reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Padam na paszczę, bo sobie wymyśliłam... zakupy :-D
Aniam- buspasy we Wro... marzenie ściętej głowy, gdzie niby ten buspas miałby być, jak większość ulic to jednopasmówki... no w ostateczności dwu :-(
Gosiek- w Barcelonie fontanny są śliczne i cała masa rzeczy jest tam miodzio, byłam kilka razy i kocham to miasto... od jakiegos czasu czaję się na Portugalię, a u Was na Madryt, ale to bez dzieci :-D może na jakąś ślubną rocznicę... pomyślimy

Annaoj- jak było??? Fajnie, co???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ella gratki za odchodzanie super wynik

Anna witojcie

Marta współczuje maratonów , ale fajnie że Ola robi postępy - to dzięki Tobie .

Ola godzinę dziś usypiała myślałam że szału dostane .
 
witam z pracy niewyspana i zmęczona bo Natalka zażyczyła sobie spać ze mną w łóżku maruda kurcze od czego to zależy że jedną noc śpi jak aniołek a innym razem się wierci i budzi co godzinę.
 
i ja sie witam z rana
u nas noc super przespana od 20.30 do 7 z minutami wiec jestem wyspana. ale to dobrze bo dzis zaczynamy ciezki czas i te wyjazdy do Olsztyna...na sama mysl jestem zmeczona hehe. no ale damy rade, wyjscia nie mam:) oby tylko Ola ladnie cwiczyla

milego dnia laski
 
doberek...
dzisiaj pochmurno i chłodnawo i spać mi sie przez to chce ;-) no ale od jutra ma przyjść ocieplenie i to takie do 31st. C... uffff :-D
 
i ja i ja się witam- niewyspana jak diabli- bo mój dzieć wstał sobie dzisiaj o 5 ...żartowniś kurcze pieczone
gardło mnie napitala i wogóle się czuje jak ....generalnie kiepskawo :) czwartek, piatek i poniedzialek wolny więc ten skok temperatur baaardzo mnie cieszy ....
 
reklama
wpadlam jeszcze na chwile przed wyjazdem pochwalic Ole
wlasnie dwa razy przekrecila sie na brzuszek i te dwa razy podparla sie na lokciach wyprostowanych w jakichs 60% :) o to walczymy teraz na maksa wiec mozecie sobie wyobrazic jak sie ucieszylam z tego co zobaczylam:) az mialam lzy w oczach:)

no ale 5minut wczesniej wracam z lazienki a Ola cala reka we krwi, broda, czolo...okazalo sie ze tak drapala ucho ze zadrapala sie do krwi...eh tu u nas ukazuja sie zaburzenia sensoryki i nieumiejetnosc laczenia niektorych bodzcow...

teraz Ola macha nogami i kreci sie po calym lozku krzyczac na krolika...

uciekam bo sie wreszcie nie wyrobie
 
Do góry