reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

judysiu po burzy zawsze wychodzi słońce !!! i tego się trzymajmy mega chemia się skończy i Zosia wróci do sił!!! Wszystkie w to mocno wierzymy!

agnieszka my w sypialni mamy kolor który nazywa się krzew maliny ale jak dla mnie to jest fiolet lub wrzos śliczny bardzo go lubię z tym że my mamy szafy w jasnym kolorze

Witam porannie pogoda do dupyyyyy "zimno że aż koty pierdzą" jakby to moja teściowa powiedziała hehe
Nic mi się nie chce a pracy mam po szyję ehhh
miłego dnia dziewczynki !
 
reklama
Hej dziewczyny!

U nas też zimno. Deszcz ok, niech podleje trochę rośłinki,ale niech się chociaż cieplej zrobi. Kwiaty mi pomarzły przez te mrozy.
-5 st w nocy w maju? Co to za pogoda.

Aguś co do koloru to my mamy kolor karmazynowy przypływ w sypialni z duluxa, kolor fajny,ale farby dulux już nigdy nie kupię.
Malowaliśmy nią pokój 6 razy, fakt jest to ciemny kolor,ale bez przesady. Polecam farby magnata :)
Mi się teraz marzą w sypialni wrzosy.
W pokoju dzieci szalej ile wlezie, bawcie się dobrze :)
 
judysiu - tak bardzo mi przykro... wierzę, naprawdę wierzę, że naprawdę po burzy wyjdzie Słońce... mam nadzieję, że pobyt we Wrocławiu skończy się szybko i będziecie mogły wyrwać się z t tego więzienia...

mam wyniki biopsji - "widoczne w rozmazie grupy komórek nabłonkowych bez cech atypii przemawiają za zmianą o charakterze łagodnym" :-D jestem taka szczęśliwa... teraz czeka mnie kolejne USG za jakieś 5-6 m-cy bo trzeba obserwować tę zmianę... ale nawet nie wiecie jak mi jest lżej na sercu... musze się umówić do mojej gin z tym wynikiem dla formalności... uuuf... w końcu coś pozytywnego... - WSZYSTKIM KTÓRE 3MAŁY KCIUKI DZIĘKUJĘ :*
 
Ostatnia edycja:
Judysiu kurcze niech to już się skończy!! Dość macie problemów :tak: Trzymam mocno kciuki i wierzę że pokonacie tą wredotę. Jak tam dzisiaj Zosiaczek?? Kiedy autoprzeszczep?
Kici suuuuper! Mówiłam że jak nie dzwonią to jest ok?? :-D :tak:

U nas nocka fatalna... obaj się obudzili (znaczy jedno drugie obudziło) i przez 2 h nie spali... małż w efekcie nie śpi od 3 chyba a dzisiaj do krakowa jechał na spotkanie z klientami :no: biedny :tak: ja mam oczy na zapałkach...

Za rady ślicznie dziękuję :tak: pomyśle nad tymi wrzosami. meble fakt trochę ciemnawe ;-) i jak tak teraz myśle to faktycznie na czerwieni tego widać nie będzie... jeszcze pościel mam ciemną...
wrzosy mówicie... hmmm pomysł niezły... tylko ten wrzos jako kolor przewodni czy dodatek?? No i myślałam o połączeniu z koloru easy z sunny Kolory farb : Beckers bo malować będę na pewno beckersem. Mam salon tymi farbami pomalowany i jestem zadowolona :tak:
a u chłopaków faktycznie jakiś fajny żółty, pomarańczowy lub zielony... i chyba dam J. odcisnąć swoje łapki :-D ale bedzie frajda !
 
reklama
Aga beckers super kryje, też mamy prawie cały dom nim pomalowany. Tylko wiesz co mnie wkurza? To że jak chce się przykleić taśmę aby odciąć i nie odklei się jej od razu to przy odklejaniu farba razem z taśmą schodzi bo te farby są jak guma, hehe
 
Do góry