reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

dzień dobry... :-)
M padł właśnie a wstał o 5 i praktycznie już nie spał... trochę się przedrzemał potem o 7 poszliśmy na sniadania i teraz śpi jak ta lala :-D za to ja oczy na zapałkach :-p
jeju jestem zachywcona tym hotelem... pierwszy raz śpię w hotelu to raz a dwa ten ma 3* i już mi szczena opadła do ziemi... :-D
milego dnia
 
reklama
Dzielna kobieta z Ciebie.

Marta a co licytowałaś? Chyba nie wózek. Bo właśnie udało mi się wygrać aukcję o 1 lub 2 zł różnicy.
To już 3 foremki będą mieć takie same wózki :-) Wygrałam ten co ma Daga :-)

Dobranoc laseczki
i udanego spotkania

PS. Zielona a może i my w marcu się spotkamy, bo planuję wyjazd do mamy do Częstochowy na tydzień? Daj znać co ty na to i jak coś to Ci jutro PW wyślę dokładnie co i jak.

Maonka, serdecznie zapraszam, mze nawet na moj tort urodzinowy (dukanoski) trafisz :-)


EDIT: sciagniemy Izabele z Belchatowa i dziewczyny z Lodzi, moze aniam z Zyrardowa sie skusi :-D...

a gdzie chcecie to spotkanie organizować ??bo chyba nie doczytalam albo nie dotarło do mnie co czytam :-p
 
witam weekendowo

Jak ja lubię wolne dni. Oczywiście jak B też jest w domu. Alusia śpi, a Igor scoobydoo ogląda, więc dzieci nie ma. Pogoda fajna, więc po obiadku mam zamiar na spacer wszystkich wyciągnąć. Jak tak słońce sieci to aż się wszystkiego chce:-) mimo tego, że straszna nocka była. Alicja się około północy obudziła i ponad godzinę zajęło aż znowu zasnęła, pewnie szybciej by poszło gdybym cycka dała, ale chcę ją odzwyczajać. Myślałam, że rano odeśpimy, ale ona już po 6 była wyspana. Wróciliśmy z B do zmian porannych w weekendy, tzn. jeden dzień on wstaje, ja się wysypiam, następnego dnia zmiana, więc wstałam.


Padlo padlo. Z drugiej strony jakbym byla to by nie bylo awantury, za miekka jestem. Zatkalabym ja cycem i spalaby dalej :-D

u mnie też ta metoda najlepiej skutkuje, ale staram się teraz oduczać, bo niedługo chce zakończyć karmienie


Agnieszka, u moich protoplastusiow. Tobie z Rybnika do Radomska tez niedaleko :tak:

ja też jakoś bym dotarła

udanego spotkania życzę, zdjęcia róbcie

uciekam się rodzinować
 
Cześć laski,
dołączam do tych średnio wyspanych, bo zasnęłam ok. 1:00 a Lenka wstała o 5.20 i 40minut z nią walczyłam, bo pospała jeszcze trochę - no i pospała do 7.50, ale jak dla mnie to i tak mało;-)
Rano zrobiła mi taki bałagan, że nie wiem gdzie ręce włożyć. Wczoraj swoje letnie ciuchy przywiozłam w kartonach i workach, zostawiłam do rozpakowania i dzisiaj młoda postanowiła mamie pomóc:tak: Teraz wszędzie mam ubrania rozrzucone, w dodatku muszę wszystko prać, bo w ubraniach jest chleb, masło i szynka. Takie są konsekwencje wypuszczenia dziecka niech się bawi, gdy rodzice jednym okiem zerkają co młoda robi a drugim śpią:-D
Mykam mieszkanie ogarniać, bo o 15.00 przyjeżdża ciocia a na 16:10 idziemy z M. do kina:happy2:
Miłego weekendu i udanego spotkania;-)
 
Dzień dobry
A więc myślę o 1 weekendzie marca (5 lub 6). Fajnie by było jakby się nas więcej zjechało w Radomsku.

Agnieszka, u moich protoplastusiow. Tobie z Rybnika do Radomska tez niedaleko :tak:
Nie będziemy się narzucać u rodziców, więc może jest jakieś klub dla dzieci z kawiarenką?
 
Dzień dobry.
Radomsko... znane mi dobrze miasteczko:-) Kiedyś tam byłam kilka razy w miesiącu, niedaleko mam rodzinkę na wsi, zawsze jeżdziłam pociągiem do Radomska a dalej pks-em kawałek, no i chłopaka tam miałam, stare dzieje:-)
Dziś byliśmy w szpitalu na kontroli i przedłużyli nam przepustkę do poniedziałku:-)
Ale fajnie w domu pomieszkać z mężem i córką!!!
Zosia jest taka happy, aż nie wieżę że jest chora, żadnych objawów. jedynie ten browiak pod ubrankiem jak zobacze to sobie uświadamiam że ten szpital to niestety nie koszmar a jawa.
 
judysiu super że Wam przedłużyli!

udanego spotkania trójmiastowego:-)

marta dzielna babka z Ciebie! podziwiam!

może zróbmy osobny watek spotkaniowy? tutaj lub gdzie indziej... może i mnie by sie udało wyrwać... a klub jakiś dla starszaków to nie jest zły pomysł:-)
 
aaa jeszcze o drzemkach było- S wstaje koło 5,6, bryka do 9, póżniej śpi do 12-13 jak mu nikt nie przeszkadza, i jeszcze godzinkę koło 16, a koło 19 idzie spać na dobre, czasem z przerwą na mleko koło 2 w nocy
 
reklama
jestem ;-)
Spotkanie w Loopys tylko z Kamisią i Antosiem ale było fajnie. Troche zdjęć jest ale to nie dzisiaj dopiero we wtorek przepraszam :zawstydzona/y:
Wykupiłam dla J. 3 godziny szaleństwa, zaczęłam go szukać na 30 minut przed końcem a znalazłam... 30 minut po czasie :no::eek::baffled::baffled::baffled: nie reagował na nawoływania z mikrofonu... :no: com się nastresowała to moje. Dobrze że M. zasnął w tym szumie i spał póki nie obudziłam go do ubierania.
teraz padam na pysk. Klawisze mi się mylą... mam dość ;-)
 
Do góry