reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

witam sie sobotnio:-)

Laski, zazdroszcze spotkania!! a chlopaki polecieli z Wami? jak glowy dzis?:-D

dziec mi sie przestawil i wstaje przed 6 codziennie. a potem dosypia ok 10 ale ja juz spac nie pojde wiec spac mi sie chce :-( poza tym pada od rana a mielismy dzis isc do parku ze znajomymi. buuu
 
reklama
Witam sie sobotnio:)

Pogodę od rana mamy deszczowa wiec chociaz na BB posiedze.
wczoraj mloda byla tak padnieta po pierwszej czesci cwiczen ze zasnela mi w szatni na przewijaku... dzis dalam jej na sprobowanie troche kisielku i dzieki temu mam obowiazkowa zmiane poscieli bo rzygala dalej niz widziala, bidulka az jej lzy lecialy. Teraz cwiczy odpychanie sie do siadu i wrzeszczy niemilosiernie, taki sie z niej nerwus zrobil ze sama jestem w szoku slyszac jak glosno potrafi krzyczec...

Kittek my mamy ostatnie zajecia 28go i robie malej odpoczynek to bedziemy musialy sie umowic na jakis pasujacy Wam termin:) a jak juz kiedyś dotrzemy to bedziecie w stanie wyjechac po nas na dworzec?

Milej soboty Wam zyczymy!

A i zazdroscimy spotkania katikowo-aniezowo-wronkowego:)
Jak tam laski sie wstawalo?:)
 
zebys wiedziala,ze w doborowym... nawet nie macie pojecia jak zajebiste laski mamy na forum!
Jest 3.40, a my sie jeszcze nie nagadalysmy hehe....

:-D:-D:-D To, że mamy zajebiste laski to nie podlega pod dyskusje! Wiem to od początku :-) Jak ja bym chciała Was pozanć na żywo!:tak:
Jak dzisiaj główki? :-p

U mnie troche lepiej- gips mam nadzieje zdjac w pon. a od wczoraj chodze w nim po domu bez kul juz. Noga boli ale oby szybko dalo sie chodzic bo tych spacerow mi brakuje jak nie wiem :-( Dziś mam imieniny i planow brak bo jestem uziemiona...a ze staram sie nie przytyć to nawet pryjemnosci zjedzenia jakiejs pychotki sobie odmawiam:dry: ehhh...
Julik psotkik uwielbia mi teraz uciekac z szatanskim usmiechem na buzi aniolka bo wie ze jej nie zlapie:sorry::confused2: Poza tym jest urocza...chcialm porobic jej jakies fotki to nie daje rady bo zwiewa:confused2:

No to co- miłej soboty, smacznych grillikow, spacerkow i dzuo sloneczka Mamuśki drogie!:-)
 
Ella wszystkiego dobrego!:)

Wcześniej Zapomnialam zapytac-mamoPaulinki co sie dzieje? Co tam z zajeciami malej?
Glowka do gory, z Pauli jest mega zdolniacha i bystrzacha, poradzi sobie. a ty popatrz na nia i juz masz powod do usmiechu:)
 
witam się
musiałam na chwilę usiąść bo mi nogi do doopy włażą.
Muszę w końcu kuchnię ogarnąć i łazienkę no i podłogi.
Chcieliśmy po południu iść pooglądać zawody strażackie ale kurde coś się mroczy i chyba będzie lało :-(
 
Ella szybkiego pozbycia się gipsu i ogólnie najlepszego ;-)

Marta, ano mamy dwa kroki w przód a teraz 3 do tyłu :-( Małej prawdopodobnie zrobi się skolioza z powodu koszmarnej asymetrii, już ma krzywe plecki, łopatki nie zeszły do dołu, do tego coś się z kodowaniem w mózgu stało, bo zapomina się podpierać w raczkach, raczki zostają w tyle i leci na twarz. U mojego brata rąbnęła tak o kafelki. Teraz cofamy się do ćwiczeń z podporu, a to było w listopadzie :wściekła/y: Ja mam dodatkowo kupę ćwiczeń w domu i nie wiem jak ogarnąć wszystko. Odwołują mi ciągle transport niepełnosprawnych, bujam się wszędzie autobusami, miasto rozkopane, muszę gnać daleko do przystanku z wózkiem, już mnie to to tak wnerwia, że ryczeć się chce. A najgorsze, że tracę czas, który mogłabym poświęcić na ćwiczenia neurologopedyczne a tak d....a. A w poniedziałek Gliwice i dr Łada, może choć ona mi humor poprawi...


No i jestem już na świadczeniu pielęgnacyjnym... 520zł za rezygnację z pracy i opiekę nad niepełnosprawnym dzieckiem. A już wiem, że to niestety potrwa...
 
chwila spokoju bo Zosiula śpi.
Więc witam się sobotnio, dawno nie miałam chwili dla siebie. Cały tydzień to mi tak mija, że sama czasem się zastanawiam jaki jest dzień. Prawie cały czas jestem sama popołudniami z dziećmi i jak wracam z podwórka z nimi to już marzę tylko o tym by poszły spać bo jestem wykończona. Zośka to pięć minut nie posiedzi tylko łazi, łazi i łazi a ja za nią by nie wlazła na karuzelę jak dzieci szaleją albo nie wpadła np. do rzeczki bo jest blisko placu zabaw oczywiście nie zabezpieczona bo i po co. Ona nawet nie patrzy czy ja jestem blisko tylko se idzie a jak zauważy że za nią idę to dopiero ma frajdę w uciekaniu, łobuzica jedna, a jeszcze muszę patrzeć na drugą bo tej się znów nie mogę stracić z oczu bo to taka przylepa. Dobrze że trzecia już samodzielna.

katik, aniez, wronka - jak spotkanie. Noc była krótka ale pewnie intensywna bo jak trzy babki się spotkały i to jeszcze z winkiem to musiało się dziać.:tak:

Ella - już nie długo wrócisz do spacerków. Tobie ich brakuje a ja to bym sobie chętnie posiedziała (bez gipsu oczywiście).

aga - może to chwilowe te wczesne wstawanie i wróci niedługo do normy. U nas normą jest ta godzina wstawania - 6 a jak dociągnie do 6.30 to się cieszę.

elvie - no to wam się trafiły wczasy w żłobkowym towarzystwie. tak próbowałam sobie wyobrazić jak to wygląda ale stwierdziłam że lepiej nie.

Wszystkie dziewczyny pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
no i pospała mi dziołcha pół godziny i się teraz rechocze ;-) ile ona ma siły???
Deszczyk u nas popadał, J na rybki pojechał a mnie piwko zostawił, na poprawę humoru :-p
Widziałem zdjęcie ze spotkania, dziewczyny pierwsza klasa, laski normalnie, zazdroszczę normalnie ;-)
Idę ją wymęczyć na podłodze, może jeszcze padnie z raz dzisiaj...
 
reklama
Do góry