reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

jesteśmy... to się nazywa spacer! :szok: jak wyszliśmy o 8:30 tak wróciliśmy przed 10 minutami... J. cały czas szedł i to dość niezły kawał tam i z powrotem, a M. jak zasnąl na wejściu na plażę tak obudził się jak go rozbierałam w pokoju :szok: spał 2 godziny na dworze!! zaraz będzie jadł deserek :-D
Teraz tylko czekamy kiedy Salamandra zadzwoni że już jeste blisko :-d i zamawiamy kawe :-D
 
reklama
Witam niedzielnie

Agnieszka czekamy na foto-relację ze spotkania. Świetnie, że chłopaki powdychają jodu.

U nas spokojny leniwy dzień, wstawiłam rosół dla nas, a dla Alicji zupkę z dużą ilością dyni. Do tego dostanie pierwszy raz lane kluski.
Piękna pogoda więc później w planach długi spacer.

Spokojnej niedzieli życzę
 
Witam i ja;-)

Życzę miłego spotkania i również czekam na fotorelację;-)

Lenka dała nam dziś pospać, spałam ciągiem 6,5h a potem jeszcze 1,5h więc wyspana jestem za cały tydzień:happy:
M. mi dzisiaj omlety kawowo-cytrynowe serwował na śniadanie. Przepis znalazł w necie, jedliśmy pierwszy raz i pyyyyyszne!!
Lenka dzisiaj trochę marudna, ale od rana już dwa razy spała. Przed chwilę się obudziła, tatuś do niej poszedł i zaraz mykamy na spacer.

Miłej niedzieli Wam życzę!
 
wita się połamana :-) jutro idę na kontrolę ręki... jak mi tego ustrojstwa nie zdejmą całkiem to komuś z tego gipsu wyjadę !! Mam dość... a że ja uparta to ciągle coś tą ręką robię... no bo co ja nie zrobię ?? no i boje się, że mi powiedzą, że łokieć dalej pęknięty... ale ja się nie dam!!

piękna pogoda, a my na spacer nie możemy iść... :eek: nie dość,że droga nie do przejścia z wózkiem to wózek u teściówki w wawie, a poza tym sama bym nie poszła z tym gipsem, a mąż dzisiaj ma cały dzień mecze hokeja... więc go nie oderwę od TV :-p ale zabawa i wygłupy na podłodze pełną parą :-)

pozdrawiam i już nadrabiam co u was.
 
hej dziewczynki zazdroszczę wam tego spotkania można też by było takowe zorganizować gdzieś w okolicach woj.Podlaskiego ;-)

wczoraj miałam egzamin i zaliczyłam go na 4.5 :-) dzisiaj o 12 mam ostatni i sesja zakończona :tak::tak::tak::tak: jeszcze pół roku i może zostanę panią mgr (magazynier) ;-)

mnie też ostatni sem został do mgr :-)
 
Z ogloszen parafialnych:


Dnia 5 marca u protoplastusiow Zielnej (Matki Boskiej... hi hi) spotykaja sie kwietniowki i ich Maluszki. Dajcie znac kto przyjezdza. :-)




EDIT: w grodzie, no dobra - w grodku, Radomskiem zwanym...

hmm... ja bym przyjechała z Kubulkiem, ale musiałabym męża zabrać bo ja prawa jazdy nie mam :-(
 
Witam witam i o zdrowie pytam.Melduje ze zyje ale nic mi sie nie chce.
Cala niedziela spedzona na lozku.Pogoda nam sie popsula.Wczoraj z krotkim rekawkiem chodzilam po polu a dzisiaj zimno wrrrrrrrr.

Zazdroszcze wam spotkan.Ale fajnie macie.

mamusia gratuluje egzaminu.

Agnieszka fajnie macie nad tym morzem.Mareczkowi sprzyja klimat bo dobrze spi.

kici bidulka jestes z tym gipsem.Zeby z reka bylo wszystko w porzadku i zebys sie jutro pozegnala z gipsem.Nie wiem jak ty sobie radzisz teraz.:szok:
 
mamusia - gratuluję 4,5 ;-)

kici - ja również nie wiem, jak Ty sobie z tym gipsem radzisz. Widać, że jak trzeba to trzeba.. Obyś jutro się go pozbyła!

My po spacerku. 1,5h na Ostrowie Tumskim spacerowaliśmy. Zimno jak cholera, Lenka w połowie drogi zasnęła i jako jedyna nie zmarzła, bo opatulona śpiworkiem:-) Teraz siedzi w krzesełku, wpierdziela jabłko i szynkę - mięsożerca mój kochany:-D
 
ja też nie wiem jak sobie radzę... ale nawet nie przypuszczałam, że potrafię tyle zrobić lewą ręką... łącznie z perfekcyjnym makijażem... :eek:

mamusiu właśnie gratuluję zaliczeń :-)
 
reklama
Do góry