reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

cześć kobitki

ja ciężko pracuję, ale tak mi się nie chce. Jutro mam wolne, potem tylko środa i od czwartku na L4 będę. Niby nic przyjemnego mnie nie czeka, ale z drugiej strony troszkę sobie odpocznę. Pewnie w piatek będę sobie wyrzucała swoje dzisiejsze podejście, ale to w piątek.
Wczoraj jednak festyn zaliczyliśmy, a potem gril u znajomych. Dzieci poszalały,
Ala ostatnio ma mega apetyt, tylko by jadła i jadła. A w sumie nic po niej nie widać. Jutro idę na szczepienie, pzy okazji się zważymy i zmierzymy.[QUOTE=aniam141;7127153]Zielona no tak u ciebie to nawet na basen trzeba brać poprawke :)

My dziś bylismy na dniu otwartym w przedszkolu SZymkowym Ola też sie wyganiała jak nigdy .
No i w penym momencie znikło mi dziecko z oczu a ona polazła sobie do sali gdzie był poczestunek dla dzieci usiadła za stołek przywłaszczyła sobie dwie miski ciastek i zajadała zadowolona .
Słodkolub jak nic , ale niech się oswaja bo też będzie tam chodziła[/QUOTE]

słodka dziurka ;)

Laski to ja chetnie odkupie od Was te zabawki. Na cwiczenia wszystkie sie przydadza zeby Olke zajac:) dajcie mi znac na PW ile kaski i nr konta:)
Katik Ola waza 9.300 stoimy trochę z waga, a dluga jest na jakies 77 cm wg ostatnich pomiarow.

wow, to jak moja Alicja, tak myślę, jutro ją na szczepienie to sprawdzę, ale tak mi się wydaję

Marta napisz mi na PW adres , ja nic nie chcę za te zabawki , bo mi sie to tylko wala po domu . także czekam na adres .

Aniez gratki dla Bartka

A moja się uwstecznia jeden dzień taki miała że super chodziła a teraz woli nadal na czterech jakby się bała nie raz się puszcza i idzie , ale to tylko na dywanie . asekurantka mała

Młoda tak samo, raz tak, raz tak.

gratki dla Bartusia.

uciekam, miłego popołudnia
 
reklama
ja też melduje się z pracy- nie chce mi sie jak nigdy... Jestem tu już od 8 a zdązyłam odpalić neta i skrzynkę. Na dworze upał- szkoda że weekend był mega zimny wietrzny i deszczowy. Deszcz nas z dzieciowego festynu przegonił i tyle było zabawy.a dziś? dziś jakby nigdy nic pogoda plazowa a mamuska w pracy.
Marta- ładnie Olka waży- tylko kg mniej od Antka, a kiedy jej sąde zdejmą??
Aniez- gratulacje dla Bartulka- zdolniacha . Mój do tego stopnia nie jest jeszcze gotowy na samodzielne kroczki że jak go puszcze to stoi tak w jednym miejscu i wyje jak kojot do ksiezyca żeby dać mu rączke. Czasami jednak jak spacerujemy sie zapomina i jak go puszcze to podrepta kilka kroków. W sobote przeszedł ładny kawał drogi sam trzymajac się wózka....kochany mój
 
Witamy po weekendowo

Nasz leń dalej nie łazi ale jako ma zakaz prowadzania przez ortopede zadany jak wam pisalam i ma nerwy bo nikt nie prowadza to zaczyna się "puszczac" wiec mozna by zakladac ze niedlugo zacznie.
Weekend pracowity.
Zacznie się teraz już wogóle demolka bo wykańczamy dom. I dlatego włąśnie pyttałam o speca, ale może wy i bez speca bedziecie wiedzialy czy w odebranym domu można jeszcze wykłuc okno od strony podwórka, woec nie ma tak żadnej przeszkody granicznej ?? Tak nam sie upomniało o oknie jeszcze :-) Noi oczywiscie trzeba stan surowy do mieszkalnego doprowadzic. Jutro gosciu od bariwerek na balkon przyłazi. Bede musiala z młodą jechać.

