reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam
Wczorajsze słodycze stoją od wczoraj w dużym pokoju i kuszą. :crazy: Chyba muszę je wynieść bo jeszcze się skuszę.
Znajomi byli zachwyceni Alicją. Stwierdzili, że bardzo ruchliwe dziecko.
Aniam Może nie taktowni, ale uwielbiamy ich, więc mają wybaczone niespodziewany przyjazd.
Kittek Moja śpi niestety tylko 2 razy po 40 min. Jak położę się z nią spać to wtedy możemy spać nawet 3 godziny.

Mamy słoninkę na balkonie dla ptaszków wywieszoną i moje dziecko straszy biedne ptaki pukając w okno balkonowe. Co za łobuz.
 
reklama
Hello :)

U mnie pogoda koszmar a u Was? leje i w ogóle do bani...małą nawet ujdzie a ja śpiąca...Wczoraj jak zawsz ebyło fanie zwłaszcza że bylismy w 4 więc wesoło :) ...Miło tak wspomniec beztroskie życie bez odpowiedzilaności za najważneijszą odobe na świecie...ale jeszcze milej wrócic do domu i zobczyć spiącego aniłeczka... :)

LEce sie może kimnąć poki mała kima...bo potem na basen ide :)
Miłego piątku :)
 
Witam...

Kittek mój Borys ma juz zazwyczaj jedną drzemkę zasypia ok 1.00 a drzemka trwa od 2do 3h. Aczkolwiek osattnio zdarzyło mu się spac tylko 0,5h...ja już go drugi raz nie klade bo wypadałoby po 16.00 a poźniej mialabym jazde do 24, więc dziękuje postoje, troszke go przemęczy i padnie o 19-20;-). Moje dziecko natomiast w wozku na dworze spi góra 0,5h, siorka byla identyczna, tylko spanie w swoim wyrku bylo ok;-)
 
U nas ze spaniem odwrotnie niz u Wronki. W wozku na dworze badz balkonie potrafi i 2h spac. Na kanapie/lozku pol h z zegarkiem na reku. Z iloscia drzemek totalna ruletka. Wszystko zalezy od tego o ktorej wstanie, kiedy pojdzie na pierwsza drzemke spac, ile bedzie trwala oraz czy da sie polozyc na druga drzemke. Przestalam juz rozmyslac nad tym. Jak widze ze jest spiaca to pakuje ja w wozek i na balkon badz na dwor jak mam na to czas.
 
Witam!!
Jesteśmy już szczęśliwie w hotelu w Gdańsku ;-) Do plaży mamy... 5 m!!! Port bliziutko i w ogóle suuuuper!!!
Dzisiaj sie zorientuje jakie jeźdżą stąd tramwaje (mam blisko do pętli) żeby wiedzieć jak dotrzeć do tego parku atrakcji na spotkanko. Tylko dajcie znać dziewczyny kiedy i o której?? Jutro mam cały dzień wolny że tak powiem a w niedizelę na pewno do południa.

Katik albo w ustawieniach albo wejdź w w kontakt ... powinno tam być odblokuj... przyznam się ze ja używam AQQ bo gg mnie wkurza za dużo bzdur w nim jest ;-)

Pozdrawiam was ;-) :-D
 
hej!
Witaj Agnieszka na pomorzu :-) jak podroz zniosl Mareczek?
Mi spotkanko lepiej odpowiada w niedziele, bo jutro chrzesniak ma urodziny. Mimo to dostosuje sie. Do wieczora mam czas by wpasc do niego :-)

ja juz tez gg dawno sie pozbylam. u mnie Adium rzadzi
 
Ja myślałam o spotkaniu w okolicach 11-12 bo wtedy jest szansa że M. już po spaniu będzie...aczkolwiek tego to nigdy nie moge być pewna...a w niedzielę to mąż ponoć dość wcześnie kończy to szkolenie więc wolałabym być na miejscu coby potem razem wyskoczyć gdzieś ;-)
A M. póki spał albo sie nie nudził bylo ok ale tak to trzeba bylo robić cuda na kiju żeby sie nie darł. No cóz on cały dzień w domu raczkuje a tu go uwięzili :no: już mi pomysłów brakowało...oto dlaczego wole wyjeżdżać w nocy
 
dziewczyny zróbmy tak ja raczej na pewno do loopys word pojade bo obiecalam J. postaram się tam być tak na 11 najdalej 12 wszystko zależy od tego ile czasu zajmie mi dotarcie bo tramwaj ponoć 30 minut jedzie :szok: a mnie się wydawało że to tak blisko ;-) dla auta :-D jak co to namiary zostawiłam wam na pw.
 
reklama
Katik- W sensie, że chcesz odblokować kogoś, kogo zablokowałaś i nie możesz z nim gagać?
W nowej wersji GG wchodzisz w Ignorowanych (zakłądka na samym dole pod znajomymi), klikasz na kontakcie prawym przyciskiem myszki i odznaczasz Ignoruj (żeby nie było zaznaczone).

Jedna drzemka dziś była od 12:00 do 15:30 :szok: prawie 3 h snu ciągiem... no no no :-D
O 19:30 padł bez problemu... Więc Wronia- będziemy jechać na tym samym wózku, bo ja mojego też przestawiam na jedno spanko (docelowo przesunę go ze spaniem na 12:00- 12:30, coby szedł spać po zupie, no ale to powoli).
 
Ostatnia edycja:
Do góry