli od razu zasnął śpioszek mók kochany.

Maonka pod namioty jedziecie? Pełen podziw, a pakowania to rzeczywiście musicie mieć sporo. Ja bym się chyba nie odważyła. Super,że aparat się jednak 'uratował'
Co do Bednarka to uwielbiam jak ten chłopak śpiewa :)
Marta pewnie,że wyjedziemy po ciebie na dworzec. My wracamy 27-28 więc od 29 możecie spokojnie do nas przyjechać. Bez różnicy czy w weekend czy w tygodniu bo ja mam od teraz wolne :)

Może któraś jeszcze do nas dołączy???

MamoPaulinki ręce opadają jeśli chodzi o tą kwotę pielęgnacyjnego... Paulinka jest silną dziewczynką i dacie sobie radę ze wszelkimi problemami. Na filmiku widać,że śmieszek z niej kochany!

Ella bidulko z tym gipsem się męczysz,ale oby do poniedziałku. 3maj się dzielnie :)

Aniez, Wronia, Katik imprezujcie, szalejcie na zakupach i opowiedzcie nam koniecznie jak było. Kurcze super się zorganizowałyście, super taki weekendowy wypad.
Katik dziewczyny się pewnie będą zachwycać po powrocie to się od kwietniówek nie opędzisz, hehe.

Pozostałe mamuśki pozdrawiam :)

Idę gazetkę poczytać
 
Ostatnia edycja:
Witamy i my

Dzis kolejny zabiegany dzien moze chociaz jutro odpoczniemy. Dzisiaj po wybijaniu i wstawianu okna sprzatalismy. :-) Padam. Ogarnęłam cały dom i ufff Tosia spi chwila odpoczynku :-)

Aniam udanego pobytu :-)
 
reklama
Do góry