reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

dołączam do Elvie i Katik... marzy mi się piękna plaża, słonko i czyste i ciepłe (!) morze ;-) ale o wypoczynku w takiej scenerii to moge tylko pomarzyć bo przy tych moich dwóch malych wariatach to oczy na słupku ;-)
ale może w przyszłym roku kto wie?? zobaczymy jakie wyniki finansowe osiągnie firma i ile kasy bedziemy mieli z tego dla siebie ;-)
Padnięta jestem. Jeszcze po przedszkolu (o 16 bylismy w domu) zabrałam chłopców na spacer do babci Ani (mojej mamy) i powiem ze jakoś mi dzisiaj nogi do dooopy wchodzą :eek: dobrze że chłopaki juz kimają od prawie godzinki.
 
reklama
a ja polecam tańczące fontanny w Pradze byłam na tym pokazie z baletem i było pięknie na żywo wrażenia 100x lepsze YouTube - Křižíkova fontána PRAGA- Romeo and Julie

i dołączam do fanek błogiego wypoczynku na plaży z czystym złotym piaskiem i gorącym morzem ahh Chorwacja po raz drugi mi się marzy mmmmm może kiedyś ...

Judysiu co tam u was???
 
Ostatnia edycja:
Ehh słoneczko i plaża .. jeszcze miesiąć i się będę byczyć :)
Do tego odwyk dwutygodniowy od kompa :-D:-D Bo na wakacje nie zabieramy w tamtym roku za to były karty i scrable wieczorami .

mamusia - w pradze może będę we wrześniu jak bozia da i kasa pozwoli .

Agnieszka jak znajdziesz hotelisko z Polskimi animatorami to jedno masz z głowy ( to starsze ) bo tam dla dzieciaków ciągle coś - rysowanie , zabawy taneczne czy inne rozrywki . i tak cały dzień
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny mam do was prośbę dzisiaj rozmawiałam z sąsiadką na temat naszego placu zabaw na którym jest tylko huśtawka i piaskownica postanowiłam że trzeba coś z tym zrobić więc napiszę podanie do spółdzielni o plac zabaw z prawdziwego zdarzenia ogrodzony z ładnymi huśtawkami i tego typu bajerami ale nie wiem jak się do tego podania zabrać co w nim ująć może wy mi pomożecie coś stworzyć bo wiem że spółdzielnia ma na to fundusze tylko trzeba napisać do nich.
 
Mamusia cokolwiek byś nie napisała zbierz dużo podpisów od ludzi .
Napisz ile dzieciaków mieszka w waszej okolicy itp
Zrób foto waszego placyku i dołącz
 
mammusia ale mnie zainspirowalas:) u nas jest tylko piaskownica ktorej deski naokolo sie rozsypuja, polowy piasku nie ma, psy biegaja po podworku (tu akurat pretensje do wlascicieli). chyba tez sie zbiore i cos napisze poki jeszcze jestem u rodzicow zameldowana.

u nas dzis kiepska noc, teraz kiedy Olka zasnela ja musze wstawac bo o 11.30 pociag mamy

swoja droga- Nata nie wiem czy widzialas, 15czerwca BB i AktywneMamy.pl organizuja spotkanie mam w Hotelu Warminskim, ma byc dermatolog (wczesniej pani pracowala w klinice gastroenterologii i chorob metabolicznych co dla mnie wazne) i rehabilitantka, jakies osobiste konsultacje, zabawy z dziecmi itp, piszesz sie? :) ja chyba sie wybiore
 
gosiu a nic się nie stało właściwie... po prostu wszystko mnie przytłacza stąd taki nastrój... dzisiaj jest ciut lepiej, bo słońce przebija przez chmury

Katik, elvie, Aga ja też chętnie bym się pobyczyła na plaży przy lazurowym morzu... heh... kto wie, może za rok się uda :-) może za rok zrobimy taki zlot kwietniówek na costa brava :-D hehehehe

Marta, fajnie, że coś takiego organizują, myślę, że warto skorzystać, no i przepraszam, ze pominęłam, ale gratuluję osiągnięć Oli!! super, że tak nadrabia :-)
 
mammusia ale mnie zainspirowalas:) u nas jest tylko piaskownica ktorej deski naokolo sie rozsypuja, polowy piasku nie ma, psy biegaja po podworku (tu akurat pretensje do wlascicieli). chyba tez sie zbiore i cos napisze poki jeszcze jestem u rodzicow zameldowana.

u nas dzis kiepska noc, teraz kiedy Olka zasnela ja musze wstawac bo o 11.30 pociag mamy

swoja droga- Nata nie wiem czy widzialas, 15czerwca BB i AktywneMamy.pl organizuja spotkanie mam w Hotelu Warminskim, ma byc dermatolog (wczesniej pani pracowala w klinice gastroenterologii i chorob metabolicznych co dla mnie wazne) i rehabilitantka, jakies osobiste konsultacje, zabawy z dziecmi itp, piszesz sie? :) ja chyba sie wybiore

tak - bardzo bym chciała - tylko to jest teoretycznie dla dzieci do 12 miesiąca
 
reklama
marta ale jak się zapiszę to w godzinach 14:30 - 17:00 w tych porannych nie dam rady (praca) - daj znać w jakich Ty sie wybierasz
 
Do góry