Aniez gratulacje :-)

Przepraszam, że więcej nie odpisze ale może poźniej się uda :-)
 
Agnieszka, Marta- ja Wam z własnego doświadczenia powiem, że dzieciaki całkiem dobrze znosza taką rozląkę. Mój tato by w domu w weekendy, a i to nie zawsze, zmieniło się to, jak miałam jakieś 15 lat i wtedy to była jazda na maksa :p bo ja nie przyzwyczajona, jemu się wydawało, że z nastolatką da się jakiś rygor wprowadzić :-) wesoło było :-D ale się dotarliśmy... dziś jest najwspaniaszym dziadkiem dla moich chłopaków... ale, co ważne, on ZAWSZE miał dla mnie czas, jak przyjeżdżał, zawsze były spacery, kino, ZOO, karuzele, wycieczki... nie siedział w fotelu... itd. itp. Więc najważniejsza jest jakość, a nie ilość... fakt moja mama miala ciężko, bo i praca na cały etat i 2 dzieci w różnym wieku, ale mówi, że za nic nie zamieniłaby tego czasu na inny... Także głowy do góry smutaski... dzieciaki więcej kumają niż nam się zdaje, a taki wyczekany tatuś, to dopiero jest frajda :-D

Kaamisia- mój uparciuch wczoraj za bratem chcial pójść i ... jak pomyślał, tak zrobił, baaardzoooo mu się spodobało :-) ale raczkować też lubi, dzisiaj jest dzień pół na pół, ale wczoraj wieczorem, to był mega zmęczony i tylko raczkeim 'leciał' :-D
 
hej
Alicja ma katar :-( Wczoraj coś jej charczało w nosku, a dziś już gluty do pasa. 25 stopni a ona z katarem!!! A to przez sobotnie wyjście na działkę. Było dosyć chłodno. I kolejne zęby idą więc to pewnie dlatego. Zawsze przy ząbkowaniu występuje u niej katar.
Marta Ola wagowo super. Jest taka jak moja, tylko nie wiem czy moja ma te 300gr. A kiedy będzie szansa karmienia bez sondy?
 
Jestem:-)
Witam w gronie zapracowanych, chociaż ja pracuję głównie wtedy jak mała śpi, czyli wieczorami i w nocy. W dzień sprawdzam pocztę i odbieram telefony.

Wróciłam właśnie ze spacerku, odprowadziłam Zosię i Judytkę do szpitala i mi Lenka po drodze padła. Poszła spać bez mycia. Na śpiocha ją przebrałam w piżamkę, zmieniłam pieluszkę i napoiłam mlekiem. Mam nadzieję, że noc prześpi jak zwykle, bo cały dzień dzisiaj oka nie zmrużyła.

marta - Ola waży dokładnie tyle, co Lenka. My na szczepienie i pomiary jedziemy w środę.

Agnieszka - trzymaj się dzielna kobieto!

isabela - zgodnie z polskim prawem nawet wymianę okien musicie zgłaszać, a co dopiero okno;-) Ale M. mówi "niech sobie wybiją i nic się nie stanie", a że trzy domy ze swoim tatą wybudował to mu wierzę:-)
 
hej dziewczynki jestem na moment Natka już śpi wymęczona po podwórku ja też już wykąpana zaraz zabieram się za malowanie pazurków zamówiłam sobie boskie lakiery z Oriflame Intense Pink i Coral Red :-):-) aaaa i zapomniałam powiedzieć już nie jestem blądynką teraz mam kasztanowy brąz jak na załączonym obrazku
1_dd24843a847a.jpg



Jutro o 16 mamy festyn przed blokiem więc intensywnie spędzimy popołudnie ciekawe jak Natalka odnajdzie się w tym tłumie dzieci i atrakcji.

Aga , Marta - oj dziewczyny na pewno jest wam ciężko nie miałam nigdy takiej sytuacji jak wy ale na początku było mi ciężko jak K chodził na noc do pracy ale z czasem przywykłam

Alicjo zdróweczka ci życzymy
 
Maonka Olka pozbedzie sie sondy dopiero jak nauczy sie jesc na tyle zeby przyrost wagi byl na mminimalnej chociaż granicy normy. czyli nie oszukujac sie nieprędko:( grunt zeby udalo sie wogole

U nas dzis intensywny dzien, Ola mega maruda dala mi dzis niezle popalic. Druga jedynka ja meczy, lada dzien powinna sie wybić...

Uciekam bo krolik probuje mi kabel przegryzc...

Dobrej nocki!
 
Mamusia - ciekawa jestem Ciebie w tym nowym kolorku, ale obstawiam, że zmiana jest bardzo na plus! Na bal tą farbą włoski robiłam (kolor średni brąz) i byłam zadowolona:-)
 
reklama
Ja się witam znad stosu tłumaczeń. Znów tłumaczę rzeczy których znaczenia po polsku nawet nie ogarniam
np system wtrysku wtórnego, generalnie sprawy dostyczące spalarni śmieci. Jak skończę to trochę ponadrabiam :))))

Spokojnej nocy dla Was i dla maluszków!
 
Do góry