reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
witam :-)
Salamandra wierz mi że J. nie na wszystkich tak reaguje! Spodobałaś się mu i od razu ci zaufał :tak:
Najlepszego na walentynki!
Mnie mąż z rana zaskoczył. Dostałam kolczyki z bursztynami z wystawki w hotelu... :szok:
 
mamusia87
to trzymam kciukasy
ja dalej mecze moja prace zaliczeniową z ekologii
temat jakos mnie nei kreci: "ochrona zasobów wodnych w środowisku rolniczym" :((( buuuu
w piątek zjazf i juz nie mam wyjscia
musze napisac
 
Kici, no to sytuacja z malzem sie rozwiazuje, jesli zdecydujecie sie jechac az so Radomska. Izabela tez z chlopem jedzie, wiec albo panow do robienia kawy zapedzimy, albo na mroz i poniewierke wypedzimy - we dwojke bedzie razniej :-)
 
400km - chętnie bym się wybrała na to spotkanie 5 marca - muszę tylko z małżem pogadać aby zamienił się na dyżur - bo akurat wypada mu 5 marca

Rozumiem, że to spotkanie z maluchami
 
reklama
Do góry