reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Czesc kobiety.U nas bardzo aktywny weekend.Piatek zakupy musialam w koncu mlodej kupic jakies leginsy,bo u nas coraz cieplej a nie moge jej puscic w golych nozkach bo by sie strasznie drapala.A mielismy same spodnie dlugie.
W sobote odwiedziny u kuzyna bo mu sie synus urodzil.Niedziela wyprawa do parku do innej miejscowosci,bo u nas takich duzych i ladnych niestety nie ma.Po poludniu goscie i tak weekend zlecial.Dzis sprzatalam i gotowalam caly dzien.Zaraz trzeba sie wybrac na spacer z mala.

judysiu jak dobrze,ze jest poprawa u Zosi.Oby bylo coraz lepiej.
katik dobrze ze dotarliscie szczesliwie do domu.Ja to tez sie dziwie jak Pola tyle wytrzymala,bo moja to pol godziny nie chce wysiedziec w foteliku.Az sie boje jak sobie dam rade z nia w samolocie.Ona by tylko chodzila,a przeciez sie nie da tam chodzic.
marta u was widze znowu pod gorke.Dasz rade jestes silna baba.Nie ma cie kto chwilke zastapic przy malej zebys sobie troszke odespala???
aniez aniam sliczne te fontanny macie.Kurcze tutaj tez robia takie fajowe pokazy a ja jeszcze ani razu nie bylam na takowym.
Co tam z Kubolkiem?
 
reklama
Judyta, ciesze sie, ze juz jest poprawa. Oby tak dalej.



Izabela, teraz wszyscy wala drzwiami i oknami na geodezje, geologie i takie tam, wiec z miejscami pracy moze byc roznie. Niemniej jednak powodzenia!



Kostka ciagle z katarem i zalzawionymi oczkami, juz nie mam pomyslu co jej dac. Poza tym coraz lepiej lapie o co chodzi z nocnikowym szalem i rano budzi sie z sucha pieluszka. Niestety matka czasem zbyt wolno ta pieluszke sciaga do sadzania na nocnik i mloda siura, ale w nagrode siura tez do nocnika. Na jego widok mow siiii lub ziiii
 
Aniez co byto nie byl za problem to rade napewno dacie:)
Maonka z tymi skazanymi to zgadzam sie w 100% u nas jest spore wiezienie i to w centrum miasta i to obok naszej przychodni (!) i widac ze co poniektorym przydaloby sie zajecie. a tak apropo naszego ilawskiego wiezienia to bohater filmu "Dlug" odsiadywal wyrok wlasnie u nas
Judysia super ze USG czyste bylo:)

u nas dzien jak co dzien, na nogach od 5, chyba juz przywyklam do takiego wstawania...ale o 21 padam na twarz juz i ide spac razem z Olka...w dzien mala ma tyle energii ze sama jestem pod wrazeniem. mam nadzieje ze przelozy sie to na cwiczenia, bo ostatnio nasza terapeutka chwalila Olke. jutro ruszamy z maratonem wyjazdow do Olsztyna i juz bym chciala zeby ten tydzien sie skonczyl...chociaz w sumie co mi z konca tygodnia jak od nastepnego poniedzialku znowu powtorka...usg przezciemieniowe, okulista, neurolog, prawdopodobnie EEG i rehabilitacja... a no i w nastepny piatek logopeda w Tczewie. wlasnie sobie zdalam sprawe ze do konca miesiaca chyba sie nie rozpakuje:)
 
Zielona super, że Kostka już łapie o co chodzi. Zdrówka dla niej.
U nas dziś pierwszy nocnikowy sukces. Po południu jak wstała od razu na nocniczek, nie uciekała, siedziała 10 minut. Cały czas mówiłam jej zrób si, si lub eee. Ala siedziała, bawiła się pianinkiem i powtarzała co chwilę si, si. Po 10 minutach myślałam, że już nic z tego i ją wzięłam, a tam siku. Biłyśmy brawo. Więc pierwsze lody przełamane.
Marta to macie nieciekawe towarzystwo za oknem.
 
Judysia - niezmiernie cieszy mnie, że u Zosinki lepiej. Każda poprawa zdrowia daje siłę i nadzieję. Bedzie dobrze.
Maonka - pierwsze sukcesy nocnikowe Alicji - brawo. Wstyd się przyznać ale my jeszcze nie próbowaliśmy, chyba muszę się za to wziąć.

A u nas dzień dziś w miarę spokojny i dobrze bo po wczorajszym już miałam dość. Głowa pełna wrzasków Zośki bo marudziła od rana jak się tylko obudziła do wieczora jak poszła spać. Nic jej nie pasowało i o wszystko płakała ale może to jakieś zęby i do tego pogoda taka była, że się nie dało wyjść na spacer a ona tego bardzo potrzebuje. Na szczęście dzisiaj już było dobrze. teraz sobie smacznie śpi i niech tak zostanie do rana.
 
Witamy witamy wieczorową porą Natalka już śpi padła jak truśka, mąż poszedł na noc do pracy a ja mam w końcu chwilę dla siebie dnia mi ostatnio brakuje nie wiem co się dzieję czyżby doba się skróciła ;-);-);-)

Judysiu jak dobrze że USG wyszło czyste Zosieńko nasza kochana bądź silna już niedługo wyjdziesz z rodzicami na te piękne fontanny

aniam 5 gwiazdek oddanych

aniez co tam z Kubusiem???

marta ale macie napięty grafik trzymam &&& żeby wyniki wyszły wzorowe a tobie życzę dużo siły na najbliższy czas
 
Cześć Mamusie :-)
Piszę tego posta już chyba z godzinę próbując uśpiś ząbkującą Julkę...już szału dostaję wieczorami i nocami z tymi cholernymi zębami!:wściekła/y: ryczy kwęczy marudzi i jest ogolnie koszmarna...jedynie poraniki sa ok a potem zaczyna sie masakra...ehhh...ciezki czas. Poza tym co raz wiecej uczy sie chodzić sama i za rączkę, chociaż zębowy koszmar poki co niestety przyćmiewa wszystko co dobre.
Ja mam się dobrze poza nie wyspaniam;-) udało mi się zrealizowac pierwszy plan i zrzuciłam 10kg :-) teraz w planie jest kolejne 5:-p nie było łatwo bo prawie całe dnie spędzam ruszając się jak tylko się da ale warto:tak: no tylko na kompa czasu już nie mam ani chwili niestety :zawstydzona/y:

Judysiu
wspaniale ze malutkiej sie poprawia. Dobrze ze to usg niczego zlego nie pokazalo.
Zielona- super ze Kostka juz łapie powoli o co chodzi z nocnikiem- gratki!
Gosia-biedna Ami..jak czytm o tym jej gdapaniu to srasznie mi przykro...tak sie bidusia meczy...
katik super ze dotarliscie szczesliwie. I szacun dla naszej gwiazdeczki ze wytrzymuje tak w foteliku- Julik nawet na spacerach w wozku sie niecierpliwi jak nie spi...wiercipieta ;)
martuś- u Was to też łatwo nie jest...ja CIę podziwiam za tą siłę i za wszystko- jesteś Waspaniała!

Ide po raz setny do mojje marudy bo wyje już 2h...dobranoc:no:
 
reklama
Do góry