reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

My się witamy i spadamy :)

Jutro pobudka przed 6 i wyruszamy w świat pierwsza nasza dalsza podróż nie wiem jak to będzie jedziemy na dwa dni, a mamy już dwie torby no i łóżko i wózek i nasze bibeloty itp itd
Spakowani i jeszcze odwiedziła nas chrzestna Tosi i się wszystko poopóźniało a mieliśmy wcześniej iść spać

Tak więc dobranoc dziewczyny i udanego łikendu :-)
Spotykającym się udanego i spokojnego spotkania :-)

Do niedzieli wieczorem/nocą albo poniedziałku rano :-) Ciao :-)
 
reklama
i ja sie witam wieczorkiem:)

ze spanie u nas sprawa wyglada tak ze Ola w dzien przewaznie nie spi wogole, jesli juz to albo drzemka okolo 14-30minut, albo na spaczerze, wtedy spi do momentu dopoki nie wejdziemy do jakiegos sklepu. wieczorem zasypia kolo19/20 i spi do 7.

melduje ze sonda wymieniona...zrobilam to sama...poryczalam sie przy tym, ale przynajmniej zaosczezdzilam malej i sobie stresu zwiazanego z wizyta w szpitalu...Olka zniosla to baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dzielnie, plakala duzo mniej niz wtedy kiedy sonde ma zmieniana u gastrologa. mama mowi ze ja to na twarzy az sina bylam jak jej wkladalam ta rurke do noska...i nie wyobrazacie sobie jak pozniej trzesly mi sie rece...dobrze ze plastry wczesniej przygotowalam. poki co olka nie wymiotowala wiec mam nadzieje ze nic sie nie bedzie juz dzialo

ida nam dalej zeby, chyba gorne..Ola co chwila placze, wklada paluszki do buzi albo cokolwiek innego co ma pod reka i trze po dziaslach...biedulka moja mala...

mnie dalej bola plecy, ketonal nie pomog, wiec podejrzewam ze czeka mnie w poniedzialek lekarz..

teraz uciekam spac bo zla jestem wlasnie przegralam aukcje o 2zl...nawet snajper nie pomogl..

Dzielna kobieta z Ciebie.

Marta a co licytowałaś? Chyba nie wózek. Bo właśnie udało mi się wygrać aukcję o 1 lub 2 zł różnicy.
To już 3 foremki będą mieć takie same wózki :-) Wygrałam ten co ma Daga :-)

Dobranoc laseczki
i udanego spotkania

PS. Zielona a może i my w marcu się spotkamy, bo planuję wyjazd do mamy do Częstochowy na tydzień? Daj znać co ty na to i jak coś to Ci jutro PW wyślę dokładnie co i jak.
 
Maonka, serdecznie zapraszam, mze nawet na moj tort urodzinowy (dukanoski) trafisz :-)


EDIT: sciagniemy Izabele z Belchatowa i dziewczyny z Lodzi, moze aniam z Zyrardowa sie skusi :-D...
 
Ostatnia edycja:
Marta alez Cie podziwiam. Sama bym sie nie odwazyla. Chyba, ze bylaby jakas ekstremalna sytuacja, ale nie widze siebie przy takiej czynnosci...

maonka jaki wozek kupilas?? Pochwal sie kolezanko:-)

Edit: juz doczytalam, ze dagsilowy :-)
 
Katik - a moze to twoja kolezanka ma ciebie na liscie ignorowanych? zgaduje tylko, bo gg prawie nie uzywam

Ja dzisiaj mialam wychodne pierwsze od sierpnia i co? Moje dziecko zrobilo tatusiowi awanture o 21. 40 minut ja usypial i zanim zdarzylam wrocic to juz padla. Normalnie przed 22 nie budzila sie od dluzszego czasu. Nie wiem co w nia wstapilo :no:
 
reklama
Do góry