reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Aniez, o kibiców się nie martw... Pewnie zaraz po wielkim otwarciu Euro2012 "nasi" życzliwie przywitają "obcych" kibiców a Tusk zamknie loże i mecze odbędą się bez publiki. Będziemy oglądać wszystko na telebimach a Wrocław całą noc będzie puszczał najciekawsze powtorki na fontannie multimedialnej. Jestem pewna że wasz prezydent to przewidział, ;-)

A u nas różnie... Doktor zmienia dawki morfiny, zastępuje troche innymi bo zaparcia są po tym i Zosia ma ogromny brzuszek. Przyjechało do nas USG na salę bo się baliśmy że to wątroba ub śledziona alu uff... tylko zalegająca treść w jelitach. Zosia dużo śpi, obsikuje wszystko jak tylko pieluche zdejme, sikawka!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aniam kliknięte ;-)

W Rybniku teraz też wszystkie drogi się robią... normalnie szok... rybnik-zory rozkopana w centrum rybnika reymonta w stronę reala i rondo u zbiegu wodzisławskiej i reymonta zamknięte, już wiem że przygotowują się do robienia wodzisławskiej od strony Radlina... reszty nawet nie wymienie bo sie pogubiłam co i gdzie zamknięte... jedno mnie cieszy... ta wodzisławska ;-) bo wiem że będe miała mniejszy ruch przy domu ;-) :-D i tirów nie będzie !!! JUPIIIII
 
Judyta dobra wizja euro ..
A kibice to brak słów normalnie bydło i tyle .
Jak byłam mała to tata mnie woził w wózku na mecze . A teraz idz z dzieckiem na mecz nie do pomyślenia .
Wstyd i tyle
 
aniam lepiej na siatkówkę sie wybrać bo jest spokój i kultura...
jak to w ogóle mozliwe że tu sie da a tu takie burdy i samowolka...
ostatnio tak gadaliśmy z mężem o tych kibolach i A. stwierdził że może rozwiązaniem byloby zezwolenie na wszystko ale za odpowiednią opłatą ;-) np. wejście na murawę podczas meczu - 10.000 zł, użycie racy 5.000 zł, zaatakowanie funkcjonariusza czy ochroniarza 50.000 zł + areszt, burdy na trybunach 20.000 od łebka, niszczenie trybun 10.000 za krzesełko + pokrycie kosztów naprawy lub własnoręcznie wykonywanie naprawy pod nadzorem ;-). Mogliby wszytko...jakby mieli kasę :-p nie ma kasy odrabianie tego na cele społeczne ... np. zamiatanie ulic, segregacja śmieci...sprzątanie po zwierzakach...
 
Agnieszka - dokładnie by się tak przydało . to tak jak z mandatami , dlaczego u nas każdy ma w d .. bo jak kogoś stac na mega fure to co to dla niego mandat 500zł . Sa kraje gdzie mandat jest uzależniony od zarobków jakby zabulił to by się nauczył ( sama bym się nauczyła ) no ale u nas to też kwestia dróg bo jakby były autostrady i kazdy by wiedział że te 130 ale za 3h będzie to by jechał normalnie , a u nas stoisz a potem pedzisz żeby nadrobić bo masz już dośc jazdy np 7h.
To samo z więźniami połowę to wysłać do zamiatania a nie siedzą ogladają TV i jeszcze na nich płacić trzeba
 
Witam
Anima o skazanych nawet nie wspominaj, stawka żywieniowa większa niż dla dzieci z domu dziecka, siłownia inne rozrywki.
Nie wiem czemu pseudo kibolom pozwala się ciągle na demolowanie stadionów, powinni mieć dożywotni zakaz wstępu do tego typu miejsc, do tego powinni płacić kilkunastu tysięczne kary za rozruby. Dla nich nie ważna jest piłka nożna, tylko krwawa jadka. Jak chcą się lać po pyskach niech idą w pola i się leją. Ale co ja wymagam jak ich IQ jest na poziomie kury.
Na zespół kliknięte :-) Ciekawy utworek

Moja rozrabiaka śpi, więc idę umyć włosy i dokończyć pomidorówkę
 
Judysia- hahaha... uważaj, bo Ciebie we Wrocku na doradcę jedynej słusznej władzy wezmą :-D
Aniam- chodniki poprawili z wózkiem już nie jest źle :-) drogi też poprawiają, nie powiem, ale jakoś tak ... totalnie... skoro metra nie ma, to np trzeba było zamknąć ruch tramwajowy w samym centrum :-) i jeszcze zachęcać ludzi do przesiadania się w komunikację miejską... najpierw to ona musi kursować :-D

A na meczyk czemu nie ;-) ? We Wro całymi rodzinami chadzają :-) tzn. zależy z kim grają... wiem, bo mieszkam w okolicach stadionu :-) Represje, zamykanie, mandaty nic nie dadzą, to trzeba oddolnie zacząć edukować- od przedszkola, stare pryki już się nie nauczą :-( Jak Kuby nie było, to na żużelek chadzaliśmy, fajny sport, ale się zaniedbaliśmy... kiedyś tez chadzaliśmy na kosza, ale teraz nie mamy drużyny :-) w sumie piłka nożna nam się ostała :-D

Byłam z Kuba w poradni... no mamy [roblem z Kubulkiem, ale damy radę... mam nadzieję :-)
 
reklama
Aniez co się dzieje z KUbą ? pewnie że dacie rade bo tą madry chłopak i rodziców ma odpowiednich żeby mu pomogli . głowa do góry :)

W wawie coraz lepiej bo robią sporo bus pasów . i czasem szybciej autobusem niż autem sama mam sporo znajomych co auto pod blokiem z jeżdżą autobusem czy metrem
 
Do góry