reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Melduję się,że dotarliśmy wczoraj wieczorem do domu :)
Wypad był udany,ale teraz czeka mnie masa prania i odgruzowywanie domu bo mały sajgon został przed wyjazdem. Wieczorem usiądę i trochę ponadrabiam bo jeszcze mam zajęcia dziś w pracy.

Miłego dnia!
 
Witam,
poczytałam i na pocztę znikam;-)

anna - jak było? pewnie super!

marta - cieszę się, że Ola robi takie postępy. Możesz być z siebie i córci dumna!!

Barcelonę to mój M. też uwielbia. A ja marzę o takiej piaszczystej dzikiej, pustej plaży, turkusowej wodzie i słonku;-) Dzisiaj we Wrocku zimno, brrr. Niech już przyjdzie lato!
 
wita się córa marnotrawna...

poczytałam wszystko co u was przez tydzień się działo, ale przepraszam nic nie odpiszę...

u mnie tak sobie... nastrój mam nijaki... w ogóle ostatnio nie za chętnie się uśmiecham... ale nie ważne...

judysiu 3mam kicuki, aby wyniki Zosi w końcu się poprawiły tak samo jak i jej nastrój. 3majcie się
 
Ja sie tez witam po koszmarnej nocce.Ami usnela o 12.30 pospala do 2 i wyla potem pol godziny.Usnela i znowu wyla i tak w kolko.Ja bylam taka zmeczona ze nie slyszalam jak sie obudzila i spadla mi z lozka.Myslalam ze na zawal zejde.Przebudzilam sie patrze a jej nie ma obok mnie.Za chwile slysze stuk i mala lezy na podlodze.Jezu przez te jej akcje nocne cos sie w koncu wydarzy.Musze polozyc na podlodze jakis koc albo poduszki w razie jakby znowu chciala latac.

ella gratuluje tych 10 kg.Swietny wynik.Pokaz nam sie.

annaojkce jak bylo??

aniez Madryt tez jest piekny.Strasznie podoba mi sie tutaj park retiro.Trzeba tam polazic pare godzin zeby wszystko zobaczyc.Duzo rzeczy do zwiedzania.
A w Barcelonie wstyd sie przyznac ale jeszcze nie bylam.Jak mala troche podrosnie to moze sie wybierzemy bo teraz nie chce jezdzic w aucie a mamy do Barcelony jakies 600 km.

marta Olunia daje czadu.Super ze sie przekreca juz tak ladnie.

kici co sie stalo????Co Ty taka zalamana???
 
Jeśli chodzi o fontanny polecam miasto grzechu lub miasto kiczu (wg mnie) ;-);-);-) las vegas i hotel bellagio, piosekna "time to say goodbye" YouTube - Fountain of Bellagio "Time To Say Goodbye". Mi tam się podobało i za każdym razem nie mogłam obojętnie przejść koło fontanny. Wrocławiem też nie pogardzę. Chętnie zobaczę co tam Wrocek przygotował dla turystów za taką kasę ;-)
 
reklama
Ella, 10 kilo, super!!!!!!!!!!!
Kamisia- o 5tej???? Toz to srodek nocy!
Martus, corcia idzie jak burza! Super!



Co do Barcelony, to ja tez uwielbiam. A jak doda sie jeszcze tych Hiszpanow, to juz wogole full wypas. Juz kiedys wspominalam, ze po jedynych wakacjach tam, gdy oczy lataly mi na prawo i lewo, Ł zapowiedzial: juz wiecej tu nie przyjedziemy ;-D


I tez mi sie marzy jak Elvie wypoczynek na plazy, przy lazurowym morzu.... uwielbiam lato, gorac i smazenie sie w sloncu.
W przyszlym roku zamiast na beznadziejny wypoczynek do Polski lecimy na plazowe wakacje!
 
Do góry