reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

...a ja nadal sie zwijam z bolu, wlasnie przeciwbolowe przestaly dzialac, i czekam az kolejna porcja wezmie sie do roboty. CHolera ciezka, ostatnio takie bole rok temu mialam, jak Polka pchala sie na swiat...
 
reklama
Witam sie w kolejny cieply i sloneczny dzien:)

Korzystajcie z pogody za nas bo my dzis, jutro i pojutrze w Olsztynie...

Milego dnia!
 
...a ja nadal sie zwijam z bolu, wlasnie przeciwbolowe przestaly dzialac, i czekam az kolejna porcja wezmie sie do roboty. CHolera ciezka, ostatnio takie bole rok temu mialam, jak Polka pchala sie na swiat...

Katik- dygaj do lekarza!!! I oby to g... szybko sobie poszło!

Gradobicie... Temperatura spadla z 30°C do 10°...

No to macie 'Meksyk' :-D
 
hej ho!
ależ dzisiaj pogoda :-D z rana a już na termometrze mialam 23 st. :-D dobrze że wiatr wieje...
J. w przedszkolu, M. śpi :-D a ja śnaidanie w końcu wcinam bo rano nie zdążyłam :-D
Ide odetchnąć póki młody kima
 
Marta, zabawke Wam wysle jak tylko bede na tyle sprawna by wybrac sie kawal drogi do centrum na poczte.
Wagowo Ola niewiele mniejsza niz Polka, ale cos wymysle :-)
 
Katik współczuje :(

A ja na basenie rano z OLą byłam nurek jeden wogóle by z wody nie wyłaził .. narazie tam fajnie i pusto jak się zaczną wakację będzier tłum a szkoda
 
reklama
Katik współczuje bo wiem coś o nerkach...

Uffff stoi na stacji lokomotywa ciężka ogromna i żar z niej spływa.....
Boże jak gorąco, Tośka śpi prawie na nago a matka dogorywa....

Do wieczora
 
Do góry