reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

hej Kochane,
ja to już jak córka marnotrawna tutaj powracam, tak dawno mnie nie było...
czytam Was, czytam, tylko jakoś weny mniej do pisania...

Katik, toś się załatwiłą Kobitko, zdrówka dla Ciebie !

Kittek
, wow, masz zdolnaichę w domku ! Moja jak widzi nocnik, to raczej z daleka, no chyba, że matka przekupi jakąś super extra zabawką (np. bagietką do uszu, z której można zjeść watę :-))...w zasadzie to się nie wysika, a jak tylko odejdę to daje dyla z nocnika, po czym zleje się na kafelki i płacze że się zlała...taki przypadek :-)

Mój stary też ogląda mecz ale mam lepiej bo nie muszę ani w koszulce, ani w szaliku siedzieć :-)...pifko mu tylko zapodałam i mam spokój :-)...

starsza urządziła dziś samowolkę i sprowadziła do domu koleżankę na noc...to gałganica, nic mi nie powiedziała, a ja po podróży służbowej w lodówce mam tylko światło :-)...wprawdzie M pojechał dziś na zakupy, kupił wiele potrzebnych rzeczy, szkoda tylko że nie spożywczych :-)...jakoś mu się zapomniało :-) i zrozum tu chłopa, ech........
 
reklama
Dobry wieczor!
Wpadłam zobaczyć co u Was. Widzę, że spokojnie.
Marta trafiłas na swietnego lekarza! Wierze, ze wspolnie pozbedziecie sie problemu Olenki
Katik zdrowia!
Ale padam. Świeze powietrze daje energii, ale na koniec dnia flak ze mnie zostaje.
Adaśko miał dzis pierwsze wychodne i tyle atrakcji mu zafundowalismy, ze chyba pospi mi do 11 :-)
Przyjaciel organizował przyspieszony dzień dziecka, w tym atrakcje dla rodzicow typu paitball, quady, łowienie rybek, ognisko, pieczony prosiaczek..i tak spedzilismy miło dzień od 15 do 20:00. Pora drzemki Adasia poszła w odstawkę na rzecz zabaw. Przejechal sie bryczka, poogladał koniki, zaliczyl zjezdzalnie i wybiegał się jak nigdy. Był przeszczęśliwy, bo dzis mama pozwalala na wszystko, co mozna bylo zauwazyc na umorusanej twarzyczce i czarnych dłoniach :-) Teraz słodko spi

zajrze do was w poniedzialek. Tymczasem dobrej nocki i udanej niedzieli!
 
Zielona no tak u ciebie to nawet na basen trzeba brać poprawke :)

My dziś bylismy na dniu otwartym w przedszkolu SZymkowym Ola też sie wyganiała jak nigdy .
No i w penym momencie znikło mi dziecko z oczu a ona polazła sobie do sali gdzie był poczestunek dla dzieci usiadła za stołek przywłaszczyła sobie dwie miski ciastek i zajadała zadowolona .
Słodkolub jak nic , ale niech się oswaja bo też będzie tam chodziła
 
Zielona no tak u ciebie to nawet na basen trzeba brać poprawke :)

My dziś bylismy na dniu otwartym w przedszkolu SZymkowym Ola też sie wyganiała jak nigdy .
No i w penym momencie znikło mi dziecko z oczu a ona polazła sobie do sali gdzie był poczestunek dla dzieci usiadła za stołek przywłaszczyła sobie dwie miski ciastek i zajadała zadowolona .
Słodkolub jak nic , ale niech się oswaja bo też będzie tam chodziła


nie inaczej... ja juz przestaje sie czemukolwiek dziwic.



Lasuch z Olki :-) Mojej chwilowo herbatniki sie przejadly i sluza jej do uderzania o podloge i kruszenia. pozniej te okruchy wyjada...
 
Witam sie z rana:)
Ola pospala do 8.30 wiec wyspana jestem. My wczoraj testowalysmy jezdzik Oli, prezent na dzien dziecka, Ola bardzo zadowolona byla. Dzis jedziemy do tesciow na grila.

Mecz wczoraj tez ogladalam, a z piłkarzy najbardziej podobal mi sie trener Barcelony:)

Kittek ale mi ochoty na arbuza narobilas, uwielbiam !

Katik z ta zabawka to od Was przesylka pewnie drogo wychodzi, B jak na zlosc teraz do Wloch jedzi UK pewnie tym razem ominie...

Uciekam do mojego szogunka bo juz broi i probuje krzeslo przewrocic
Milej niedzieli!
 
arta,M Ty mi tylko napisz, czy moze byc ta moja zabawka, czy dla Olki lepsza jest jednak ta z FP, bardziej urozmaicona. Aha, no i napisz mi jakie wymiary ma teraz Ola, bo ostatnio troszke przybrala.
 
Marta mi też daj znać czy chcesz te zabawki o których napisałam bo jak coś mogę Ci wysłać .

A my byliśmy w ZOO w płocku . Bo mi koleżanka nagrała że jest fajne okazało się że dziś impra z okazji dnia dziecka był festyn i wstęp za free , dobrze że byłam tam o 10tej bo ok 12 stej to już był taki tłum że masakra przejść się nie dało , o zaparkowaniu auta już nie wspomne jak wyjechałam z miejsca to prawie się pobili kto ma zaparkować .
Zoo bardzo fajne nie duże ale ładne fanie zrobione wybiegi , zwierzaki mają gdzie ganiać , czesto mają też teren z górkami , drzewami itp .
Jest też wybieg z kozami gdzie dzieciaki wchodzą je głaskać . OLi jedna chciała zjeść czapkę .
Potem zamieszczę foty
 
Laski to ja chetnie odkupie od Was te zabawki. Na cwiczenia wszystkie sie przydadza zeby Olke zajac:) dajcie mi znac na PW ile kaski i nr konta:)
Katik Ola waza 9.300 stoimy trochę z waga, a dluga jest na jakies 77 cm wg ostatnich pomiarow.
 
reklama
Do góry