reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Nata ja pisalam maila do nich i mozna z takim maluchem jak nasze dziewczyny przyjsc, a zaznaczyc trzeba w tym formularzu 12miesiecy. mi najbardziej pasowaloby te wczesniejsze ale zobacze czy mam pociag po 17 to wtedy byloby mi bez roznicy:) tylko jesli ta pozniejsza godzina to pewnie przyjechalabym tez z mama

edit
sprawdzilam i mam pociag powrotny o 17.15 i poziej jeszcze kolo19 wiec moge sie wybrac spokojnie na te popoludniowe spotkanie:) tylko z mama przyjade jak cos
 
Ostatnia edycja:
reklama
ale tu dzisiaj puchy ;) uuuuu gdzie są wszyscy :-)
marta nata zazdroszczę spotkania szkoda że to tak daleko bo chętnie bym się z wami spotkała
 
Witam sie poki mala spi.U nas jest bardzo zle.Ami ma straszne rany na dloniach od tego drapania.Na noc jej zabandazowalam raczki ale i tak dostala sie tam gdzie chciala.Najgorsze miejsce to tu miedzy palcem wskazujacym a kciukiem.Pekniecie takie ze dziure widac.:-:)-:)-(Jeny plakac mi sie chce.Probowalismy jej zabandazowac te raczki tak zeby nie miala dostepu ale ona w minucie to rozwali.Nie chodzimy na plac zabaw bo boje sie ze piasek jej zaszkodzi bo jednak sa rany.
Nie umiem jej pomoc:-:)-:)-(
 
gosiek tulam was mocno bardzo mocno !!! kurcze że żaden lekarz nie może wam pomóc najgorsza jest ta bezsilność duuuużo siły ci życzę
 
Gosiek bidulka kurcze :( Może potrzeba wam z Polski jakis specyfików ?. Nie wiem czego używacie . daj znać może na tych forach laski coś piszą . bo jak coś mogę Ci powysyłać , tylko ja nie wiem co :( Może jakieś robione ? Wycyganie jak coś recepty od swoich lekarzy . Poczytaj . Bo ja to się kompletnie na tym nie znam :(
 
Jestem
Wczorajszego dnia nie pamiętam taki był młyn...
Dziś już lepiej no i pogoda dopisuje:)

Taaaa wypoczynek....
Mieliśmy w planach i akurat nici z tego bo S wyjeżdża na miesiąc... sama sie nie zabiorę -nie ma szans...
Siostra ma wtedy egzaminy, mama pracę i buuuuu
lipa

uciekam -jutro mam wolne więc szwędacz przez cały dzień:)

Gosiek.... nie wiem co napisać...
 
reklama
Do góry