reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Chłop w poznaniu a ja sama jak kołek , do tego tam sa targi i mecz lecha dziś i hotelu nie mógł znaleźć znalazł taki chyba z łóżkiem ze złota bo za 6 stów :szok:
Zimno jak cholera nigdzie się dziś nie ruszam , nie chce mi się . No leń jak nic .
MIłego dnia
 
reklama
beti-najlepszego!!!!

Ola w super humorze, wstala o 8 wiec i ja sie wyspalam, teraz juz szaleje na lozku i co chwila mnie glaszcze.... rano standardowo lezala na brzuszku i udalo jej sie kilka razy odepchnac, super:) bo ten podpor u nas to na wage zlota jest, walczymy o niego jak o szostke w totka....

a ja dalej chora...myslalam pojsc jutro do lekarza ale zapomnialam ze znowu mam wycieczke do Olsztyna...
ide troche ogarnac w domu, wstawie sobie do piekrnika zapiekanke to jakis obiad bede miala, dzis dzien lenia mam i zostaje w lozku z mala:)

milego dnia!
 
Witamy i my.

Zimno, zimno i jeszcze raz zimno do dupy te dni ja chcę wiosnę !!!

Do wieczora, albo popołudnia :-)
 
cześć wszystkim

ja w pracy więc tylko podczytałam, na pisaniu już niewiele czasu mi zostało
Igor ma się lepiej, na szczęście. Alicja na razie nic nie podłapała i mam nadzieje, że już się nic nie przypląta.
poodpisuje wieczorkiem, jak znajdę siłę, bo dzisiaj B na kosza jedzie i jest przed 21 w domu, więc ja nie zawsze mam jeszcze siłę lapa włączać. Ja już chce urlop i wczasy.
paps
 
cześć wszystkim

ja w pracy więc tylko podczytałam, na pisaniu już niewiele czasu mi zostało
Igor ma się lepiej, na szczęście. Alicja na razie nic nie podłapała i mam nadzieje, że już się nic nie przypląta.
poodpisuje wieczorkiem, jak znajdę siłę, bo dzisiaj B na kosza jedzie i jest przed 21 w domu, więc ja nie zawsze mam jeszcze siłę lapa włączać. Ja już chce urlop i wczasy.
paps

Anna - a wy na tydzień lecicie ? BYłaś tam już czy pierwszy raz ?
Ja bym chciała żeby było ciepło , poprostu ciepło . może być bez palm he he
 
Ja również tylko się witam i zmykam.
Mam dzisiaj 74 telefony do wykonania, więc korzystam póki Lenka usnęła.

Miłego dnia!
 
Witam
Bidena Ami, że też dziecko musi się tak męczyć.
Marta podziwiam Cię kobieto za taką ciężka walkę, nie wiem czy miałabym tyle sił co ty. Na pewno wkrótce będzie wszystko dobrze i Olcia dogoni inne dzieci.
Beti Oj dawno Cię nie było. Zdrówka dla dziewczynek.
Isabela To ci sport dał w kość. Moja przyjaciółka miała operację kolana, wiec wiem z opowieści, że to nic przyjemnego.

U nas też zimno, do tego rano padał śnieg i jest biało na drogach. Nie mogę się już doczekać tej wiosny. Wkurzają mnie te czapki, szaliki.
 
Chłop w poznaniu a ja sama jak kołek , do tego tam sa targi i mecz lecha dziś i hotelu nie mógł znaleźć znalazł taki chyba z łóżkiem ze złota bo za 6 stów :szok:
Zimno jak cholera nigdzie się dziś nie ruszam , nie chce mi się . No leń jak nic .
MIłego dnia

a gdzie twój mąż w Poznaniu?? BO mój też w poznaniu a nocleg ma w Ossowskim. Fajną promocje mają :-D 135 zł za dobę ze śniadaniem w pokoju jednoosobowym :-D a hotel rezerwowałam we wtorek a w środę już tam jechał :-p

Ja sie witam i melduje dopiero teraz bo miałam mamę na kawie :-D dawno się nie widzialyśmy...
z dziadkiem niestety nie jest kolorowo... słaby i nie wypisują go ze szpitala bo ma mało wszystkiego we krwi. Podejżewamy ze jak go nam wypisza to po powrocie do domu umrze. W szpitalu dostaje ciągle kroplówki itp. a w domu to wiadomo... :-( ehhh
nie mam weny na razie więcej pisać...

Acha Aniez podziękuję za Kubę mam J. i w razie czego mu powiem ;-) :-D
 
Agnieszka - mój zwykle nocuje w campanili bo tam ma blisko do miejsca gdzie tyra , jak jest w innym serwisie to ma taki swój przy lotnisku juz znajomy bo też ma blisko . Teraz nie wiem w jakim jest , wiem tylko że przy samej autostradzie , jak przyjedzie to zapytam , campaila też ma normalne ceny nie całe 200 za nocleg ( w dwójce )on ma limit 380 na poznań. To jest taka sieciówka jak ibisy.
 
reklama
Aniam, Agnieszka- jak w Poznaniu są targi to oni maja kosmiczne ceny w hotelach... i to niezależnie od tego, czy są to sieciówki, czy nie, bo większość hoteli ma kilka cenników- duże tragi, małe targi i bez targów- najdrożej jest w czasie Budmy :-( i Pollagry, wiem, bo bywam :-( i za każdym razem mnie trafia, jak za 3 gwiazdki śpiewaja sobie 800 zeta... kradzież w biały dzień!!! Oczywiście na obrzeżach jest taniej, poza tym Poznań ma ogromną baze mieszkań i willi na wynajem, ale nie zmienia to faktu, że kroją na hotelach ile mogą. I złotych łóżek nie dają :eek:

Bartek przespał całą noc, bez pobudki, bez smoka... nie wiem, może druga jedynka mu wyszła, albo taka karma... hm./.. zbadam, jak wróce do domu, bo jak wychodziłam, to jeszcze spał :szok:
 
Do góry