reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam i ja po basenie :) m na zakupach a ja z małą wymiatam na podłodze :) Widac że weekend na forum bo mamusie wywiało...
To miłego wieczoru, lece ocalić program tv bo julik zamienia go wlasnie w nicość :]
 
reklama
MOja dziś spała aż dziwne 2.5h ale zwykle śpi tylko godzinę w ciągu dnia i to tylko raz .

Agnieszka zainwestuj w DVD bedziesz miała spokój w aucie na zawsze :)
 


Katik albo w ustawieniach albo wejdź w w kontakt ... powinno tam być odblokuj... przyznam się ze ja używam AQQ bo gg mnie wkurza za dużo bzdur w nim jest ;-)
nie ma nic w ustawieniach, ani gdy edytuje kontakt

Katik- W sensie, że chcesz odblokować kogoś, kogo zablokowałaś i nie możesz z nim gagać?
W nowej wersji GG wchodzisz w Ignorowanych (zakłądka na samym dole pod znajomymi), klikasz na kontakcie prawym przyciskiem myszki i odznaczasz Ignoruj (żeby nie było zaznaczone).
nie mam kontaktow zadnych w Ignorowanych...


Dziwna sprawa z tym gg. Mam kontakt, ktory zamiast zoltego czy czerwonego sloneczka ma slonko przekreslone, i pisze Blokowany.
Sama nie wiem dlaczego tak, bo wlasnorecznie nikogo nie blokowalam, ale fakt jest taki, ze z kumpela juz od dluzszego czasu na gg zgadac sie nie mozemy, bo informacje nie docieraja.
Hmmmmmmmmmmm..........
 
Katik... no to faktycznie nieźle Was GG urządziło :-) Ja bym popchnęła mejla do administartora GG z prośbą o pomoc :-D

Sami piszą tak:

Zablokowanie kontaktu
Czynność ta odbywa się obecnie przez umieszczenie kontaktu, który chcemy zablokować w grupie kontaktów „Ignorowani”.
Grupa Ignorowani zawsze umieszczana jest na końcu listy bez wyświetlania dodanych tam użytkowników. Aby sprawdzić kto znajduje się w tej grupie należy kliknąć na mały odwrócony trójkąt widoczny przy nazwie grupy, co spowoduje zmianę jego położenia na poprawną i wyświetlenie kontaktów zapisanych w tej grupie.
Użytkownik nie otrzymuje informacji o zmianie statusu kontaktów zablokowanych.
Bardzo użyteczną funkcją jest możliwość zablokowania kontaktu/rozmówcy z poziomu okna rozmowy. Wystarczy tylko po prawej stronie okna kliknąć opcję awatar danego użytkownika. Następnie wybrać funkcję „Ignoruj”, co powoduje automatyczne zablokowanie kontaktu i przeniesienie go do grupy Ignorowani.
Zasady przenoszenia kontaktów pomiędzy grupami zostały opisane w temacie „dodanie grupy”
 
i ja sie witam wieczorkiem:)

ze spanie u nas sprawa wyglada tak ze Ola w dzien przewaznie nie spi wogole, jesli juz to albo drzemka okolo 14-30minut, albo na spaczerze, wtedy spi do momentu dopoki nie wejdziemy do jakiegos sklepu. wieczorem zasypia kolo19/20 i spi do 7.

melduje ze sonda wymieniona...zrobilam to sama...poryczalam sie przy tym, ale przynajmniej zaosczezdzilam malej i sobie stresu zwiazanego z wizyta w szpitalu...Olka zniosla to baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dzielnie, plakala duzo mniej niz wtedy kiedy sonde ma zmieniana u gastrologa. mama mowi ze ja to na twarzy az sina bylam jak jej wkladalam ta rurke do noska...i nie wyobrazacie sobie jak pozniej trzesly mi sie rece...dobrze ze plastry wczesniej przygotowalam. poki co olka nie wymiotowala wiec mam nadzieje ze nic sie nie bedzie juz dzialo

ida nam dalej zeby, chyba gorne..Ola co chwila placze, wklada paluszki do buzi albo cokolwiek innego co ma pod reka i trze po dziaslach...biedulka moja mala...

mnie dalej bola plecy, ketonal nie pomog, wiec podejrzewam ze czeka mnie w poniedzialek lekarz..

teraz uciekam spac bo zla jestem wlasnie przegralam aukcje o 2zl...nawet snajper nie pomogl..
 
i ja sie witam wieczorkiem:)

ze spanie u nas sprawa wyglada tak ze Ola w dzien przewaznie nie spi wogole, jesli juz to albo drzemka okolo 14-30minut, albo na spaczerze, wtedy spi do momentu dopoki nie wejdziemy do jakiegos sklepu. wieczorem zasypia kolo19/20 i spi do 7.

melduje ze sonda wymieniona...zrobilam to sama...poryczalam sie przy tym, ale przynajmniej zaosczezdzilam malej i sobie stresu zwiazanego z wizyta w szpitalu...Olka zniosla to baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dzielnie, plakala duzo mniej niz wtedy kiedy sonde ma zmieniana u gastrologa. mama mowi ze ja to na twarzy az sina bylam jak jej wkladalam ta rurke do noska...i nie wyobrazacie sobie jak pozniej trzesly mi sie rece...dobrze ze plastry wczesniej przygotowalam. poki co olka nie wymiotowala wiec mam nadzieje ze nic sie nie bedzie juz dzialo

ida nam dalej zeby, chyba gorne..Ola co chwila placze, wklada paluszki do buzi albo cokolwiek innego co ma pod reka i trze po dziaslach...biedulka moja mala...

mnie dalej bola plecy, ketonal nie pomog, wiec podejrzewam ze czeka mnie w poniedzialek lekarz..

teraz uciekam spac bo zla jestem wlasnie przegralam aukcje o 2zl...nawet snajper nie pomogl..

marta....dzielna z Ciebie mama. Ucałuj Oleńkę od Nas. Co do pleców...jezeli ketonal nie pomógl, to idź do lekarza może jakoś ulży, jakiś rentgen, poźniej może rehabilitacja, sama kiedys mialam i wiem ,że dziala:-0
 
Aniez, nie, na 100 % nie jets to kwestia Ignorowanych. Jak zignorowalam inny kontakt pojawilo sie cos innego.
Z kumpela mam takie cos:

 
reklama
Witam,
jestem padnięta bo przez korki 3h trwała nasza podróż z Rio do Wrocka.
Poza tym w Rio znowu jazdy, ale sił mi brak by pisać.

Marta - jesteś dzielna!! A Ola jeszcze bardziej:-)

Aha, pochwalę się tylko, że jutro moja chrzestna przyjedzie do Lenki a my z M mykamy do kina:-) To chyba jedyna miła wiadomość z dzisiejszego dnia..

Spokojnej nocy!
 
Do góry